SRI LANKA SEIKLUSREIS JA RETRIIT

SRI LANKA SEIKLUSREIS JA RETRIIT
25.09.2018

Nüüd on möödunud mõned head aastad, kui Tasakaalukeskus käis mõnusa grupiga paar aastat järjest Balil laagrit tegemas ja seiklemas. See oli tõeliselt meeldejääv ja meenutame seda rõõmuga siiani.

Nüüd on jälle reisimõtted meeles mõlkumas ja 2019. a veebruari lõpu poole ja märtsi alguses on kavas taas minna seiklema.  Sellel korral siis Sri Lankale seikulsreisi-retriiti tegema. Teeme väikese reisi, koos kohaliku päriselu avastamisega, Sri Lanka kultuuri tutvusmisega, naudime kaunist loodust, kristalle ja teeme erinevaid vaimseid parktikaid. Raputame end igapäevarutiinist välja, lubame endal vastu võtta mööda Sri Lankat seigeldes vapustavaid elamusi ja saame tegeleda elu toetavate vaimsete praktikatega. Ja mis peamine seda kõike superheas toetavas ja lõbusas seltskonnas. Üks imeline ingel on meil kohalikku elu tuvustamas ja näitamas meile kohti, kuhu tavaturist ei pääse.

Läheme parajalt väikese grupiga, et jõuaks puhata, nautida maitsvaid taimetoite, imetleda hingeülendavat ilu enda ümber ning imestada maailma mitmekesisuse üle, tegelda enda sisemaailma ja vaimste praktikatega. 

Paneme praegu kokku gruppi ja vast mõned inimesed veel mahuvad. Täpsemad reisi ja laagri detailid on kohe tulemas ja anna julgelt märku, kui sooviksid meie väikese reisiseltskonnaga ühineda.

Huvi korral saab ühendust võtta minuga info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331. 

 

Päikeselist sügist soovides,

Monika Palm