TOKSILISTE RASKEMETALLIDE JA -ÜHENDITE PUHASTAMINE KEHAST

TOKSILISTE RASKEMETALLIDE JA -ÜHENDITE PUHASTAMINE KEHAST
28.11.2018

Raskemetalle temaatika on praegu väga aktuaalne. Neid seostatakse eelkõige saastumise ja toksilisusega. Enamik raskemetalle on organismile ka väga väikestes kogustes kahjulikud, kantserogeensed või mürgised, kahjustades kesknärvisüsteemi, maksa, neerusid, nahka, luid ja hambaid.   Raskemetallidega seostatakse ka viimastel aastakümnetel täheldatud vähi tekkimist kehasse, krooniliste haiguste tekkimist, autoimmuunhaigustega, laste arenguhäirete, hüperaktiivsuse, agressiivsuse, epilepsia, skisofreenia ja autismi kiiret levikut ja paljude teiste haigusseisundite tekkimist . Lisaks üha rohkem levivaid allergiaid ja toiduainete varjatud talumatust, ainevahetuse häireid võ probleeme magamisega.

Enam levinud potentsiaalselt toksilised raskemetallid on alumiinium, arseen, boor, vismut, kaadmium, koobalt, vask, kuld, indium, plii, mangaan, elavhõbe, amalgaamid, molübdeen, nikkel, pallaadium, plaatina, hõbe, tallium, tina, uraan ja tsink.

 Raskemetalle leidub kõikjal meie ümber – toidus, vees, õhus ja aina sagedamini isegi toodetes, mida pidasime seni turvalisteks. Ka meditsiinis varem laialdaselt kasutatud hõbeplommid on olnud organismi raskemetalli saastumise allikaks ja ka vaktsiine ning mitmeid ravimeid seostatakse raskemetallide sisaldusega.  

Märkimata ei saa jätta, et kui meie vanematel või esivanematel on või on olnud raskemetalli kehas või esinenud neist tingitud kahjustusi, siis võib lisaks kõigele muule ka see avaldada meie füüsilisele kehale mõju.

Kuna raskemetallide kuhjumine on aeglane ja märkamatu protsess, siis tasub pigem tegeleda ennetamise ja pideva puhastamisega, kui oodata, millal tõsisemad terviseprobleemid tekivad. Saame erineval moel aidata kehal neist vabaneda.  

Füüsilisel tasandil saab kehal aidata vabaneda raskemetallidest süües toite ja toidulisandeid, mis puhastumisele kaasa aitavad, näiteks erinevad merevetikad, klorella, spirulina, koriander, petersell, väävlirikkad küüslauk ja sibul, roheline tee, lutsern, kõrge kiudainesisaldusega toidud, võilillejuur, punane päevakübar, lagritsajuur, E- ja A-vitamiin, seleen, tsink, asendamatud aminohapped ja mitmed muud. Näiteks lisan siia ühe suurepärase raskemetallide detox smuuti retsepti, mida kodus võib teha ja mille pikemaajalise tarbimisel on puhastav toime.

Raskemetallide detox smuuti:


2 banaani
2 tassi metsamustikaid
1 tass koriandrit
1 tass apelsinimahla
1 teelusikatäis odrakasvude pulbrit  ( barley grass juice powder )
1 teelusikatäis  siprulinat (soovitav Hawaii päritolu, mitte Hiina)
1 väike peotäis mahe vetikas Atlantic Dulce’t (müüakse ka Eesti)


Segada kõik koostisosad kokku blendris. Kui soovid võid lisada 1 tassi vett! Ja naudi!

Kiiremaks ja sügavamaks puhastuseks on võimalik kasutada ka energeetilisi protsesse või selleks väljatöötatud spetsiaalsed tõhusaid vahendeid.

Kuid esivanematega seotud raskemetallide mõjudest ei ole võimalik ainult füüsilisel tasandil keha puhastades vabaneda. Selleks on olemas tõhusad spetsiaalsed energeetilised kehapuhastused, mille käigus toimub energeetiliselt keha vabastamine toksilistest metalliühenditest ja energiatest, mis lubavad kahjulikel ainetel kehas eksisteerida. Samuti katkestatakse energeetiliselt ka ka esivanemate mõjud.

Nüüd olengi valmis andma edasi aastatega kogutud oskusi, teadmisi ja kogemusi, kuidas on võimalik keha puhastada või toetada raskemetallide puhastumisel.

Kui sind see teema puudutab, siis oled oodatud peatelt toimuvale kursusele Tallinnas ja Tartus.
 

Kursusel :

  • tutvume erinevate tõhusate vahenditega raskemetallide turvaliseks puhastamiseks kehast
  • õpimegi selgeks ja puhastame keha energeetiliselt toksilistest raskemetallidest
  • katkestame esivanemate mõjutused
  • räägime, kuidas ja mida süües on võimalik kehal aidata puhastuda raskemetallidest.

Kursuse kohta loe rohkem siit :

http://www.tasakaalukeskus.ee/uritused/toksiliste-raskemetallide-eemaldamine-kehast/id/78

 

Armastusega,

Monika