ÕNNISTATUD AEG SUHETE, FINANTSIDE JA TERVISEGA TEGELEMISEKS

ÕNNISTATUD AEG SUHETE, FINANTSIDE JA TERVISEGA TEGELEMISEKS
07.11.2019

Saadan teile alanud suurepärase perioodi õnnistust kõigile, kes võtvad hetke lugemiseks.

Kätte on saabunud aeg, kus vaimse astroloogia ja Akašha Kroonikate järgi avanemas on nii paljudel maagiline potentsiaal. 

Praegu on eriti olulised kõik teemad suhetega. Õnnistus  avaneb neile, kes viivad lõpule kõik lõpatamata, segased, ebakõlalised või tasakaalututud suhted. Aeg nõuab selguse loomist, harmooniseerimist või edasi liikumist. Need  aspektid nõuavad erilist tähelepanu, et perioodi võimalused saaksid avaneda. Oluline on mitte jätta otsi lahtiseks. Usu endasse, et sa saad selle kõigega hakkama. 

6.-10. novembriga algab nüüd eriline aeg, mil on kättesaadavad võimsad uued füüsilise keha tervenemisvõimalused ja ka uued võimalused finantside ja rahaga. Kui enne terviseküsimused ei tahtnud laheneda, siis nüüd on see aeg käes. Kõik kelle tervis pole kõige helgem, siis nüüd on parim aeg sellega tegeleda. Kuni 2020 maini on parim aeg end teadlikult avada ja liikuda puudusest küllusesse, avades endas sügavat materiaalset väge, et oleks võimalik avaneda kõrgematele võimalikele võimalustele seoses materiaalsusega. Ajavahemik praegu ja kuni mõned päevad peale 20. novembrit on aeg takistuste transformeerimiseks, et liikuda suuremasse Jumalikku rahalisse küllusesse. Meie 3-e osaline kursus ´´Julgus elada´´ on intuitiivselt ja juhuslikult valitud parimal hetkel. Kursuse esimene osa on raha teemaline. Kui sul huvi tekkis, siis vt SÜNDMUSED alt, sel on  rohkem infot.

Praegu on õnnistatud aeg, kus avanevad on Jumalikud külluseväravad. Sul tuleb lihtsalt lubada neil avaneda ka enda kohal ja see kõik vastu võtta.

 

Ole hoitud ja armastatud,

Monika