21. DETSEMBRI SUURTELE MUUTUSTELE AVANEMINE JA SELGUSEÕHTU KERGUSE NING RÕÕMU LOOMISEKS

21. DETSEMBRI SUURTELE MUUTUSTELE AVANEMINE JA  SELGUSEÕHTU KERGUSE NING RÕÕMU LOOMISEKS
14.12.2020

Koht: Tartus W. Struve 4, ONLINE-s 

Toimumisaeg: esmaspäev  21. Detsember kell 18.00. - 20.30

Just 21. detsembril on Maa ja inimkonna ajaloos  oluline avanemine – algab täiesti uus 250 000 aastane arengutsükkel, mis toob kaasa tohtult suuri muutusi inimkonna teadvuses, aga ka füüsilises reaalsuses. Ja seda mitte ainult astroloogilisest vaatepunktist.  Selleks oluliseks sündmuseks on tulemas üle pika aja erisündmus koos aastalõpu selguseõhtuga kerguse ja rõõmu loomiseks.

 Selline nihe toimub ainult üks kord ja sündmuse eesmärgiks on end teadlikult selleks ette valmistada. Räägime sellest, missuguseid muutusi ja imelisi võimalusi need kaasa võivad tuua. Teeme praktika enda teadlikuks ettevalmistamiseks selleks.

Lisame hoogu kergusele Jõuluaega ja aastavahetusse minekuks. Selleks teeme üle väga pika aja mängulise selguse õhtu kerguse ja rõõmu loomiseks ning seda takistavate energiate vabastamiseks kõikides eluvaldkondades, kuhu sa tunned, et oled takerdunud.  

Sündmusest saab ka salvestuse ja see on järelkuulatav ka neile, kes ei saa seda samal päeval teha.

Osaluspanus on 30 EUR.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee  või helista 5282331.

Sündmus toimub zoomis. Sündmusele registreerunutele saadan enne sündmuse toimumist zoomi lingi.

Onlines osaledes on tasumine ülekandega  enne grupitöö algust OÜ Tasakaalukeskuse arveldusarvele Swedpangas EE312200221058137995.