VEEBRUAR 2023 AKASHA KROONIKAD

VEEBRUAR 2023  AKASHA KROONIKAD
30.01.2023

AKASHA KROONIKAD 2023.AASTA VEEBRUARI ENERGIATE KOHTA

Akasha Kroonikate veebruari kuu üldised energiad.

Energiad perioodil 1. -28. Veebruar

Akasha Kroonikad soovitavad olla tähelepanelikud veebruari kuus suhetega. See kuu toob energeetiliselt tähelepanu alla igasugused inimestevahelised suhted. Nii isiklikud, kodused, töö-ja äri suhted. Sellel kuul tuleb kasuks oskus olla suhetes diplomaatiline, et harmoonia paigast ära ei läheks. Ole tähelepanelik oma väljaütlemistega. Sea piire, kuid ära ületa teiste omi. Eriti sõnadega. See näitab sinus endas paiknevat ebakõla.  Kui oled astunud sisemisse ebaharmooniasse, siis esimesel võimalusel tegele sellega. See  näitab vajadust energiaid tasakaalustada ja harmoniseerida.

Vaata pingeolukordi oma südamega. Vaata teadlikult läbi südame. See aitab jääda harmooniasse. Sel kuul on esiplaanil harmooniliste suhete arendamine. Sinu oskus harmooniasse teiste inimestega jääda mõjutab pikalt kogu aastat ja sinu võimalusi.

See kuu võib tuua palju uusi inimesi ellu. Need inimesed, kellega esmakordselt kohtud seoses töö või äriga, avaldavad  kogu aastale olulist mõju. Inimesed, kes sel kuul ellu tulevad ja kellega suheldes kannab harmoonia, nende kaudu avaneb uusi ja häid võimalusi. Selle  kuu energiad nõuavad vaatenurkade osas paindlikkust.  Veebruari kuu energiad nõuavad nii mõnegi jäiga suhtumise või vaatenurga muutmist. Selle tulemusena hakkad asju teise vaatenurga alt nägema.

Kui oled impulssiivne, siis hinga enne kolm korda sisse ja välja, enne kui midagi välja pahvatad. Muidu paned kinni enda jaoks nii mõnegi vajaliku ukse. Jää vaatlejaks, kui mõni olukord pingeliseks muutub.  Sel kuul sõltub paljude olukordade lahenemine sinust. Sellest, kuidas sina neid olukordi vastu võtad.

Sinu suhete energiate vibratsiooniline sagedus mõjutab ka rahavoogusid. Mida lihtsamalt suudad asju võtta, seda lihtsamalt voolavad ka rahavood sinu ellu. Säilita elurõõm, kui asjad pole nii nagu sa algselt plaanisid. Kui sul on sellega raskusi, siis tegele oma suhtumise muutmisega. Ole ka heatahtlik enda suhtes. Tegele iseenda kritiseerimisest vabanemisega.

Kui tunned, et tervis annab märku ja tahab turgutamist, siis peatu ja tunneta, mis on see mida peaksid teisiti tegema. See kuu soosib asjade tegemist endiselt. Kui keha annab selge sõnumi haigestumise näol, siis oled oma tegutsemisega peamiselt teelt kõrvale kaldunud.

Märksõnad: Heatahtlikkus, paindlikkus, harmoonia, avatus

Sellel kuul võivad toetada sind mõtted:

  • Ma olen harmoonilistes suhetes iseenda ja teistega
  • Ma olen harmoonias Maa, Taeva ja loodusega
  • Ma olen harmoonias Kõiksusega
  • Kõik minu poolt väljendatud sõnad on harmoonilises vibratsioonilises sageduses kõige ja kõigiga

 

 Kui soovid 2023.aasta isiklikku Akasha Kroonkate lugemist või lugemist mõne muu endale olulise küsimuse kohta, siis loe edasi siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/akasi-kroonikate-lugemine/

 

Armastusega.

Monika Palm

Akasha Kroonikate kaudu