BIOMIMEETILISE JÄRELEAIMAMISE LAHTI LUKUSTAMINE

BIOMIMEETILISE JÄRELEAIMAMISE LAHTI LUKUSTAMINE
10.07.2018

Pühapäeval: Seoses kuumade ilmadega lükkame kursuse edasi. Huvi korral jälgi reklaami!

Tartus, W. Struve 4 Tasakaalukeskuses

See kehaprotsess seisneb kõikide nende kohtade lahti lukustamises ja elimineerimises, kus me oleme kopeerinud või järeleaimanud teiste inimeste reaalsuseid, vaatepunkte, probleeme, haigusi, kannatusi jne. See võib puudutada ka küsimusi, mis on seotud geneetiliste häirete ja haigustega.

Kui me oleme kedagi teist järeleaimanud ja hakkame püüdma elada nii nagu teeb seda inimene, keda järele aimame, kuid see ei toimi. Me püüame aru saada, kuidas seda parandada, kuid me ei saa, sest need vaatepunktid ei kuulu meile. Enamik inimesi, kes ei saavuta edu soovitud asjdaes, mingil moel on kopeerinud teisi ja see ei luba asjadel kergusega toimida. Kui me elimineerime need järeleaimamised, siis me enam ei funkstioneeri automaatpiloodil ega kellegi teise reaalusest lähtuvalt ja meil on rohkem valikuid luua oma elu ja keha, mida me tõesti soovime. Pikemalt protsessiga seounduvast räägime kursusel.

Selle kehaklassi jooksul vabastame kõike seda, kus oleme üritanud luua oma piiratud reaalsust teiste järeleaimamise teel.

Kui sa ei pea enam kellegi vaatepunkte järeleaimama ja püüdma neid kopeerida, nende piiranguid imiteerida, siis kui palju vabadust sul võiks siis olla oma elus, suhetes, oma kehaga?

Mis siis, kui võiksid luua oma keha ja oma elu viisil, kuidas sina seda teha sooviksid?

Mis siis sinu ja sinu keha jaoks võimalik on?

Osaluspanus 60 EUR.