´´ELUJÕU JA HEAOLU RETRIIT´´ HINGAMISE JA SISEMISTE PRAKTIKATEGA RHODOSE SAAREL 21.-28.JUULI

´´ELUJÕU JA HEAOLU RETRIIT´´  HINGAMISE JA SISEMISTE PRAKTIKATEGA RHODOSE SAAREL  21.-28.JUULI
01.05.2022

 GRUPP ON TÄITUNUD!

Kui sul on soov keskkonnast välja  saada, reisida, nautida päikest, Vahemerd, näha maaliliselt kaunist Rhodost, saada tuttavaks Kreeka ajaloo ja köögiga, ühendada reisikogemus enesearenguga ja tõsta oma elujõudu ja heaolu- hingamise, sisemiste praktikate,  tantsimisega ja seda kõike teha mõnusas seltskonnas, siis võib alljärgnev info olla just sinule.

Retriidi läbiviija on MONIKA PALM tervendaja, hingamisterapeut, Akasha Kroonikate lugeja , selgeltnägija, kes on viinud läbi laagreid ja retriite nii Eestis kui väljaspool Eestit, nt  Balil ja Sri Lankal. Tema kohta saab rohkem lugeda siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/kes-me-oleme/

Monika on viinud läbi arvukalt koolitusi, kursuseid ja grupitöid. Tema igapäevaseks tegevuseks ja missiooniks on inimeste teadlikkuse, vibratsioonilise sageduse ja heaolu tõstmine, inimeste toetamine muutuste protsessis, tervendamine. Käesoleval retriidil on ühendatud puhkus kaunil Rhodose saarel elujõu tõstmise ja heaolu suurendamisega mentaalsel, emostionaalsel, füüsilisel ja vaimsel tasandil.

Retriidi info:

- Laagri kestvus on 7 päeva.

- Koos lendame Tallinnast Rhodosele.

- Reis sisaldab transfeeri lennujaamast majutuskohta ja tagasi.

- Meie käsutuses nädala jooksul oma transport, mis viib meid ringsõitudele.

- Ööbime väiksemas mereäärses aparthotellis 2-tes tubades.

- Reis sisaldab hommiku-, lõuna -ja õhtusööki Kreeka tavernas.

- Hommikud algavad hommikuse virgutusega. Teeme erinevaid energiat tõstvate  hommikuste harjutuste ja praktikatega, mis on jõukohased kõigile. Päeva loomine ja sellel häälestumine.

-  7 päeva jooksul teeme väga erinevaid elujõu ja heaolu tõstmisele, rõõmu loomisele suunatud praktikaid . Praktikteks on kohapeal olemas matid. Kaasa ei ole neid vaja võtta.

- Teeme teadliku –ja vabastava hingamise praktikaid

- Ammutame elujõudu vabastavalt hingates mäe jalamil männimetsa all.

- 1 praktika toimub purjekal Vahemerel.

- Retriidi jooksul läbime ka keha täieliku valdamise programmi  teoorias ja praktikas– noorenemise programmi – noorenemine füüsilisel, emotsionaalsel ja intellektuaalsel tasandil. Hajutame noorenemist takistavaid barjääre.

- Tantsime ekstaatiliselt.

- Meil jääb piisavalt ka vaba aega niisama olemiseks, rannamõnude ja päikese nautimiseks või linnaga tutvusmiseks.

- Tutvume Rohodosega, ajaloo ja köögiga.

- Meil on olemas kohapeal eestikeelne giid, kelle juhendamisel  me saame avastada Rhodose pärleid ja kohti, kuhu tavaturistina nii lihtsalt ei pääse. Reis sisaldab 4 erinevat põnevat ringreisi.

Lisaks ringsõitudele põnevates kohtades kohtume ühe ägeda kreeka kokaga, kes õpetab meid valmistama kreekapäraseid tervislikke suupisteid ja on võimalus ka ise kokkamises kaasa lüüa. Saame nautida võrratut Rhodose päikeseloojangut imekaunis kohas.

Meil on imeline võimalus  teha unustamatu väljasõit privaatpurjekal mööda helesinist tooni ja kirevavärvilisi kalu täis Vahemerd, mis kutsub lausa lainetesse sukelduma. Peatume erinevates lahesoppides ja randades. Naudime merd ja suvesooja päikest. Lõunasööki sööme saare lõuna osas (ja see on ainuke söögikord, mida ei sisalda retriidi maksumus)

Retriidilt saad kaasa  mõnus puhanud oleku, suurenenud elujõu, rõõmsa meele, heaolu tunde, uusi sõpru, positiivsed ja avardavad kogemused, suurenenud teadlikkuse iseendast ja palju muud toredat. 

Retriidi maksumus on 1155 EUR, sellele lisandub lennupilet.

NB! Peale registreerimist  on vajalik teha ettemaks 200 EUR hiljemalt 23. maiks. Selles osas võta ühendust Monika Palmiga.

Retriidiks osalemisest anna palun teada info@tasakaalukeskus.ee või helista 5282331.

NB! Kui osalejate hulgas on veganeid ja vegetaarlasi, või kelle on gluteeni või laktoositalumatus, siis palun anda oma toidueelistustest teada juba registreerudes.

Osalejad saavad retriidi täpsema kava.

 

Oled rõõmuga oodatud meiega ühinema! :)

Monika Palm

www.tasakaalukeskus.ee

5282331