KOHTUMINE AURATRANSFORMEERITUTELE

KOHTUMINE AURATRANSFORMEERITUTELE
29.04.2017

Tartus, 7. mail , W. Struve 4

Toimumisaeg:  11.00-13.30

NB!  Kui oled kaugemalt ja kohale tulla ei saa, siis osaleda on võimalik ka ka Skype teel. Selleks pead hoolitsema, et sul oleks hea internetiühendus ja Skype alla laaditud.

Grupitöö viib läbi Auramediaator, tervendaja, muutuste vahendaja MONIKA PALM

Üle pika aja on meil taas eraldi kokkusaamine Auratransformatsiooni™ protsessi läbinutele. Teeme ühe grupipraktika teemal, mille kohta on pikemalt alljärgnevalt. Seda protsessi saab suurepäraselt kasutada ka erinevate tasakaalutuste puhul kehas ja rakutasandi puhastusel   ning hiljem ka soovi korral iseendale vajadusel teha. Antud teema on aluseks ka juba edaspidi toimuvale’’Keha elementide  aktiveerimine sügavamal tasandil kehas’’ töötoas osalemiseks. Kokkusaamisel räägime ka muudel vajalikel teemadel, mis esile kerkivad.

Nüüd aga info grupitööst:

 

Keha elementaaliga ühenduse loomine ja tervendamine™

Kõik inimesed ja kõik mis eksiteerib sisaldavad nelja elementi – Tuli, Vesi, Õhk ja Maa. Kõik, kelles või milles sisaldub 4 elementi,  neil on ka Kehaelementaal. See on keha hooldaja ja valvur. Kehaelementaal on otseselt seotud nelja elemendiga.

 Kehaelementaali missioon on tasakaalustada taastada kõige looduses neljas elemendis leiduva manifestatsiooni molekulaarseid mustreid ja mikrorakke erinevatel tasanditel.

Kehaelementaal kuulub naturaalsel moel inimeseks olemise juurde, mille eesmärk on luua meie füüsilist ja energeetilist keha. See side jääb kogu elu ajaks.

Kehaelementaal on seotud nelja elemendiga. Sinu kehaelementaaliga ühenduse loomine ja suhtlemine annab sulle vajalikul viisil teadlikkust ja infot, et saaksid end füüsilises reaalsuses, füüsilises keskkonnas väljendada ja teostada sinule loomulikul tasakaalustatud moel. Seega selline ühendus on oluline ka eluülesande ehk missiooni täitma hakkamisel.

Kehaelementaaliga kontakt ja suhtlemine on aluseks nelja elemendiga tasakaalus olemisele füüsilises kehas. Kui me oleme kontaktis oma kehaelementaaliga ja õpime kuulama, siis saame olla ka paremas ühenduses nelja elemendiga meis endis. See võimaldab olla alati õigel ajal õiges kohas, tõsta oma elukvaliteeti ja saada juurdepääs teadlikkusele parimatest tingimustest, mida füüsiliseks eksistensiks vajame harmoonias elamiseks ja   loomiseks. Seda ka meie planeet Maa meile lahkelt pakub

Kui joonduda selle energiaga, olla ühenduses ja kontaktis, siis lubab see areneda kõikidel olenditel palneedil Maa läbi tervikliku ja küllusliku evolutsiooni. Kui inimolend ei ole ühenduses oma olemuse essentsiga, on keerulisem tunnetada elementide kohalolu.

Grupitöö koosneb kahest erinevast osast teoreetilisest ja praktilisest:

  • Räägime täpsemalt kehaelementaalist, tema olemusest, panusest eksistentsile, kuidas on kehaelementaal seotud informatsiooniga, mis on seotud inimese igavikulise olemusega, mis saab kehaelementaalist, peale füüsilist surma ja palju muud.
  • Teeme praktika, kus kohtutakse oma keha elementaaliga, loome ühenduse ja avame end suhtlemisele, õpime temaga koostööd tegema ja looma kehas tervenemist. Praktika on selleks, et luua kehasse tervenemist, tasakaalu, kehaga suhtlemise arendamiseks, et manifesteerida oma unistusi ja demanifesteerida seda, mida sa enam oma ellu ei soovi.  
  • Praktilisest osast saab ka kaasa lindistuse iseenda jaoks kasutamiseks.

 Oled oodatud kohtume teiste uues energias olevate imeliste inimestega ning osa saama unikaalsest informatsioonist ja praktikast! Praktika sobib suurepäraselt neile, kes soovivad arendada isetervendamisoskusi, kehaga suhtlemist ja õppida viisi, kuidas keha tasakaalustada.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või 5282331.

NB! Kui osaled Skype vahendusel, siis palun anna sellest teada ja saada oma Skypenimi.

Minu Skype nimi on monika.palm1

Osaluspanus 60 EUR.

 

Põneva kohtumiseni,

Monika