Auratransformatsioon™

Auratransformatsioon on püsiv teadlikkuse laiendamine. See  meetod sobib inimesele, kellel on soov saavutada sügav sisemine tasakaal, saada parem kontakt oma Kõrgema Minaga, leida oma elueesmärk ning kes on valmis võtma vastutuse oma elu ja valikute ees.

Auratransformatsiooni käigus toimub inimese energeetilise süsteemi uuendamine, mis vastab paremini praegu Maale jõudnud uue aja energiatele, mille läbi suureneb elurõõm, paraneb elukvaliteet ja enesetunne.

Auratransformatsiooni eelised:

 • Inimese  isiklik areng kiireneb
 • Paraneb intuitsioon ja ülevaade asjadest
 • Inimesel on rohkem energiat, suurem teotahe ja teovõime
 • Tõuseb motiveeritus ja keskendumisvõime
 • Ümbritsevas keskkonnas tekkivad takistused mõjutavad inimest vähem
 • Suureneb sisemine rahu ja eneseaustus
 • Paraneb võime enesele ja teistele kohaseid piire seada
 • Inimene tunneb rohkem rõõmu ja
 • Ei lase enam teistel enese üle kontrolli seada
 • On lihtsam olla teiste suhtes avatud
 • Paraneb võime elada just siin ja praegu, olla spontaanne
 • Puhastatakse minevik, seoses karma kustutamisega ja valukeha lahustamisega
 • Tekib selge arusaam, mis on hea, mis mitte
 • Suureneb eneseusaldus
 • Inimese nais-ja meesenergiad ühendatakse
 • Suureneb sisemine sära
 • Paraneb tervis, immuunsüsteem tugevneb

Auratransformatsioon™ kestab orienteeruvalt 2,5-3 h ja maksab 280 EUR.

Auratransformatsiooni viiakse läbi ainult vahetult ja ei ole võimalik läbi viia kaugseansina. Meetodi looja sõnul ei ole siis tegemist Auratranformatsiooni vaid mõne muu AT-st erineva protsessiga. Auratransformatsiooni protsessi ajal ei kasutata teisi meetode.

NB! Tasakaalukeskus korraldab ka lisaks individuaalsetele tasakaaalustusseanssidele peale auratransformatsiooni, protsessi läbinutele toetuseks aeg-ajalt kokkusaamisi, kus viime läbi tasakaalustavaid või AT -järgset protsessi toetavaid erinevaid grupiseansse, saab kohtuda teiste uues energias olevate imeliste inimestega ja saada vastuseid teemat puudutavatele küsimustele. Huvi korral jälgi toimuvate sündmuste infot!

Enne  AuraTransformatsiooni ™ on soovitatatv lugeda Anni Sennovi ”Kristall-lapsed, indigolapsed ja uue ajastu täiskasvanud” või "Balance on All Levels with the Crystal and Indigo Energies" raamatut.

Ilmunud on ka Anni Sennovi uus raamat ''Kuldajastu, Kuldne Maa''. See on saadaval ka Tasakaalukeskuses. Huvi korral võta ühendust info@tasakaalukeskus.ee või helistades 5282331.

Mis on Auratransformatsioon?

Auratransformatsioon on püsiv teadlikkuse laiendamine. See  meetod sobib inimesele, kellel on soov saavutada sügav sisemine tasakaal, saada parem kontakt oma Kõrgema Minaga, leida oma elueesmärk ning kes on valmis võtma vastutuse oma elu ja valikute ees.

Auratransformatsiooni käigus toimub inimese energeetilise süsteemi uuendamine, mis vastab paremini praegu Maale jõudnud uue aja energiatele, mille läbi suureneb elurõõm, paraneb elukvaliteet ja enesetunne.

AuraTransformatsioon™ on oma olemuselt energiaravi vorm, millega kaasneb püsiv teadlikkuse laienemine ja  jõuliselt uue ajastu energiate sissevoolu aktiveerimine, mille abil saame tõsta oma energiataset ning võnkesagedust nii, et jõuaksime sünkrooni uue ajastu energiaga, mille keskel me iga päev elame.

AuraTransformatsioon™ on püsiv ja sügav aura ning sisemise sära suurendamine, mis toob esile ja kinnistab inimese karisma, motivatsiooni ja intuitsiooni vahelise sünergia koos füüsilise tegutsemisega.

AuraTransformatsiooni™ loojaks on Taani selgeltnägija Anni Sennov www. annisennov.eu

AuraTransformatsioon™ ja sellega seotud teadlikkuse laiendamine võimendab oluliselt inimese isikliku energiavälja piiripinna mõju füüsilisele reaalsusele. Seetõttu tunnevad ka paljud inimesed peale AuraTransformatsiooni™, et neist väljaspool toimuv paneb üha vähem ärevust tundma ja muretsema. Inimese energia ei toida enam alateadlikult varjatud tegutsemisskeeme ja programme, millega tema tõeline mina nõus ei ole. See vabastab sisemisest reservuaarist selge ja puhta energiavoo, mis oli varem paisu taga, seisev ja sünge. Inimene tunneb tihtipeale enneolematut kergustunnet ning  muutub silmanähtavalt õnnelikumaks ja motiveeritumaks.

AuraTransformatsioonist™ pole tingimata tarvis mõelda kui lihtsalt teatud eraldiseisvast tervendusmeetodist, pigem tuleks sellesse suhtuda kui vahendisse, mida kasutatakse nende inimeste hüvanguks, kes soovivad liikuda kõrgematele vaimsetele tasanditele ja laiendada oma teadlikkust.

AuraTransformatsioon™ võimaldab aura vaimuenergial avaneda, et võtta vastu uusi tugevaid indigo- ja kristallenergia impulsse. Aurast kulgevad need impulsid läbi tasakaalu aurakeha füüsilisse kehasse, millel on võimalik need tegutsemiseks muuta.

AuraTransformatsioon™ ise ei ole kiire lahendus inimese igapäevaelu kõikvõimalike probleemide seljatamiseks. Pigem avab see ukse protsessile, mille kestel inimene saab tagasi oma tegeliku väe. AuraTransformatsioon™ ei asenda kvalifitseeritud arstiabi, mida füüsiline keha ja/või vaim võivad vajada ning pole mõeldud haigusseisundite ravimiseks. AuraTransformatsioon™ on suunatud inimestele, kelle kehaline ning vaimne tervis on suhteliselt stabiilsed ja kellel on huvi saavutada sügavam sisemine tasakaal. Veelgi enam: on äärmiselt oluline, et inimene, kelle tervislik seisund nõuab kiiret professionaalset abi, ei võtaks AuraTransformatsiooni™ ette.

AuraTransformatsioon™ ei ole asi, mida võiks huvi pärast lihtsalt proovida, et näha, mis juhtub.

AuraTransformatsioon™ sobib inimesele, kes on valmis võtma vastutuse oma elu ja kõigi oma valikute ees, tuues kaasa püsiva ja täieliku isikliku teadvuse ning teadlikkuse avardumise, andmata ühtki võimalust tegu hiljem kahetseda – kui aurat on muudetud, siis see nii ka jääb.

Pärast AuraTransformatsiooni™ hakkab inimene leidma elus uskumatult palju otseteid, kuid keegi teine ei tee tema eest asju ära. Uuel ajastul ei saa oma kohustusi ja ülesandeid kellegi teise õlgadele veeretada. Kõik põhineb alati ja igal ajahetkel ainult inimese enda püüdlusel elada oma elu avaral skaalal ja võimalikult täisväärtuslikult.

AuraTransformatsiooni™ viib läbi kvalifitseeritud Auratransformaator™, kes töötab puhta tasakaalustatud energiaga. Kõigi Eestis tegutsevate kvalifitseeritud Auratransformaatorite kohta saab lugeda www.auratransformation.co.ee

AuraTransformatsioon™ käivitab hüppeliselt isikliku arenguprotsessi, mis võimaldab saavutada sügava sisemise tasakaalu, mida ei ole võimalik sõnadega väljendada. Seda tuleb lihtsalt ise kogeda.

Loe meist meedias avaldatud artikleid:

Postimees : 15. september 2010 aastal avaldatud artikkel  ''Miks inimesed oma auraga läbi ei saa?'' Loe: http://tartu.postimees.ee/313413/miks-inimesed-oma-auraga-labi-ei-saa 

Naisteleht:   27. august 2014.aastal avaldatud artikkel ''Monika: muutus tuleb, kui julged vana selja taha jätta''  Loe: http://www.ohtuleht.ee/668311/monika-muutus-tuleb-kui-julged-vana-selja-taha-jatta

Ajakiri Tervendaja: juuni 2014 autor: Aive Antsov ''Monika Palm: tundlikkus võimendus sensitiivuseks''. Loe: http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/monika-palm-tundlikkus-voimendus-sensitiivsuseks/id/8

 

Siin on ametlik Auratransformatsiooni tutvustav video:

 

Auratransformatsioon ei pruugi sobida neile, kes:

 • tarbivad narkootikume
 • kasutavad hetkel antidepressante, rahusteid või muid sarnaseid ravimeid
 • kellel on vaimsed häired või psühhiaatrilised diagnoosid
 • kellel on tervisehäired, mis vajavad kiiret meditsiinilist sekkumist

EELREGISTREERIMINE:

 

Monika: +372 52 82331
Indrek: + 372 50 36246
info@tasakaalukeskus.ee