OLED SA VALMIS LOOMA? SELGUSEÕHTU KOOS KEHATEHNIKAGA

OLED SA VALMIS LOOMA? SELGUSEÕHTU KOOS KEHATEHNIKAGA
04.06.2017

Tartus 15. juuni kell 18.00, W. Struve 4

Õhtu viib läbi muutuste ja kehaklasside vahendaja Monika Palm

Kas tunned, et sul on palju ideid, kuid neid on raske ellu kutsuda....? Kas tunned, et projektid millele hoogu tahad anda, on toppama jäänud? Kas sul on probleeme viljastumisega või oled lihtsalt oma elus jõudnud sellisesse kohta kus tunned,  et aeg midagi uut luua ja  soovid selleks tõuget...., siis see õhtu on sinu jaoks.

Mida iganes oled loomas, tekib sellest iseseisev eluvorm – ka sinu firma on iseseisev eluvorm, raamat, projekt mida kirjutad või muusikateos, mida lood või laps, kellele annad võimaluse sündida,  on kõik eluvormid.

Sa pead olema valmis vaatama seda, mida soovid luua oma elus või kui oma elu.

Mis see on, mis sinu jaoks toimib, mis sulle rõõmu loob? Mis on tarvis selleks, et luua ühendus või eluvorm? Mille sa oled enda jaoks määratlenud, kui piirangu, mis seda tegelikult pole ja mis hoiab seda valet paigal ja ei luba seda muuta? Mis see on, mida sulle tõeliselt meeldiks luua, mida sa praegu ei loo?

Kui muutub sinu keha, siis muutub sinu elu; kui muutub sinu elu, siis muutub sinu keha. Õpimegi selgeks ka ühe panustava kehatehnika, mis aitab uute eluvormide loomisele kaasa.

Ja mis siis, kui sinu arusaamad, programmid ja vaatepunktid on tegelikult need, mis ei luba su kehal  ja elul muutuda? Kas nüüd on aeg vabastada kõik vanad uskumused, harjumused ja mustrid, mis sind ei teeni ja ei luba su kehal ise terveneda või ei luba sul genereerida oma elu ning muutuda selliseks, kui seda soovid? Sellel selguseõhtul vahendame muutust, mis tahes uute eluvormide loomisel ja ellu toomisel.

Kõik selguseõhtud ja kehatehnika klassid on erinevad. Milline panus võib sel õhtul olla sinu keha jaoks või sinu ellu? Oled oodatud osalema, et luuaa kõike, mida soovid.

Osaluspanus 60 EUR. NB!  Iga osaleja  saab kehaprotsessi materjali ja salvestuse MP3 formaadis korduvkuulamiseks.

Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331