AVATUD USTE PÄEV SÜNNIPÄEVAKUU RAAMES

AVATUD USTE PÄEV SÜNNIPÄEVAKUU RAAMES
03.09.2017

Tasakaalukeskuse uue hooaja alguse ja kaheksanda tegevusaasta alguse puhuks toimub avatud päev pühapäeval

1. oktoobril 2017 kella 10.00-16.00-ni.

Tule söö sünnipäevatorti, ole mõnusas seltskonnas, osale põnevates sündmustes:

Tartus, W. Struve 2 Loodusuurijate maja saalis

Kell 10.00- 12.00

  • Monika Palm'i tasuta konsultatsioonid
  • tasuta nõuanded sind puudutavate probleemide- küsimuste osas
  •  saab küsida Tasakaalukeskuse poolt pakutavate seansside, meetodite ja kursuste osas.
  •  võimalik broneerida Bars lühiseansile 25 min 15 EUR ja kehatehnikatele 30 min 15 EUR. Vajalik eelnev registreerimine. Seansse viivad läbi Nois Niin ja Monika Palm.

Kell 12.00- 13.00 

Astroloog Ülle Põõsaste räägib, kuidas astroloogia aitab mõista maailma toimimise seaduspärasusi ja rütme ning teadvustada oma kohta selles.Milleks Sa oled tulnud? Kuidas astroloogia abil avastada, avada ja avardada oma olemuse potentsiaali? Milline imeline olend Sa tegelikult oled?

Ülle tutvustab astroloogia olulisemate tegelaste – planeetidega. Tutvume astroloogilise kaardi põhimõistetega – märgid, majad, aspektid.  Vaatame, mis toimub taevakaardis praegu? Kuidas see mõjutab meid ja meie elu?Millise maailma mõistmise akna saab sulle avada astroloogia, milliseid piiramatuid võimalusi see sinu ellu loob? Loeng on tasuta.

Kell 13. 15 -14.45

Selguse loomise õhtupoolik Monika Palm juhendamisel.

 ''Kuidas panna ennast tundma mugavalt ebamugavates olukordades?´´

Miks on nii,et mõnikord tunneme end erinevates olukordades nagu ''kala vees'', kus kõik sujub suurepäraselt ja vahel pärsib tekkinud ebamugavuse tunne meie vaba ja lahedat olemist, suhtlemist? Nii mõnigi meist jätab ebamugavate olukordade vältimiseks midagi tegemata, midagi ütlemata, olemata, kuhugile minemata. Kui palju oleme ebamugavustunde vältimisega loobunud võimalustest, mis avardaksid meie elu? 

Mis paneb meid ebamugavalt tundma või reageerima ebamugavustundega?Mis siis kui saaksime seda muuta igal hetkel, kui soovime? Mis siis kui lubaksime ennast igal pool, igal hetkel tunda hästi,.... mugavalt, vabalt? Mis siis oleks teisiti su elus? Kes sa siis lubaksid endal olla? Missugused suurepärased võimalused sulle siis avaneksid?

Kutsun teid mängulisele pooleteisetunnisele koosolemisele, et koos luua rohkem kergust ja mugavat olemist, mistahes olukordadesse ja vabaneda piirangutest, mis seda ei luba!!! :)

ACCESS CONSCIOUSNESS™ on tehnikate ja protsesside kogum, millega saab muuta KÕIKE oma ja teiste elude kõigis valdkondades.

  • Tutvume lahedate Accessi tööriistadega ja  loome kergust ja mugavust olukordadesse
  • vabaneme mänguliselt piirangutest, mis loovad sulle ebamugavust ükskõik mis olukordades
  • küsime küsimusi, loome teadlikkust ja selgust
  • avame enda jaoks uusi võimalusi
  • Iga osaleja saab korduvkuulamiseks lindistuse meie lõbusast koosviibimisest MP3 formaadis mailile või kohe soovi korral ise kaasa võetud mälupulgale.

 Registreerimine Info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331. Loe rohkem www.tasakaalukeskus.ee

Osaluspanus 15 EUR.

Registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Kell 15.00-15.30

Imeline ja andekas Taavi Kolk kutsub teid hinge puudutavale meditatiivsele laulurännakule, et leida endas üles ARMASTUS, TÄNULIKKUS ja RÕÕM. Palun võta kaasa oma matt lamamiseks. Kui sul ei ole võimalust matti kaasa võtta, siis palun anna sellest teada ja leiame koos lahenduse. Laulurännak on tasuta.

NB! Oled oodatud, kas kogu päeva sündmusele või mõnele neist. Palun anna oma osalemisest teada või registreeri lühiseanissidele info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.