KASULIKUD NÕUANDED SÜGAVAKS TAASTAVAKS MAGAMISEKS

KASULIKUD NÕUANDED SÜGAVAKS TAASTAVAKS MAGAMISEKS
15.05.2020

Kasulikud nõuanded sügavaks taastavaks magamiseks

Kui sul on raskusi välja puhkamisega, siis siin on midagi sulle. Väljapuhkamine on oluline, eriti praegu muutuste keerises ja võimalik kõigile. Isegi kui sa arvad, et sinu jaoks ei ole. Küsi oma keha käest, missugust allpool olevat muutust ta tahab kogeda? :

 1. Söö õhtul rohkem rohelist, ube, kaunvilju, pähkleid, mandleid, seemneid, spinatit, porgandit, sellerit jms , mis ei tõsta veresuhkrut kõrgemaks.
 2. Melatoniin, magneesium, kaalium, B ja D-vitamiin mängivad une puhul olulist rolli. Nende puudusel organismis võib olla uni häiritud.
 3. Eemalda magamiskoha juurest ja toast kõik kirguse allikad ja vähemalt 1 h enne magamaminekut lõpeta arvutis olemine. Su keha on sulle tänulik.
 4. Liigu piisavalt ja jaluta looduses enne magamaminekut.
 5. Tee magneesiumi vanne jalgadele.
 6. Joo rahustavat teed, mis toetavad lisaks rahunemisele ka närvisüsteemi . Näiteks: kummeli .ja piparmünditee või hoopis pane sidrunit sooja vette, mett maitseks, pool tl kaneeli- lase seista 10 min ja joo 30 min enne voodisse minekut.
 7. Tuuluta tuba enne magamaminekut.
 8. Teadvusta,  kas sul on mingi  lahendamata probleem, mis takistab lõdvestumast ja uinumast? Kui nii, siis anna endast parim, et see laheneks.
 9. Kui sa ei saa magada, küsi oma kehalt, mida veel ta vajab? Võibolla on tal vaja üleval olla, et alla laadida oma loovat energiat. Liiga analüütilised inimesed, ei saa liigse mõttetegevuse tõttu vahel kontakti iseenda ja oma loova energiaga. Mõttemüra segab. Öisel ajal jääb vaiksemaks ka energeetiline tasand.  See on parim aeg iseenda ühenduse taastamiseks ja end oma loova energiaga täitmiseks. 
 10. Võibolla toimub multidimensionaalne avardumine, mis võib tavapärast unerütmi muuta. 
 11. Suhtle kehaga ja küsi kehalt, kas keha vajab energeetilist  toetust või muud abi? 
 12. Tee hingamisharjutusi. Näiteks: 1) Sulge suu ja hinga vaikselt läbi suu lugedes samal ajal mõttes neljani. 2) Hoia hinge kinni lugedes mõttes seitsmeni 3) Hinga täielikult,  pikalt pahvakuga ja häälekalt välja läbi suu lugedes kaheksani. Tee sellist hingamist kaheksa kordust. See soodustab uinumist. Pikemast harjutusest loe siit minu Fb hingamisteemalisest grupist : https://www.facebook.com/groups/2769869243092393/
 13. Kui ruum on energeetiliselt reostatud või seal on vaimolendid, siis on uni tavaliselt väga häiritud. Kui ükski siin artiklis kirjutatud nõuanne ei toimi, siis ilmselt võibki nii olla.
 14. Tee allpool videos olevat mõnusat uinumist soodustavat 10 minuti joogat, mis aitab lõdvestuda:

https://www.youtube.com/watch?v=cRo0ss2Kc3o

Armastusega,

Monika Palm