SEIKLUS - JA VÄELAAGER RHODOSE SAAREL 12.-19. SEPTEMBER 2022

SEIKLUS - JA VÄELAAGER RHODOSE SAAREL 12.-19. SEPTEMBER 2022
30.11.-0001

VABANES 1 KOHT SEPTEMBRIKUU LAAGRISSE!

Kui sa soovid oma suve pikendada ja päikest nautida, soovid keskkonnast välja  saada või  hing kutsub reisima, seiklema ja avastama uusi kauneid paiku,  soovid olla Vahemere ääres ja  näha maaliliselt kaunist Rhodost, saada tuttavaks Kreeka ajaloo ja köögiga, ühendada reisikogemus enesearengu ja enese väestamisega  läbi erinevate  praktikate,  maalilises looduses matkamisega,  väetantsuga  ning seda kõike teha rõõmsas ja toetavas seltskonnas, siis võib alljärgnev info olla just sinule.

Retriidi läbiviija on MONIKA PALM  tervendaja, hingamisterapeut, Akasha Kroonikate lugeja , selgeltnägija, kes on viinud läbi laagreid ja retriite nii Eestis kui väljaspool Eestit, nt  Balil ja Sri Lankal Tema tegemiste kohta saab rohkem lugeda siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/kes-me-oleme/

Monika on viinud läbi arvukalt koolitusi, kursuseid ja grupitöid. Tema igapäevaseks tegevuseks ja missiooniks on inimeste teadlikkuse ja vibratsioonilise sageduse tõstmine, inimeste toetamine muutuste protsessis, tervendamine. Käesolev retriidil ühendame puhkuse kaunil Rhodose saarel enese väestamise ja elurõõmu avamisega issendas.  

- Laagri kestvus on 7 päeva.

- Koos lendame Tallinnast Rhodosele ja tagasi.

- Reis sisaldab transfeeri lennujaamast majutuskohta ja tagasi.

- Meie käsutuses nädala jooksul oma transport, mis viib meid ringsõitudele.

-Ööbime väiksemas hotellis, mis asub 15-20 jalutuskäigu kaugusel rannast,  2-es tubades.

-Reis sisaldab söögikordi, v.a saaretuuril lõunasöök, Rhodose linna külastades külastame imelisi retsorane ja kohvikuid ja mõned korrad omal käel külastades erinevaid retsorane. 

- Kõik laagris tehtavad praktikad on väestavad, tervendavad ja vibratsiooni tõstvad.

Hommikud algavad hommikuste erinevate virgutavate ja väge suurendavate harjutuste ja praktikatega. Loome teadlikult oma päeva, avame end uute kogemuste vastuvõtmisele.

-  7 päeva jooksul teeme läbi programmi, milles sisalduvad erinevad praktikad aitavad avada oma meelt ja vallandada sisemist väge ning kogeda suurenenud elurõõmu. Praktikateks on kohapeal olemas matid. Kaasa ei ole vaja midagi võtta.

- Avasta millist aaret sa endas peidad?  Milles peitud sinu superpower ja vägi?

- Koosloomises peitub jõud ja vägi. Väeringid avamiseks, jagamiseks ja kogemuste integreerimiseks.

- Tantsime väetantsu .

- Meil jääb piisavalt ka vaba aega, lõõgastumiseks,  niisama olemiseks või linnaga tutvumiseks.

-Kohapeal ootab meid eestikeelne giid, kelle juhendamisel  me saame avastada Rhodose pärleid ja seigelda kohtades kuhu tavaturistina nii lihtsalt ei pääse. Reis sisaldab 3 erinevat põnevat ringreisi.

Saame nautida piknikku ja Rhodose lummavat  päikeseloojangut . Naudime Rhodose kauneid randasid. Seikleme natuke ja teeme jõukohaseid matku mägiteedel, viibime Rhodose meeliülendavas looduses  ja mere ääres.

Tutvume Rhodosega saarega, kultuuri,  ajaloo ja kreeka köögiga.

Meil on imeline võimalus  teha unustamatu väljasõit privaatpurjekal mööda helesinist tooni ja kirevavärvilisi kalu täis Vahemerd, mis kutsub lausa lainetesse sukelduma. Peatume erinevates lahesoppides ja randades. Naudime merd ja suvesooja päikest. 

Retriidilt tuled tagasi puhanuna, sisemises väes  ja suurenenud elurõõmuga. Oled saanud päikeselt pai ja saanud  uusi sõpru ning kogenud toredaid taaskohtumisi, võtad kaasa positiivsed ja avardavad kogemused, suurenenud teadlikkuse iseendast.

Retriidi maksumus on 1065 EUR, sellele lisandub lennupilet.

NB! Peale registreerimist  on vajalik teha tagastamatu ettemaks 200 EUR hiljemalt 23. maiks. Selles osas võta ühendust Monika Palmiga.

Retriidiks osalemisest anna palun teada info@tasakaalukeskus.ee või helista 5282331.

NB! Kui osalejate hulgas on veganeid ja vegetaarlasi, või kelle on gluteeni või laktoositalumatus, siis palun anda oma toidueelistustest teada juba registreerudes.

Osalejad saavad retriidi täpsema kava.

 

Oled rõõmuga oodatud,

Monika Palm

5282331

www.tasakaalukeskus.ee