Accessi kursused

 

ACCESS COUNSCIOUSNESS BARS™

Toimumiskoht Tartu, W. Struve 4

Koolituse viib läbi SV, Bars, Kehaprotsesside, Access FaceLift ja TTTE ametlik vahendaja Monika Palm.

Koolituse hinnad on :

220 EUR esmaosaleja
110 EUR koolituse kordajale või 16 –18 aastasele
koos täiskasvanuga lastele kuni vanuses 15.a tasuta.

Bars on üks paljudest Accessi kehatehnikatest. See on lihtne tehnika, mis avab sind teadlikkusele, kohalolule, uutele võimalustele, piiranguteta elule aidates Sul omaks võtta tegelikku Sind ilma hinnangute ja eelarvamusteta. Iga Barsi session vabastab aastate, aastakümnete ja isegi mitmete elude piiranguid vastavalt puudutava energiapunktiga seonduvale eluvaldkonnale.

Sul on võimalik vastu võtta kõiki kingitusi, mida universum on valmis Sulle andma kerguse ja rõõmuga.

Teaduslikult on juba kindlaks tehtud, et meie mõtted ja emotsioonid mõjutavad meie keha, mis võivad esile kutsuda tervisehäireid, haigusi, vananemist. Need mõtted on salvestatud kehasse.

Kas tead, et Sinu pea peal või läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk barsi, mis hoiavadki Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilisi komponente? Nende energiapunktide õrna puudutamisega vabastatakse kergelt ja ilma igasuguse pingutuseta kõi, mis ei luba Sul olla vastuvõtmises, alateadlikud uskumused ja piirangud lahustatakse ning energia hakkab vabalt voolama. Bars puhastab piirangud meie kehast ja erinevatest eluvaldkondadest nagu raha, vanus, seksuaalsus, tervenemine, rõõm, kurbus, loovus, teadlikkus, kontroll jne.

Läbi selle energeetilise protsessi puhastatakse kogu keha rakumälu, tekitades sellise puhastamisega uut vaba ruumi ja oleme vabad elama ilma piiranguteta ning stressita. Kas Sa kujutad ette, kui lihtne võiks elu olla, kui ei oleks piiravaid uskumusi ja hirmu ebaõnnestumise ees? Mis oleks kui Sa avaned võimalusele vastu võtta, kõike seda, mida oled ihaldanud? Ja seda nii lihtsalt....

Hea on teada, et iga Barsiga, mida Sa ühele inimesele teed, võimaldab avarduda veel 350 000 inimesel. Peale Barsi seanssi on inimesed andnud tagasisidet, et neil on parem ja sügavam uni; nende pea on selgem; vähem on ärevust; piiranguid; ängi ja stressi; vähem vihastumist ja liigset emotsioneerimist; vähem füüsilisi vaegusi kehas; rohkem energiat ja kergem on suhelda teistega; on kergem ja rõõmsam olla. Lastele mõjub Bars hästi keskendumis-ja õppimisvõimele. Neil on koolis kergem ja nad on edukamad.

Barsi on lihtne õppida. See sobib kõigile olenemata vanusest, ka lastele ja rasedatele. Võta kaasa oma sõber või pereliige, et saaksite regulaarselt vahetada Barsi seansse, et tuua seda imelist kergust oma ellu. Kui soovid vaid kogeda Barsi, jagada seda klientidega või lähedaste-sõpradega, siis piisab vaid ühest Barsi kursusest. Kui aga soovid saada Barsi õpetajaks, on vaja läbida kolm Barsi kursust erinevate Bars Faciliatorite juures.

Mida koolituse päev sisaldab?

Räägime Barsist
Tutvume mõningate Accessi tööriistadega, mis võivad tuua muudatusi Sinu ellu, kus see senini ei toiminud.
Vaatame DVD-d Barsi protsessist, mille viivad läbi Gary Douglas ja Dean Heer
Iga osaleja võtab vastu ja teeb 2 Barsi seanssi.
Igale osalejale Barsi juhend ja muud vajalikud lisamaterjalid.
Kohapeal olemas magusad ja soolased suupisted ning jook. Lõunapausi ajal on soovi korral võimalik lähedal asuvates söögikohtades einestada või soovi korral võib kaasa võtta oma lõunasöögi.

Kaasa võtta:
Avatud meel :)

Kutsun Sind osalema sellele avardavale päevale, mis võib muuta palju Su elus!

Järgmine kursus 15. veebruar 2017.  Loe täpsemalt järgmise kursuse kohta SÜNDMUSTE alt.

Mida võiksid valida täna, et see looks suurema võimaluse?

 

 

 

ACCESS COUNSCIOUSNESS UUS KURSUS FOUNDATION EHK PÕHIALUSED EDASIJÕUDNUTELE

Järgmine kursus toimub 17.-20. märts 2017.aasta.

Kursuse viib läbi Sertifitseeritud Access Consciousness® vahendaja Monika Palm

Selle kursusel osalemiseks on vajalik eelnev Bars kursuse läbimine. Kursus on neile, kes soovivad Accessi algtasemest edasi minna ja süvendatult Accessiga tegeleda, muuta midagi oma elus ja kursus annab ka suure hulga erinevaid tööriistu muutuste loomiseks oma elus.

Oled sa märganud, et see reaalsus ei toimi sinu jaoks alati? Kas otsid võtmeid, mis avaksid kõik selle reaalsuse piirangud ja lubaksid sul astuda piiritutesse võimalustesse, et tõepoolest saada kõik, mida sa elus ihaldad.

Access Consciousness® on pragmaatiline süsteem, mis aitab toimida väljaspool selle maailma piiranguid, mis sinu jaoks ei toimi, lukustades Sind lahti teemadest, mille lahendamine on võtnud inimestel aastaid. Sellega pakutakse vahendeid, mis aitavad muuta seda, mida sooviksid muuta;toetavad seda, mida soovid luua ja kutsub sind elule, mille võimalikkusesse sa poleks uskunud. Vaadates elu probleeme hoopis teisest perspektiivist, muutub kõige muutmine lihtsaks. Selleks, et miski sind limiteeriks, pead sa toimima mõne anti-teadvuse või alateadvuse vormi baasil. Seega mida sa saad selle asemel valida?

Mis siis, kui nende kahe nädalavahetusega saaksid muuta oma elu nii radikaalselt, et su sõbrad imestaksid, kuidas sa küll seda tegid? :)

PÕHIALUSED. Kui oled läbinud Access Bars koolituse, siis algab alles tõeline seiklus. Põhialuste kursusel tutvustatakse vahendeid, mida saad kasutada igal pool elus. Nende vahenditega oled võimeline looma suuremat selgust ja uut pragmaatilist lähenemist, et käsitleda oma piiranguid suhete, raha, keha, seksi ja kommunikatsiooni osas. See kursus seisneb selle reaalsuse raamistikest väljumisel. Sa hakkad vabastama neid vaatepunkte, mis sind piiravad ja muutes neid, avaneb sul võimalus toimida küsimisest, valikust, võimalusest ja panusest.

Sa avastad, kuidas tõeliselt luua oma elu selliselt kui soovid. See klass annab sulle veel suurema teadlikkuse iseendast, kui piiritust olendist ja kõik need piiritud võimalused, mis sul on. Sind panevad hämmastama võimalused, läbi küsimuse „Mis veel võimalik on?"

Sa saad praktilisi, igapäevaselt kergelt rakendatavaid ja suurepäraselt toimivaid tööriistu, kaasa arvatud mõned kehaprotsessid. Kõige suurem võime on oskus muuta ja transformeerida kõike.

Kestus: 4 päeva

Eelnõuded: Access Bars®

Kursusele registreeruda info@tasakaalukeskus.ee

Osalemistasu Baastase:
Osalustasu 1000 € esmaosaleja
500€ kursuse kordaja 12 kuu jooksul või 16-18 vanuses lapsed
kuni 15 a lastele tasuta osalemine koos vanemaga.

 

Mis on 4-päevane põhialuste kursus? Vaata videot: