KÜLLUSE KURSUS

KÜLLUSE KURSUS
30.11.-0001

Toimumiskoht Tartus W. Struve 4 või Webinari ruumis.

Esmaspäeval 21. augustil kell 18.00 on tulemas külluse kursuse teine osa. Kokkuleppel meie vahvate osaljetega muutsime toimumisaega. Olen tänulik kõikidele julgetele, kes soovivad hakata elama täiesti teistsugusele platvormil oma elus, mis on seotud küllusega kõikides eluvaldkondades. Ole ka tänulik tagasisidemetele, mis näitab kui palju muutusi ja teadlikkust on loodud juba esimese kohtumisega. Olen väga põnevil, mis on veel võimalik nüüd meie teise kohtumisega? Kui tunned soovi veel meiega ühineda, siis on võimalus astuda meie sekka kuulates järgi kursuse esimese osa või kogu kursus, töötades läbi materjalid ja kodused ülesanded. Neljas kohtumine on iga osalejaga individuaalselt. Anna märku, kui selline soov on. Mis siis kui sa ei hoia end tagasi?!

Armastusega! Monika :)

See kuuajane kursus koosneb kolmest erinevast kohtumisest ja lõpeb ühe individuaalse kohtumisega, kus loome igale osalejale täiesti uue platvormi külluseteadvuses olemiseks.  See unikaalne kursus, mida me sellisel kujul viime läbi esimest korda, on väga sügav ja põhjalik muutus sinu elus.

Kogu kursuse võib läbida, kas Tartusse kohale tulles või läbi internetivahendusel läb webinari ruumi või Skype, vastavalt sellel hetkel  olevatele tehnilisetele võimalustele. See annab sulle võimaluse osaleda kursusel ükskõik, kust kohast, kui internetiühendus on olemas.

I kohtumine 20. Juulil kell 18.00-19.30

II kohtumine 21. august kell 18.00-19.30

III kohtumine 24. august kell 18.00-19.30

IV individuaalkohtumine vastavalt kokkuleppele.

Enamik inimesi soovivad rikkust, soovivad head rahalist sissetulekut ning stabiilsust. See on praktiliselt iga inimese loomulik soov, kuid paljud kannatavad rahaprobleemide tõttu. Vaesus või rikkus ei ole väliste faktorite tagajärg, vaid vaesus või rikkus algavad sinu teadvuseseisundist ehk meeleseisundist ja sinus olevatest mõttetest, tunnetest, emotsioonidest, uksumustest, tõekspidamistest.

Küllus ei ole ainult piisavate rahaliste vahendite olemasolu vaid palju laiem mõiste, mis hõlmab majandusliku heaolu kõrval ka häid mõtteid, head tervist, hästitoimivaid suhteid, rõõmu, võimalusi. Kui sa koged mingis eluvaldkonnas puudust, siis võid sa olla puudusega seotud konseptsioonide küüsis, mille tulemusena puudub rahulolu, küllus ja võimalused muutusteks.

On olemas puuduseteadvus ehk vaesuseteadvus ja külluseteadvus. Igal inimesel on õigus elada külluses kui ta seda soovib valida. Puudusteadvusest väljumine ja rikkuse loomine on suuremeelne tegu kõige olemasoleva suhtes, mille peaks ette võtma iga inimene, et panustada läbi selle enda ja ühiskonnas elu paremaks muutmiseks.

Kursusel:

 • Vabastame puudusteadvusega seotud piiravates mõtetest, tunnetest, emotsioonidest, uskumustest.
 • Vabaneme eelmiste eludega seotud piiragutest, mis hoiavad puudusteadvuses
 • Vabaneme esivanemate ja suguvõsaga seotud piiragutes, mis ei luba olla küllusteadvuses
 • Õpime vabanema vastupanust muutustele
 • Saame teadlikuks väljakutsetest, mis on sul seotud rahaga ja küllusega. Õpime nendega toime tulema luues sinna muutusi.
 • Häälestame küllusteadvusele.
 • Hakkame teadlikult looma ja vastu võtma külluslikumat isiklikku reaalsust ja imesid.
 • Õpime selgeks, kuidas kasutada energiaid külluslikuma elu loomiseks.
 • Õpime kasutama sind ümbritseva maailma ja energiate toetust külluse loomisel.
 • Loome täiesti uue küllusteadvuse platvormi.
 • Iga osaleja saab isklikku nõuannet, tuge  ja näpunäiteid edasiseks tegutsemiseks.
 • Kursus sisaldab ka salvestust ja materjale.

Isegi kui sa oled käinud mõnel külluse teemalisel koolitusel, siis saad kasu sellest kursusest kindlasti. Kasutame väga erinevaid viise teadlikkuse kasvatamiseks külluse osas, et luua uue küllusteadvuse platvormi.

NB! Kursuse eelduseks on  soov ja tahe endaga sügavamalt tegeleda. :)

Osaluspanus 180 EUR.

Kursusele registreerumine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

NB! Registreerumisel palun kirjutada lühidalt, mis valdkonnas sa tunned, et kursuse teema sind puudutab. Missugused probleemid on päevakorral ja kuidas sa soovikisd, et asjad oleksid.

Armastusega,

Monika Palm