MIS ON KÄBINÄÄRE EHK KÄBIKEHA

MIS ON KÄBINÄÄRE EHK KÄBIKEHA
06.07.2017

Käbinääre, mida nimetatakse ka käbikehaks, epifüüsiks, pineaalkehaks, Horose silmaks või hinge asukohaks, on oma olemuselt vaimne antenn, millest paljud muistsed pärimused on rääkinud. Paljude ajastute jaoks on just kolmandat silma peetud viisiks, et saavutada kõrgemat teadlikkuse taset olles samal ajal oma füüsilises kehas.Filosoofid, müstikud ja esoteerilised koolkonnad nii idas kui läänes läbi ajaloo on sellele väikesele näärmele omistanud olulise rolli inimolendi eksistentsis. Seda peetakse sillaks füüsilise ja vaimse maailma vahel: hingeväravaks, mille läbi meie kehasse elu siseneb ja siit ka väljub.

 Sellise ideega käbikehast, olles „hinge asukoht“ või „spirituaalne värav kõikidesse sfääridesse või dimensioonidesse“, on vaja mõista selle täielikku funktsiooni. Veel enne kui sa saad võimaluse jõuda selle vaimse väravani, on vajalik alustada käbikeha mürkidest puhastamisega ja selle aktiveerimisega läbi erinevate meetodite nagu näiteks muudatused dieedis, vaimsed ja energeetilised harjutused.

Käbikeha (ka käbinääre, epifüüs, pineaalkeha) on vaadeldud kui ühte tähtsamat närvisüsteemi osa.

 Missugune on käbinäärme talitlus?

Käbinääre  stimuleerib ka keha funktsioonides ajuripatsit, mille eessagar toodab hormoone, mis ergutavad kilpnäärme, neerupealiste, sugunäärmete, harknäärme ja kõhunäärme talitlust, reguleerides vere kaudu elundite ja kudede ainevahetust ning ka  meie keha nälja, janu, seksuaalse aktiivsuse ja arengu impulsse ning biloogilist kella ehk vananemisprotsesside kulgu.

Nii nagu lemuurlased on väitnud, on ajuripatsil kogu inimkeha evolutsioonis oma osa täita. Endokriinsüsteem on piirangute hoidla, loodud duaalsuse ja inimkonna eraldatuse õppetundide poolt. Autoimmuun-haiguste kasvul on tegelikult otsene seos pideva muretsemisega, mida paljud hinged on eraldatusetunde kaudu läbi elanud. Aktiveerides ja puhastades käbinääret, saab ajuripats oma piirangutest vabastatud ja füüsiline keha saab olema jälle suuteline end taastama ja oma energiaid kõige täiuslikumal määral korrastama. 

 Kus asub käbinääre?

Käbinääre asub inimese kahe ajupoolkera vahel ja on männikäbisarnane. Ta on vaimse energia kanal, mis reguleerib mõttevoolu. Käbinääre on nagu väike nõeljas koonus, mis on sinu ajus ja toodab hormoone nagu meatoniin, serotonin, DMT ehk Dimetüültryptamiin, tuntud ka kui vaimu molekul, mis mõjutab organismi ööpäevaseid rütme ja närvisüsteemi funktsioneerimist ja mis on otseselt seotud sügava masenduse, stressi ja depressiooni tekkimisega. Paljud uurimused on näidanud,et lubjastumine on seotud fluoriidi kuhjumisega käbinäärme ümber.

Käbinäärme puhastamine (ja kolmanda silma aktiveerimine) on oluline neile, kes soovivad arendada oma psüühilist võimekust ja mitmemõõtmelist taju. Oma käbinääret äratades, loob see võimaluse teadlikult astraalrännakut kogeda, avastada teisi dimensioone ja oma vibratsioonilist sagedust tõsta.

Mis on lubjastumine?

Lubjastumine on kaltsiumfosfaadi kristallide suurenemine kehas. Paljud uurijad leiavad, et see võib olla paljude haiguste põhjus, liigesepõletikust kuni ajurabanduseni, vähist kuni seljavaluni.

Kahjuks paljude inimeste käbikeha on täiesti lubjastunud. See on nii lubjastunud, et skaneerides on näha kaltsiumikamakat, mis takistab oluliselt meie kolmanda silma funktsioone. Kui sul on probleeme mediteerimisega, mäletamisega või tunned end mitte kohal olevana või enda allikast lahusolevana, siis võib probleem olla blokeeritud või lubjastunud  pineal glandi ehk käbinäärmega.

Mis põhjustab käbinäärme lubjastumise?

Käbinääre on sinu spirituaalsete visioonide aparaat, sild füüsilise ja metafüüsilise maailma vahel. See lubab sul omada müstilisi kirkaid kogemusi, mis on vajalikud sinu spirituaalsele arengule. Need on sinu hinge- vaimu sõnumid ja käbinääre on antenniks, mis on loodud neid sõnumeid vastu võtma.

Enamus inimestel jääb 12 aastaselt käbinäärme loomulik tegevus vähemaks ja lõpuks sulgub. Ilmselt on kõik märganud, et laste intuitiivsus ja spirituaalsus suuremaks kasvades väheneb või kaob. Miks? Probleemiks on käbinäärme lubjastumine.

 Seda võib põhjustada:

• fluoriidi sisaldus hambapastas ja vees.

• liigne rämpstoidu söömine

• rafineeritud suhkur, rasvad, nisujahu

• piiravad uskumused

• vähene vaimsus

Esimesed sammud käbinäärme puhastamiseks:

Samm 1: Loobu fluoriidi sisaldavatest hambapastades ja veest. Flouriid on suurim käbinäärme vaenlane.

Käbinääre kogub fluoriidi ja seal on kõige kõrgem fluoriidi kontsentratsioon inimkehas ja see põhjustab käbinäärme lubjastumist. Dr. Dean Burk, kes on 34 a töötanud Ameerikas vähiuuringute instituudis ja uurnguid teinud, väidab ’’et fakt on see, et flouriid põhjustab rohkem vähi tekkimist, kui mõni teine kemikaal.’’

Eestis ei lisata minu andmetel joogiveele fluoriidi. Ameerikas lisatakse - 70 % joogiveest sisaldab fluoriidi.

• Joo ainult puhastatud ja filtreeritud vett.

• söö värsket ja võimalikult puhast orgaanilist  toitu

• väldi sooda ja karboniseeeritud, mahlajooke, spordijooke, energiajooke.

• väldi küpsetamist teflon pannidel, need eraldavad fluoriidi toidu sisse.

• Joo taimeteesid

Samm  2: Võta ette keha puhastus. Keha puhastus on olulie käbinäärme aktiveerimisel.

Kristallisõpradele teadmiseks, et käbinäärme aktiveerimist soodustavad ka kristallid, nagu lapis lazuli, safiir, sodaliit, mida  võib  hoida praktikates käes või asetada oma otsaesisele.