PRAEGUSED MUUTUSED MAAL

PRAEGUSED MUUTUSED MAAL
22.04.2020

Täna 22. aprillil tähistatakse Maa Päeva maailmas. Minu jaoks just sellel päeval siia kirjutama hakkamine tundub juhus. Kuid juhuseid ei ole, et täna tekkis vaba hetk siia seda infot jagada. 

Meie imekaunis planeet, on olnud suure vibratsioonilise nihke protsessis juba kaua aastaid. Praegune hetk on kulminatsioon ja täielik üleminek uude ajajärku.

 2020. aasta algusega oli selge, et järgnevad kuud algatavad suured muutused inimkonna jaoks seoses Maa energiate muutumisega. Mõningate asjade  käik on ilmunud ootamatu sündmusena. Kuid vana moodi enam ei saanud elu jätkuda ja muutused pidid tulema. Seda näitab ka praktiliselt maailmas kogu elu ja majanduse seiskumine.  2020. aastaga algas ettevalmistus järgnevaks globaalseks Rahuajaks. Kuigi välised sündmused seda ei näita, siiski on see nii. Kõik, mida praegu tehakse teadlikkuse tasandil on seemnete külvamine Suure Rahuaja loomiseks planeedil Maa. Nii nagu algas palju aastaid tagasi uue ajastu energiate ankurdumine vaikselt Maale, algab nüüd Rahuaja loomine.

Väga oluline on anda igal inimesel panus enda poolt, et vabaneda vanaaja energia mõjutustega seotud tõekspidamistest ja mustritest, mis hoiavad alal konflikte, ka sõjaolukordi, vaidlusi, vastupanu, hirmu ja kontrolli, jõuga allutamist, muretsemist jne.

Need ei ole kooskõlas kõrgemate vibratsioonidega, kuhu Maa ja juba ka paljud inimesed varasemalt koos Maaga on liikunud.

Kes enne aastavahetust viivitas iseendas ja oma elus korrektiivide või muutuste tegemisega, siis sunnib praegune olukord seda tegema.

Praegu on oluline olla tasakaalus, harmoonias ja tõsta sagedust. Tasakaalus inimene ei ole sõltuvuses välistest sündmustest ja tingimustest. Vibratsioonilise sageduse tõstmine on seotud teadvuse avardumisega ja võimaldab ennast hasti tunda ning palju paremini oma elu korraldamisega hakkama saada. Praeguse perioodiga sünnib ka hulk lapsi, kes on erinevad siiani juba  teada tuntud Uue Ajastu lastest nagu indigo, kristallapsed, tähelapsed, kes on sündinud siia missiooniga üles ehitada uus Maa kaastunde, aususe, austuse, ühenduses olemisega.

Päris uued lapsed, kes nüüd sünnivad, siis neil on täielik võime ja potentsiaal Maal kõike muuta. Nemad kannavad enda rakutasandil sügavat rahuenergiat ja on uue rahuaja lapsed. Seetõttu kutsutakse neid Rahusõdalasteks või Rahusobitajateks. Osad lapsed niisiis sünnivad rahuenergiate vibratsioonis, kelle kohalolu on juba sügavalt tasakaalustava mõjuga. Nende DNA-s on muudatus, mida on võimalik ka reaalselt näha.

Ka osad täiskasvanud on läinud Auratransformatsiooni protsessis uude energiasse juba varem üle.  Kes nendest on suutnud vibratsioonilises arengus sügava tasakaalu integreerida oma energiasüsteemi ja kui see vastab nende eluülesandele, siis ka neil aktiveerub Rahusõdalase ehk Rahusobitajana rakutasandil oleva eluülesande potentsiaal. Olen oma töös neid inimesi ka juba kohanud.

Mis siis toimub Maaga?

Muutused, mis meie armsal planeedil energeetilisel tasandil juba kaua aastaid on toimunud, on jõudnud kulminatsiooni. Muutunud on Maa energia ja sellega seotud informatsioon. Maa energeetiline vibratsioon tõuseb kiiresti. See nõuab muutusi ka Maal elavatelt inimestelt. Toimunud muutused mõjutavad kõiki inimesi, kogu inimkonda ja edaspidi ka ühiskondlikku elukorraldust ning toimimist kõikides valdkondades. Maa energiate muutumine on seotud Maa ümber oleva võre muutustega. Maad ümbritseb palju erinevaid võresid, kuid peamised on olnud magnetiline võre, Kristallvõre ja Maa ehk Gaia võre. Kõigil neil on erinevad funktsioonid, aga nad on omavahel ühenduses.

Magnetiline võre on olnud mõjutatud päikesest ja on seotud olnud magnetväljaga. Seda on olnud võimalik ka näha ja on uuritud ka teadlaste poolt. Magnetiline võre on see osa, mis mõjutab ka tehnikat ja elektriseadmeid. Samuti läbi selle on olnud inimesed mõjutatud vanade struktuuride ja süsteemide poolt. Kristallvõre ja Maa võre on multidimensionaalsed ja neid tavateadusega seotud vahenditega ei ole võimalik kindlaks teha.

Praeguseks on muutnud Maa Magnetiline võre. Selle varasem mõju on kadunud.  Olemasolev võre on nüüd otseühenduses inimese teadvusega. Maa on osa iga inimese elujõust. Seetõttu on ka Maa osatähtsus inimese elumuutustes heaolu loomiseks hindamatu tähtsusega.

Senised loodusseadusi mitteaustavad või kasuahnusele suunatud ettevõtmised peavad muutma oma seniseid toimimisviise või nad ei saa enam eksisteerida.

Seoses magnetilise võre muutusega, toimuvad ilmselt pikema aja jooksul põnevad muutused tehnika ja  elektrienergia kasutamisvõimalustes.

 Nüüd on aeg asuda esiplaanile vabaenergia teadmisi kandvatel inimestel, et seda inimkonna hüvanguks kasutama hakata.

Osa inimesi on nõutavad muutused läbinud juba kaua aega tagasi, kuid paljud on alles muutuste keerises.

Kõige sellega seoses muutub ka palju inimeste igapäevases elus – eluväärtused, tegevusalad ja –valdkonnad, elamisviisid. Arusaamised muutuvad. Muutub see, mida ja kui avaralt inimene suudab mõista.   Taastub ka meie galaktiline mälu. Paljud inimesed hakkavad mäletama oma galaktilist päritolu ja saavad ligipääsu sellega seotud informatsioonile.

Ükski inimene ei ole siin planeedil niisama. See omab tähendust, mis annab elule sügavaima mõtte ja värvingu. Planeet  Maal on lepingud iga inimesega, kes siin elab. Need lepingud on nüüd seoses nihkega muutunud. Uute lepingute teadvustamine, annab võimalusel mõista, kes sa oled ja miks sa siin oled, kuhu poole muutustes suunduda, et anda oma panus parima, kõrgeima võimaliku tuleviku loomiseks.

Huvi korral uute lepingute osas klikka siia: http://www.tasakaalukeskus.ee/uritused/kursus-sinu-uued-lepingud-planeet-maaga/id/103

 

Armastusega,

Akašhi Kroonikate lugeja, vaimne nõustaja ja selgeltnägija

Monika Palm