KÜLAS ARENGUTEE KLUBIL TARTUS - Kohtumine tervendaja, hingamisterapeudi ja selgeltnägija Monika Palmiga 06.03.23 kl 17.30 kirjandusmuuseumi saalis (Vanemuise 42, Tartu)

KÜLAS ARENGUTEE KLUBIL TARTUS - Kohtumine tervendaja, hingamisterapeudi ja selgeltnägija Monika Palmiga  06.03.23 kl 17.30 kirjandusmuuseumi saalis (Vanemuise 42, Tartu)
28.02.2023

"Pole tarvis raisata oma energiat teiste reageeringute analüüsimisele. Selle asemel tuleb elada elu, mis sulle meeldib."
Monika Palm 


Hea kaasteeline!

Kord kõneles Albert Einstein oma relatiivsusteooriast. Keegi tõusis püsti ja väitis: "Minu terve inimmõistus eitab asju, mida pole võimalik näha."

"Täitsa õige!" kiitis Einstein. "Pange oma terve mõistus siia lauale ja siis ma usun, et ta teil olemas on." 

Järgmisel esmaspäeval, 6. märtsil kell 17.30 - 19.30  kohtume Kirjandusmuuseumi saalis (Vanemuise 42, Tartu) tervendaja, hingamisterapeudi ja selgeltnägija MONIKA PALMIGA.

Tartus ja Tallinnas tegutseva tervendaja pilk on kristalselt helkiv ja sügav – ta justkui vaataks sinust läbi. Monika suhtleb ka valgusolenditega ning näeb, tajub ja kuuleb inimeste energeetilisi ja karmamustreid.

Ühel hetkel avaldus naises võime lugeda infot energeetilisest teadmiste hoidlast, mida kutsutakse Akaši kroonikateks. Tegu on teadvuse dimensiooniga, kuhu on talletatud vibratsioonilised salvestused iga asja, koha ja hinge kohta – kogu info sellest, mis on olnud ja mis tuleb. Kes meist ei tahaks sinna pilku heita? 
Saame teada: 

  • mis on Akaši kroonikad ja kus need asuvad;
  • kuidas varasalvele ligi pääseda ja millist infot saab sealt ammutada; 
  • mida selle ifoga igapäevaelus peale hakata;
  • miks on Akaši kroonikates sisalduv teave oluline;
  • miks on tähtis just praegu avardada oma teadvust ja tõsta teadlikkust?
  • NB: vaatame üheskoos järele, milliseid võimalusi toob tänavune kevad.

NB! Võimalus esitada ka oma küsimusi!

Iga inimese isiklikul Akaši kroonikal on kaks osa:  muutmatu hingeplaan ja teadvuse arengut peegeldav dünaamiline lugu hinge teekonnast inimesena läbi aegade. Näiteks on võimalik küsida endale oluliste suhete ja kaaslaste kohta oma hinge perspektiivist lähtudes. Samuti võib leida juhatust karjääri edendamiseks ja elu ülesande leidmiseks, aga ka tervise parandamiseks. 

„Kui taastada haige organi energia ja võnkesagedus, saab organism tavapäraselt talitleda,“ kinnitab Monika Palm. Oma kursustel õpetab ta sellekski võimsaid kehatehnikaid. Hingamisterapeudina näitab ta, kuidas teadlikult hingates iseennast tasakaalustada, tema sulest on ilmunud ka raamat "Hinga ja ela!" (Good News 2021). 

NB! Vaata, kuidas Monika luges Akaši kroonikaid Kanal 2s:   Õhtu - saade

Seminari osaluspanus on 25 €, aga vaid kolm päeva (27. veebr - 1. märts) kehtib kiire reageerija hind: 19 €:  (Arengutee Klubi,  EE982200221048414673, Swedbank, selgitus: Monika Palmi seminar).

Kõigile osalejatele saadame e-mailile ka sündmuse helisalvestise, kui sa kohale tulla ei saa, võid tellida helisalvestise (15 €).