LÕVI VÄRAVATE PORTAALI AVANEMINE 2020

LÕVI VÄRAVATE PORTAALI AVANEMINE 2020
08.08.2020

Lõviväravad  08.08.2020.a.

Igal aastal 8. kuu 8. päeval toimub kosmiline joondamine, mida kutsutakse Lõvi Väravateks. See on aeg kosmilise energia voolamiseks füüsilises ja vaimses reaalsuses.

Lõvi Värav on märgitud Maa ja tähe Siiriuse joondumisena. Siiriust on austatud erinevates tsivilisatsioonides Maal kogu aeg. Kui Siirius tõuseb taevasse, joondub Orioni vöö Giza Püramiidiga. Meie vaatepunktist Maalt tähendab see seda, et Siirius liigub Maale lähemale.

Uute energiate vool Maale on jätkunud juba kaua aastaid. Selline sisenemine on järk-järguline, mis on ühtviisi võimaldab inimeste teadvusel üha rohkem avarduda ja teisest küljest sissevoolatav energia on seotud inimesete suutlikkusega uut energiat vatsu võtta.

Sel aastal on Lõvi Väravate portaali avanemisel hoopis sügavam ja suurem tähendus.

Üliintensiivsed perioodid on täna ja veel kolm päeva. Edasi kolm kuud on ülimalt olulise tähendusega ja nõuavad paljudelt kõrgendatud tähelepanu iseendale ja oma sisemaailma korrastamisele.   Selle tulemusena meie loomisvõimekus võimendub magneetiliselt ja võimendunud manifitseerimisvõime lülitub sisse ka massides. Kuid siin on omad tingimused, et see toimuda saaks. Alles siis kui Lõvi Värava energiad on joondunud südamekeskuse ja kehaga, siis tugevneb sisemine vägi ja isiklik eneseväljendus. See nõuab tööd iseendaga. Lõvivärva portaali avanemise mõjud on nii isiklikud kui ka ühiskonna ja globaalsel tasandil.  Seega avanemisest kolm järgmist kuud võivad olla väga intensiivsed inimestele, aga luua ka keerulisi olukordi  ühiskonnas toimuvates protsessides. Hoida rohkem tähelepanu isiklikul tasakaalu loomisel ja oma elu erinevate aspektide tasakaalustamisel.

  • Toimub inimese energiasüsteemi ülelaadimine uute energiatega.

Seetõttu, need kes on juba valinud üle minna Uude energiasse varem, neile saab see protsess ilmselt olema märksa lihtsam ja see periood mõnusam, sest nad on praegu sisenevatele energiatele juba väga avatud ja enda süsteemis vanad energiad ja mustrid läbi töötanud või need eemaldanud. Näiteks Auratransformatsiooni meetod, mida mina olen kaua aastaid vahendanud, mis viib energiasüsteemi täielikult üle uude energiasse ja loob oma vaimuenergiaga tugeva ühenduse.

  • See on aeg suveräänsusele ja sisemisele jõule. Mitte jagada oma energiat laiali, vaid seda koondada ja tegeleda iseendaga. Mitte toita võõraid teadvusi, mis kasutavad inimeste teadvusenergiaid eksisteerimiseks.
  • Teadlikult lülitada sisse oma oma kõrgeim ja parim versioon iseendast. Märksõnad tõde, rahu, tasakaal, ausus, avatus, siirus, armastus.
  • Väljendada julgelt oma soove ja tahet seda deklareerides.
  • Tulla nähtavale sellena, kellena sa oled siia ellu tulnud.
  • Tee kindel otsus elada tänulikkuses, hoolivuses, armastuses, kaastundes, loo ilu ja luba oma sisemisel kaunidusel ja väel välja kiirgama hakata.
  • Võimalikult vähe loe uudiseid ja vaata TV-s peavoolumeedia vahendatavat informatsiooni. Mitte minna kaas hirmul baseeruva infoga.
  • Tegele selle asemel endale meeldivate asjadega või sisemiste praktikate, et olla tasakaalus ja sisemises rahus või oma elu teadliku loomisega.
  • Veeda võimalikult palju aega looduses.
  • Kes on veel ühendatud perekonna ja esivanemate piirangutega, siis nendel võib esineda rohkem intensiivsust ka kehalisel tasandil - haigusseisundid võivad ägeneda.Võtta rahulikult ja tedavustades, et vanade energiatega uude üle minna ei saa ja sellepärast võib ka üles väga palju asju tulla. Võtta rahulikult ja kasutada erinevaid praktikaid või vajadusel küsida toetust või abi. Vabasta ja puhasta end vanadest mustritest.

Nendel kolmel päeval tee praktikaid, mis ühendavad sind sinu südamega, Kõrgema Mina, Vaimenergiaga. Vastavalt sellele, mis tasandilt sa alustad praegu.

Need, kes alles alustavad endaga tegelemise teekonda või on seda vähe teinud, siis järgmised kolm kuud on kasulik endaga intensiivselt tegeleda. See teeb edasise elu ja muutuste protsessid kergemaks. Kes on kauem endaga tegelenud, neil on ka juba oskusi enese tasakaalus hoidmiseks.

 

Minupoolsed abistavad praktikad on tulekul. Võimalus ka individuaalselt kohtuda.

Olge alati hoitud! :)

 

Õnnistuste ja Armastusega,

 

Monika Palm