JAANUAR 2023 AKASHA KROONIKAD

JAANUAR 2023 AKASHA KROONIKAD
09.08.2022

Jaanuar 2023 Akasha Kroonikad

Jaanuar algab väga paljudele tundega, et oled jõudnud uude kohta. Võib olla tühjuse tunnet, mis on märk uute asjade ilmumisest. Ometi on selles kõiges sisemist rahu segamini elevusega. Tunne, et kõik on alles ees. Kõik pole veel selge, justkui oleksid oma elutee esimeses klassis. Uus tasand, uued asjad. Eelmisel aastal istutatud ideed ootavad esimesi samme. Nagu mulla idanema hakanud seemed, mis ootavad õiget hetke, soojemaid ja päikeselisi ilmasid, et saaksid nina välja pista.

Ainult need inimesed kogevad ebamugavusi, emotsionaalseid pööriseid, raskustunnet, hirme tuleviku ees, lootusetust, kes on klammerdunud veel vanadesse mõtteviisidesse ja jätsid eelmisel aastal sisemise töö endaga unarusse või suisa tegemata. Need inimesed on nagu koolis järelaitamistundides. Kõik, mis tegemata jäänud, tuleb nüüd ette võtta. Ära enam seda edasi lükka, sest uus aeg nõuab tungivalt vanast vabanemist. Loo selgus, mida soovid. Kui muretsed, tunned hirmu, kahtled, oled vihane jms, siis tegele sellega, mis seda sinus sees loob. Muuda seisundit.

See kuu on ettevalmistuste aeg suuremateks ettevõtmisteks. Paned alles paika kuidas, kus, millal, kui palju ja kellega. Detailide ettevalmistamise aeg. Ei tasu olla rutakas, sest jaanuar on ka sisemiste plaanide settimise aeg. Tunneta õiget hetke. Märksõnaks on armastus. Kui midagi ette võtad, siis tee armastusega. Kui tunned, et ei suuda nii, siis jäta hetkel tegemata. Tee hiljem, kui oled end sellele häälestanud. 

Enne  kui võtad midagi ette, loo endale vastav hingeline seisund, siis on tulemused kiiresti näha. Universum reageerib sinu sees olevatele vibratsioonidele. Hingeline seisund on kõikide asjade alustamise võti.  Armastuse seisundis olemine. Energiad toetavad harmoonia, rahu ja armastuse seisundis loomist. Vajalik on häälestumine soovitule ja selleks vajaliku vibratsiooni loomine. Leia aega käia looduses, see on eluliselt vajalik. See tasakaalustab sinu keha ja meelt ning emotsionaalset tervist. See aitab kaasa jaanuaris asjade alustamiseks vajaliku seisundi loomisele.

Võibolla toetavad sind sel kuul järgmised taotlused:

Ma armastan ja ma olen armastatud.

Ma olen alati armastatud ja toetatud.

Ma olen armastuse voos.

Kõike, mida ma teen, teen ma armastusega.

Minu vibratsiooniline sagedus on  sünkroonsuses minu soovide, unistuste, eesmärkide vibratsioonilise sagedusega.

 

P.S Kui soovid 2023.aasta isiklikku Akasha Kroonkate lugemist või lugemist mõne muu endale olulise küsimuse kohta, siis loe edasi siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/akasi-kroonikate-lugemine/

 

Akasha Kroonikad

Monika  Palm

Jaanuar, 2023.a