PARIMA UUE 2018 AASTA LOOMINE

PARIMA UUE 2018 AASTA LOOMINE
02.01.2018

Oleme juba astunud uude aastasse...ja siit ta tuleb....''Parima uue 2018. aasta loomine ja väestamine''

Toimumisaeg on pühapäev 7. jaanuar kell 13.30 - 15.00 Tartus. W. Struve 4 või

Osaleda saab ka SKYPE vahendusel igalt poolt, kui sul on internetiühendus.

Oled sa valmis looma oma elu parimat aastat? Oled sa valmis mänguliselt avama end  2018. aasta loomise piiritutesse võimalustesse? See kohtumine valmistab rõõmu ka Accessi töövahendite sõpradele, kuna kasutame kustutusi ja võimalustele avardumisi Access Consciousness meetodist. Osaleda saavad kõik huvilised. Osalemiseks ei ole vaja eelnevalt olla kokku puutunud Accessiga.

Lisaks saab iga osaleja registreerudes PDF-il suunavad töövahendid, mida saame koheselt kasutada oma soovide väestamisel. Iga osaleja saab loomise ja väestamise sündmusest salvestuse mailile MP3 formaadis.

Osaluspanus on 20 EUR.

Barsi ja kehatehnikate vahetus 7. jaanuaril kella 11.00-st -13.00:

NB! Kuna 6. jaanuar on Globaalse Barsi vahetuse päev, siis enne uue aasta loomist ja väestamist saavad kõik kursusel käinud huvilised tulla ja osaleda Bars vahetusel kella 11.00-st -13.00-ni. Kõik, kes jäävad uue aasta väestamisele, on Bars ja kehatehnikate vahetus tasuta. Kui sa osaed ainult vahetusel, siis osalustasu on 5 EUR.

Need, kes ei ole osalenud ühelgi Bars ega kehatehnika kursusel, aga sooviksid teada sellest rohkem või kogeda lühiseansse, saavad seda teha kokkuleppel peale loomise ja väestamise sündmust. Lühiseansi hind 25 min 15 EUR. Soovi korral võid omale aja selleks maili teel broneerida.

Palun anna oma osalemisest teada info@tasakaalukeskus või telefonil 5282331.