EMAKA TERVENDAMISE JA NAISE VÄE AKTIVEERIMISE KURSUSE TAGASISIDE

EMAKA TERVENDAMISE JA NAISE VÄE AKTIVEERIMISE KURSUSE TAGASISIDE
25.01.2022

Iga naise sees on IMELINE ja VÄEKAS NAINE, mis vajab avastamist ja vabastamist piiravatest kammitsatest.  NAINE OMA VÄES olles valgustab maailma oma Jumaliku tarkuse ja väega.  See, kui NAINE saab puudutatud OMA VÄEST, hakkab muutma kõike oma elus, enda ümber ja maailmas!

Emakaruum on koht kuhu on talletunud meie  sügav sisemine tarkus. Seal asub meie loov väekeskus. Emakaruum on koht, kus sünnib uus elu maailma ja saab alguse inspiratsioon ja sünnivad maailma uued ideed. Seal asub Naise Jumalik Vägi. Emakas on kõige tähtsam naiseks olemise keskus. Kui emakas on tasakaalust väljas, siis on naise elus kõik tasakaalust välja nii füüsiliselt, emotsionaalselt kui ka spirituaalselt. 

Juba alates 3. veebruarist 2022 Tallinnas ja 6. veebruarist Tartus algab meil uus ´´ Emaka tervendamise ja Naise väe aktiveerimise kursus´´, vaid võimaldab naisel end tervendada kõikidel tasanditel ja puhkeda naisena õide.  Loe rohkem teema ja kursuse kohta http://www.tasakaalukeskus.ee/uritused/emaka-tervendamise-ja-naise-vae-aktiveerimise-kursus/id/119.

Siin on mõned eelmise kursuse osalejate poolt kirjutatud tagasided:

 

Tagasisidet kirjutama hakates ei teadnudki kust või kuidas alustada, sest läbi mitme kuu läbitud kursus koos erinevate praktikatega oli nii mahukas, sügav ja mitmetasandiline. Kolme sõnaga kokku võttes - "Vabastav, Võimas ja Voolav" ja seda kõike just suurte algustähtedega.

Aga nüüd tagasi algusesse. Kursuse tutvustust nähes (tegelikult oli pilt see, mis tõeliselt kutsuma hakkas) tõmbas mind esmalt just füüsiline tasand, sest olen sama teemaga juba aastaid läbi erinevate praktikate ja ka mitmete alternatiivsete meetodite tegelenud. Muutused on toimunud, kuid on seni olnud üheks osaks kogu suurema muutuse loomise teekonnal. Nii saigi valik tehtud, sees rõõmus elevus pikemas protsessis osalemiseks, sest ees ootas lubadus endale, olla valmis järgmised 8 nädalat täielikus pühendumises oma keha, meele ja vaimuga töötama.

Juba kursuse esimesel korral tajusin, et algav teekond saab olema midagi veelgi palju sügavamat ja põnevamat, kui olin endale algselt ette kujutanud.

Kogu kursus on kokku pandudki just teekonnana, kus alustasime läbi erinevate keha, meele ja vaimu tasandite praktikate vanade, kinnistunud uskumuste ja kinnihoidvate energiate puhastamisega, et seeläbi samm sammult liikuda edasi uuele platvormile, avastada oma tõeliselt naiselikku olemust, mis laseks juba luua ja vastu võtta edasi puhtas, armastavas naiselikus olemises ja väes.

Olen enese avastamisega tegelenud juba julgelt öeldes paar aastakümmet, aga nii põhjalikku ja sügavat keha ja vaimu ühendavat praktikate koostoimel avanemist, avastamist ja loomist olen seni kogenud vaid oma pikematel rännakutel Hawaiil. Minu jaoks tegi kogu kursuse eriliseks läbi väemuusika ja liikumise kehas loodud rahu, voolamine, tasakaal, mis lahustas rahutu meele, vabastas keha pingetest ning lõi uue tasandi selleks, et vastu võtta taipamisi ja märgata nii takistavat kui ka toetavat, saada uut teadlikkust nii oma olemusest kui tõelisest naiselikust väest ja sellest, mis edasist loomist juba toetama hakkab. Pärast liikumist (ja ka mõnikord minu jaoks pärast korralikku keha väsitamist, sest lasin oma kehal liikuda just selliselt, kuidas tema seda valis ;-)) oli mõnus olla kehaga täielikus kontaktis, keha mõnusalt surisev ja ka natuke väsinud, meel rahunenud, ja kogu olemus valmis läbi hingamispraktikate liikuma juba palju sügavamale.

Iga uus osa kursusest oli väga erinev andes uut teadmist, kord pilte, kord taipamisi, kord lihtsalt erinevaid tundeid läbi füüsilise keha luues alati uut ruumi ja põhjalikku ettevalmistust juba järgmiseks korraks. Väga selgelt tunnetasin, et pärast igal kohtumisel loodut, vallandusid uued protsessid nädala jooksul edasi nii minu kehas, minu emakas, kui ka kõigega minuga seotus. Kui muutusin mina, siis hakkas see koheselt looma muutust mind ümbritsevasse maailma. Eriti võimsalt mõjus esiemade ja-isade liinid puhastamine. Lisaks muutusele minu füüsilises kehas, toimus ka füüsilisi muutusi minu lähisugulaste füüsilistes kehades, tuli selgust ja lahendusi. Ja veel tekkis täiendavat teadlikkust tegelikult minu jaoks küll olemas olnud infost, mida varem polnud lihtsalt soovinud näha ja endale teadvustada. Nüüd oli see selgelt minu ees olemas ja edasi on vaid valik, kuidas selle teadmisega edasi liikuda.

Kokkuvõtteks oli kogu kursus justkui ühe suure mosaiikpildi kokku panemine, mis andis palju selgust väga erinevatel tasanditel ja avas väga avara ruumi uuele. Avastasin täiesti uue suhtlemise viisi oma emakaga, sain palju sügavama tunnetuse selle tegelikust väest; meie, naiste, ühise loomise ja ühenduse väest ja suurusest, ning meie kõigi tõeliselt võimsast ühendusest emakese Maaga. Kursuse jooksul süvenes ka tunnetus, et selline kursus oleks väga vajalik igale naisele sõltumata vanusest. Mida varem alustada, seda lihtsam on naisel olla, luua ja toimetada oma jumalikus ürgses teadmises ja väes, olla täielikus kontaktis oma kehaga, usaldada oma teadmist ja tunnetust, olla mõnusas olemises ja voolamises, ning lihtsalt oma teadmisest ja olemisest valmis nii kinkima kui vastu võtma. Kui meie, naised, looksime oma ürgsest teadmisest, tunnetusest ja armastusest, saaks maailmast palju voolavam, avatum ja rõõmsam paik.

Minu südamest tänu kogu meie rõõmsameelsele naiste grupile seda teekonda ühes ettevõtmast, seda täielikus usalduses jagamast ja väga armastava toe eest kõigi grupis osalejate poolt. Aitäh!

Aitäh kallis Monika, selle väeka teadmise jagamise, imelise, armastava ja toetava ruumi loomise, tõeliselt avardavate võimsate praktikate ning ürgse naiste väe ühenduse valla päästmise eest! See oli väga põnev algus millelegi hoopis suuremale. Nüüd kui algus on tehtud, siis sees on rõõmus loomise lust, et jätkata teekonda veelgi avaramal ja sügavamal tasemel. Aitäh veelkord armas Monika! See on imeline kingitus!

Kirsti S.

 

Sain Naiseks olemise, naiselikkuse ja seksuaalsuse kohta palju uusi teadmisi ja leian, et see kursus on vajalik igale Naisele, kes tahab tõsta oma elukvaliteeti ning soovib olla täielikult oma väes. Teadvustades Naist iseendas tegime lisaks teooriale ka rohkelt praktikaid, erinevaid hingamistehnikaid, tantsisime ja tervendasime end. Saavutasin väga palju selleks, et olla Naisena täielikult oma väes. Kuna olen ettevõte juht, siis minu töö on paljuski mõjutatud meesenergiast. Nüüd mõistan palju paremini, kuidas end meesenergiasse mitte ära kaotada ning oskan juhtida naiselikult ning samas toimida sünergias meesenergiatega. Teadvustan ka märksa enam, milline Naine ma üleüldse olla soovin ja seda nii välimuselt, kui ka hingetasandilt. Paljud mind mitte teenivad mustrid said murtud ja muudetud, ka need mida kannan endas oma esivanematest. Tohutut muutust ja mõju tundsin just oma suguliini tervendamisel. Selle tulemusi nägin kohe ka oma peres. Minu venna elukvaliteet hakkas märkimisväärselt tõusma ja paranes ka minu tütre tervis. Isegi tütre tantsuõpetaja ütles, et mingi suur muutus ja järsk areng on lapses toimunud. Üheks minu taotluseks oli see, et minu ümber oleksid õiged inimesed ning nii ongi läinud, et järjest on hakanud mu ümber inimesed välja vahetuma ning see muutus on toonud tõeliselt inspireerivaid ja nauditavaid suhteid mu ellu. Kui Naine on oma väes, siis on ta toetatud kõiges, mida ette võtab. Kursuse jooksul tajusin muutusi nii isiklikus plaanis, oma pere juures, kolleegide seas, kui ka ettevõtte tegemistes. Kõik justkui loksub paika täiesti maagilisel moel. Suur kasv ja areng toimus ka seksuaalses mõistes ja paljutki oleks võinud siin elus tegelikult juba varemgi teada. Nii oluline on teada, millist meesenergiat valida oma ellu ning mõista, kuidas erinevad energiad omavahel põimuvad ning kui oluline on kanda hoolt oma teise südame eest, mis asub meil emakas. Kokkuvõtvalt tunnen end hingena iseenda kehas ja elus palju paremini ja mul on rohkem eluenergiat. Minu kogemus on see, et Naine, kes on oma väes, on palju õnnelikum ja saavutab rohkem ning tema pereliikmed on tervemad.

PS. Kursuse jooksul kadus mul ära ka nö sõltuvusnäksimine, kuna tekkis palju enam vaimset iseloomu ja minus on mingi uutmoodi tugevus tekkinud nüüd. 

Ketlin K.

 

Minu teele sattus see kursus täpselt õigel ajal, sest soovisin endas olevat naiselikkust taas esile tõsta ja see tundus mulle hea alguspunkt. See, mis ma aga sellelt kursuselt sain, oli hoopis palju sügavam ja põhjalikum enesearengu teekond, kui ma eal oleks osanud oodata. Need taipamised ja uuendused, mida igal kohtumisel tundsin ning mis mu elu positiivselt mõjutama hakkasid, nendest saaks päris mitu head lugu jutustada. Sain lahendada enda jaoks mitmeid olulisi teemasid ning nende asemele tuli palju uut ja panustavat asemele. Olen äärmiselt tänulik, et sellel kursusel osaleda sain, sest sain tugeva ja teadlikud ühenduse iseendaga, oma naiselikkuse ning esivanemate tarkusega.

Hetti S

 

Tere!

Minu tagasiside kursusele.

Kursus oli intensiivne ja toimus väga palju muutusi. Füüsiliselt kõige suurem muutus on see, et mul pole enam emaka piirkonnas päevade ajal valusid. Ma pole varasemalt kunagi saanud päevade ajal vabalt kõike teha, aga nüüd on see aeg nagu iga teine. Minu uskumustes pole menstruatsioon enam midagi negatiivset, vaid periood ja võimalus olla panuseks ja väeks maailmale.

Kõige enam toimusid positiivsed nihked minu mõtteviisis. Mõista rolli naisena, tunda puhast meesenergiat ja naisenergiat ning aru saada kui palju filtreid on minu ja puhta energia vahel. Liinide puhastamised, vauuu. Naise erinevad tahud, võimalused. Kõik need protsessid. Lihtsalt vauuuu. Meeletud energiad, see vägi ja panus Monika, sinu poolt. Aitäh sulle! Ja võimalus ikka ja jälle ree peale tagasi tulla, tänu salvestistele.

Ja muidugi veel sellised kohe märgatavad muutused nagu - ma naudin kleitides ja seelikutes käimist. Ma kreemitan ja hellitan ennast paituste ja massaažiga. Seksuaalelu mehega on palju nauditavam. Ma võtan rohkem vastu mehe puudutusi ja toetust. Meie vestlused on samuti rahulikud ja hoolivad teineteise suhtes. Ütleks isegi sisukamad, humoorikamad - rõõmsamad. Mehel läheb oma tegemistes järjest paremini ja ta on ka rohkem "Oma rajal". Seda on nii mõnus vaadata, kuidas minu muutused loovad muutusi ka minu ümber olevates inimestes.

Ma sain oma tütrega rääkida naiseks olemise ja saamise teemadel ilma punastamata. See tähendab, et minu maailm on muutunud ja ma olen uhke, et olen just naisena sündinud. Päriselt nii ongi!

Ja selline kummaline muutus on veel, et ma ei saa enam minna peale selle "vana " - kõiketeadja ja ülbe naisena. Kui unustan hoolivuse ja lubamise siis tekivad kohe raskused tegemistes ja plaanides. Kuidagi antakse kogu aeg märku, et oled selle muutuse teinud ja tagasi siit enam ei lähe. Ikka edasi ja edasi.

Minu ümber on tekkinud uusi tuttavaid ja sellist mõnusat naiste seltskonda. 

Veel naudin tantsimist - just sellist keha vabastavat ja avavat ning ka muusika järgi laulmist rohkem. Väga toetav on see "I AM light of my soul" lugu. Neid salvestiste järelkuulamisi teen umbes ühe nädalas. Kasvõi lühikesema tantsu või kuulan loengu osa, aga see on energeetiliselt toetav. Ah jaa, lapsed on avastanud laulmise. Vanem laps on juba ka laulukonkursil. Huvitav muutus :)

Mis veel on teisiti? Kindlasti see, et minu hääl on kuuldavam. See ongi hetkel kõige palavam teema, sest kipun arvama, et kõik ja kohe kuulavad mind nüüd kui olen muutunud. Tegelikult ajan veel sassi seda osa, kus mind kuulatakse ning kus ma tahan, et mind kuulatakse. Sealt ka takistused minu tegemistes. Ikkagi harjutan veel elu usaldamist ja seda, et pole vaja oma arvamust peale suruda :) See vaikne päris õige SISEHÄÄL on minu sees juba tugevam, aga kipun seda veel vaigistama. Väga äge oli, et kursusel saime ka häälega laulda ja oma häält kasutada. (mingid tantsuga meditatsioonid olid) see oli vahva. Seltskond oli ka nii toetav. Näha kokkusaamiste järel nii suuri muutusi, kuulda teiste ütlustes ennast. Toetada teisi ja näha, et uups, kas ma ikka ennast ka nii toetan. :D

Kokkuvõttes olen mega-super-hüper õnnelik, et sellel kursusel osalesin. Protsess jätkub ja see panus, mida sa läbi kursuse kogu maailmale panustad on vägev. Need inspireerivad loengud, äratundmised. Võimalused kõike, absoluutselt kõike muuta. Ja leida endas N A I N E! Nagu päriselt, ma poleks kunagi arvanud, et naine on selline. Ja milline naine veel olla saab, kui filtreid veelgi vähemaks saab ;)

Aitäh, aitäh, aitäh! Tänulikkus minu sees on niii suuuuur!

Järgmiste kohtumisteni!

Triin

 

Aasta 2021 algus oli minu elu üks raskemaid, kõik mis mul oli lagunes. Järsku tuli mul otsa vaadata kellelegi, keda ma ei tundnud - olin ennast nii ära kaotanud, et mu ei olnud õrna aimugi, kes ma olen. Kümneid aastaid olin suutnud tegeleda sügava enesepettusega elades teistele ja juhindudes teiste arvamusest, soovidest ja vajadustest, sest ainult nii tundsin ma ennast väärtuslikuna. Vastu oma tahtmist pidin alustama nullist ja hakkama oma elu uuesti üles ehitama.  Kõige raskem oli mul võtta vastu otsus hakata endaga tegelema ja võtta vastutuse oma elu eest enda kätte. Eks ma lootsin, et keegi teine mu ära „remondib“. Armas Monika, olen Sulle südamest tänulik, et selleks mulle vajaliku tõuke andsid!

„Emaka tervendamise ja naise väe aktiveerimise kursuse“ algas nii õigel hetkel ja oli mulle suureks toeks. Uskumatu kui palju olin endasse salvestanud kõike seda, mis mind enam ei teeninud. Iga uue teemaga kaasnes vastupanu ja iga kord sain kinnitust, et muutus on minu enda kätes ja ümbritsev saab seda ainult toetada.

Nüüd peale kursuse lõppu näen kui suure muutuse olen läbi teinud, erinevus sügise ja praeguse vahel on mägede kõrgune. Kõik mineviku valukohad said vabastatud – aktsepteerida, anda andeks, lasta lahti ja pöörata fookus tulevikku oli minu jaoks kõige raskem.  Nii uskumatu ja võimatu kui see mulle alguses ka ei tundunud, siis minu sees on tagasi sisemine rahu ja rahulolu. Kui ma sellele kõigele praegu mõtlen, siis elus esimest korda võin julgelt öelda, et olen oma eluga täielikult rahul ja tunnen kuidas eluenergia minu sees voolab.

Mingil hetkel kursuse jooksul tekkis mul huvitav taipamine, et kui ma mingeid asju tagant sunnin või kangesti tahan,  siis need ei laabu. Märkasin, et kui ma neilt tähelepanu ära võtan ja pingsalt neile enam ei keskendu, siis hakkab kõik maagilisel kombel kohe laabuma. Varasemat vajadust kõike oma elus kontrollida sellisel tasandil mul enam ei ole  ja ma näen, et mida rohkem ma usaldan seda kergemini ja paremad võimalused ning lahendused minu ellu tulevad.

Üks asi, mis kohe füüsilisel tasandil silmaga märgatavalt muutuma hakkas oli minu keha jäikus. Iga kord, iga päev kui ma kursuse jooksul protsessidega tegelesin sai midagi vabastatud, millestki vabanetud, mis muutis mu keha järjest rohkem painduvamaks. Joogas käies väljendub see eriti hästi -  täna suudan ma teha asju, millest ma sügisel unistadagi ei julgenud ja kõige ägedam on see, et seda painduvust tuleb ka nüüd kui kursusest on juba mõnda aega möödas järjest juurde. No tõepoolest kuidas saab veel paremaks minna?

Ma olen aastate jooksul palju mõelnud, et huvitav mis tunne see tänulikkus, millest nii palju räägitakse on. Nüüd ma siis tean, olla tänulik kõigi ja kõige eest oma elus on lihtsalt nii vägev. Vahel tunnen, et lähen suurest tänulikkusest lõhki ???? ja siis see tunne loob seda kõike veel juurdegi.

Kui ma kursuse alguses, ei osanud ennast hinnata ja ei teadnud, kes ma selline üldse olen, siis enda taas leidmine selle protsessi jooksul, on olnud minu jaoks kõige väärtuslikum. Täna ma tean kes ma olen, mida ma tahan ja ma valin enda - mina olengi oma elu kõige tähtsam inimene. Naudin iseendaks ja iseendaga olemist. Ma olen piiritult vägev ja suurepärane looja. Olen naine, keda ma üle kõige armastan!

Kallis Monika olen Sulle piiritult tänulik, selle kursuse ja teekonna eest. Aitäh, et oled kuulanud, toetanud ja julgustanud. Aitäh, et oled olemas!

Kaire

 

Esmakordselt kursuse pealkirja nähes oli minu esimene mõte, et see on mõeldud lapsesaamise eas noortele naistele.  Sisusse süvenemisel sain üsna kiiresti aru, et tegemist on millegi iga naise jaoks väga kasuliku ja vajalikuga. Liitusin kursusega soovist vabastada enda sisse, oma emakaruumi kogunenud pingeid ja raskeid emotsioone, õppida paremini iseennast tundma ja avastada (leida üles) oma naiselik vägi.

Kursus oli väga mitmekesine sisaldades erinevaid energeetilisi harjutusi, praktikaid, meditatsioone. Kõik oli väga võimas, mõjuv ja puhastav.  Oli ka emotsionaalselt raskeid taipamisi ja läbielamisi, mis lõppkokkuvõttes olid seda vaeva väärt ja tõid helge vabanemise tunde.

Olin varasemalt väga vähe selliste energeetiliste praktikatega kokku puutunud ja minu jaoks oli suureks abiks tänu salvestustele avanenud võimalus kõike vastavalt sisetundele mitu korda uuesti läbi teha. Osalesin veebipõhiselt (online).  See on täiesti võimalik ja energeetiliselt midagi kaduma ei lähe, kui olla ise avatud ja vastuvõtmises ning uskuda sellesse, mida teed. Suurepärane võimalus neile, kes ise füüsiliselt kohale minna ei saa. Energiad mõjuvad hoolimata sellest, et me oma igapäevaelus neid ei tunne ega tunnista.

Esimene suurem taipamine oli see, et olen väärtustanud end seni põhiliselt läbi ego. See aga ei ole läinud kokku minu hinge sügavama olemusega. Ego poolt õigeks peetu ja õigustatu  ei olnud päriselt see, mida sügaval sisimas soovisin.  Juhtus tihti, et ego tasandilt lahkumisel võtsin automaatselt omaks ohvrirolli, saamata ise aru, et ma seda teen.  Kursuse käigus sain teadlikuks oma sisemisest olemusest ja hakkasin end väärtustama läbi selle. Sain julgust olla mina ise, heites kõrvale kõik, mida mõni teine arvata võib. See vajab veel harjutamist, kuid algus on tehtud ja teisiti enam ei taha.  Teadvustasin, mis on loomine ja tegutsemine läbi naiseliku energia, ja sain aru, et meie meesenergiate-keskses maailmas on seda võimalik täiesti edukalt kasutada. Oskan nüüd elada rohkem hetkes ja nautida seda, mida parasjagu teen, ka kõiki igapäevatoimetusi. Tantsumeditatsiooni oma sensuaalsuse avamiseks ja toetamiseks teen  vahel  nüüdki, sest tunnen, et see aitab olla naiselik ja liikumises.

Väga eriline kogemus oli ema- ja isaliini esivanemate tervendamine. Isapoolselt kogesin esialgu väga tugevat vastuseisu. Alles neljandal korral sai kõik korda. Kuna osalesin sellel kursusel tütrega ühes rühmas, siis üheaegne emaliini tervenduse läbitegemine oli eriti võimas hoolimata sellest, et  olime sellel hetkel erinevais Eestimaa paigus. Selliselt koos osaledes saime teineteisest väga palju rohkem teadlikuks.  Omavahelises suhtlemises toetasime teineteist, kuid aitasime leida ka nõrku külgi.  Mõtlesin kursuse ajal, et edaspidi võiks soovijate olemasolul olla  ka mõni emade-tütarde grupp. 

Kursus aitas mul naisena väga palju kasvada ja areneda. Juba nelikümmend aastat tagasi olnuks seda mulle väga, väga vaja, aga parem hilja kui mitte kunagi. Olen sisemiselt palju muutunud.  Egol põhinev uhkus ja upsakus on asendunud enese tunnetuses sisemise teadlikkuse ja väärikusega. Olen tasakaalukam, sisemiselt palju rõõmsam ja rahulikum. Ei karda ega häbene olla naiselik. Koos muutustega minu sees muutub minu jaoks vähehaaval ka kogu ümbritsev maailm.

Aitäh, kallis Monika, selle kursuse eest!

Viive

 

Naise väe aktiveerimise ja emaka tervendamise kursus tuli minu ellu ajal, mil ma seda kõige rohkem vajasin. Enne kursuse algust olin kohas, kus mul polnud ei tööd ega ka kindlat kohta, kus elada. Ma ei näinud tol hetkel mingeid väljavaateid oma elus ja mul oli seljataga emotsionaalselt raske periood, mida üritasin iga hinna eest seljataha jätta.

Kui sain kutse Monikalt Emaka tervendamise kursusel osalemiseks tundsin, et see ongi minu võimalus isiklikuks transformatsiooniks.

Pärast esimest korda tajusin kohe järgmine päev, et ma olen paremas kontaktis oma Kehaga. Kui varem ma olin käinud ringi päevast päeva oma mõtetes olles, siis ühteaegu avastasin, et iga mu liigutus oli nii imepäraselt kerge ja mõnus ning ma tahan elada rohkem oma kehast lähtudes, mitte peast (mentaalses fääris).

Muutused andsid endast märku peale igat korda. Naise väe kursuse õhtused ringid muutusid kiiresti mu nädala oodatuimaks kohtumiseks. Avastasin ühenduse Naise Emaka ja Südame vahel ning elan nüüd oma kahte südant ning nende vahelist ühendust austades. Kursus aitas mul väestada iseennast ja leida üles oma julgus, et elus ise hakkama saada ning julgelt oma südamesoove täita. Kursuse ajal viisin täide oma kauaegse unistuse ning kolisin välismaale.

Kursus oli minu jaoks justkui katalüsaatoriks, et veel suuremad sisemised ja välised muutused saaksid mu elus aset leida.

Üks kõige suuremaid muutusi oli see, et ma hakkasin vabalt tantsima kursusel osaledes.

Ma ei suuda kirjeldada, kui palju meelehärmi ja valu oli mulle terve elu põhjustanud see, et ma tahtsin nii väga tantsida, aga miski minus surus mind alati alla ning ma ei saanud end vabaks lasta ja tantsida- ei teiste ees ega ka üksi olles. Kursuse raames tantsisime me iga kord silmad kinni. Esimene kord olin ääretult vaoshoitud ja sain kuidagi ära tantsitud. Pärast teist nädalat läksin ükspäev koju ning ma ei tea, mis mul peale hakkas, aga ma panin muusika käima ja tantsisin 5h jutti nagu pöörane. Usun, et mu sisemine Ürgnaine ilmutas end sel õhtul- ja milline vabastav tunne!

Sealt maalt edasi, tantsisin iga nädal üha rohkem ja rohkem end vabamakas. Nüüd olen mina see, kes teised tantsima kutsub ja ma olen isegi hakanud komplimente saama „tantsupõrandal“.

Emaka tervendamise kursuse käigus avastasin ma Visiooni iseenda ja oma elu jaoks. Nägin oma elus, millise sisemise tugevuse ja selguse oma visiooni omaks võtmine kaasa tõi. Samas teades, et ma võin teha muudatusi oma visioonis, aga suurem pilt on silme ees. Ma hakkasin nägema ja üha rohkem kontakti saama selle Naisega, kelleks ma tahan saada ja kes ma tean end olevat oma Südames. Selle eelmainitu ja tantsimise eest olen ma igavesti tänulik.

Mu enda sisemine virr-varr ei olnud alatihti kõige toredam ning kuigi elu võis tunduda mu jaoks tormine tollal, tagantjärele näen, kuidas kursus aitas mul piltlikult öeldes aina edasi liikuda selge ja päikselise „sisemise oleku“ poole.

Lisaks hakkasin rohkem oma keha märkama ning tunnustama, armastama ja iseenda jaoks sensuaalsuse, seksuaalsuse, naudingu teemasid sügavamalt avastama. Kursus andis mulle palju uusi teadmisi ja kinnistas mu enda intuitsiooni põhiseid teadmisi Naiseks olemise kohta.

Meil oli mõnus naistering, kus sain tunda end mugavalt ja hoituna oma teemadega tegelemise ajal. Kõik emotsioonid, tunded olid teretulnud ning jälgides ja kuulates teisi osalisi iga ühismeditatsiooni lõpus tagasisidet andmas, tajusin, kuidas kõik olid nii ehedad ja kui tore oli osa saada nende kogemusest.

Teemad võisid meil olla sügavad ja kohati rasked, aga kunagi ei jäänud meie seltskonnal puudu heast naljast ega rõõmust. Meil oli tõesti vahva seltskond koos. Ma olen tänulik kõigitele naistele, kellega koos sain sellel teekonnal osaleda.

Eraldi tänu veel muidugi Monika Palmile, kes on lihtsalt vapustav, et ta selle kursusega välja tuli ja selle nii loomulikult ning hiilgavalt läbi viis. Monika on tõeline kogukonna eestvedaja ja see on väga suur teene, mida ta teeb kõikide naiste jaoks selle kursuse raames.

Emaka tervendamise ja naise väe aktiveerimise kursus andis mulle vägeva energeetilise baasi Naisena oma iseseisva Elu alustamiseks.

See oli imeline kogemus naise väe kursusest osa võtta.

Eva - Laura