KUNDALINI JOOGA TUNNID

KUNDALINI JOOGA TUNNID
28.08.2020

Uued algused kundalini joogaga alates 31.08.2020
Põhigrupi õhtused tunnid toimuvad ESMASPÄEVITI
kell 18.00-19.30 TALLINNAS Torupilli ots 2, Tasakaalukeskuse hubases ja helge saalis Keskturu kõrval.

Põhigrupi tunnid sobivad varasema joogakogemusega osalejale. Liitumine grupiga eelneval kokkuleppel, individuaaltunnis või algajate baaskursusel osalejale. Kui on huvi algajate grupi osas, siis võib oma huvist julgelt märku anda.

Individuaaltunnid kokkuleppel.

Kundalini jooga on teadlikkuse jooga, mille iidsetel õpetustel põhinev täpne tehnoloogia võimaldab läheneda inimeksistentsile holistiliselt. Läbi füüsilise keha ja meelte teadliku ning sihipärase treenimise on meil võimalik ühenduda enese tõelise olemusega. Teekonna siht sõltub vaid Sinust enesest ja regulaarse praktikaga võid peagi kogeda üha enam meelerahu enese sees ja ümber. Rohkem rõõmu ja rahulolu pakkuv elu, kohalolu ja see maagiline õnn, mida me kõik igatseme. Erinevad harjutused, hingamistehnikad ja meditatsioonid võimaldavad olla teadlikum ja tasakaalukam ning jõuda läbi neutraalsuse kontakti oma kogupotsentsiaaliga.

"The mind should dance with the body, the whole Universe is your stage, the soul your choreographer. Try to feel that whatever you are doing is the most beautiful thing, the prettiest dance, because you dance with the whole Universe. Don’t resent anything. Forgive everything. Express your essence. Let your heart guide you, free of all limitation, regimentation, and fear." - Yogi Bhajan-


Ühekordne osaluspanus 12.-;
5 korra kaart 55.-/kehtib 6 nädalat/ ;
10 korra kaart 90.- /kaart kehtib 12 nädalat/.
Kaardid on kasutatavad kõigis KalliKodu joogatundides!

Õpilased, üliõpilased, pensionärid 1 kord 8.-, kuukaart 25.- /4korda/

Tunde viib läbi Nishan Priya Kaur, rahvusvaheliselt sertifitseeritud (KRI) kundalini jooga õpetaja, KalliKodu ja Laste Joogaruum Hingelind asutaja, kogemuspraktik ja lapsevanemate nõustaja.
Lisainfo: http://www.kallikodu.ee/kontakt/meist/
Kontakt: info@kallikodu.ee ; tel: +372 55 601768