SRI LANKA SEIKLUSREIS JA RETRIIT

SRI LANKA SEIKLUSREIS JA RETRIIT
25.09.2018

Nüüd on möödunud juba  päris mitmed aastad, kui Tasakaalukeskus käis mõnusa grupiga paar aastat järjest Balil laagrit tegemas ja seiklemas. See oli tõeliselt meeldejääv ja meenutame seda rõõmuga siiani.

Nüüd on jälle reisimõtted meeles mõlkumas ja 2019. a 23.veebruaril kuni 8.märtsini , on kavas taas minna seiklema.  Sellel korral siis Sri Lankale seikulsreisi-retriiti tegema. Teeme paarinädalase reisi, koos kohaliku päriselu avastamisega, Sri Lanka kultuuri tutvusmisega, naudime kaunist loodust, kristalle ja lisaks teeme erinevaid vaimseid parktikaid. Raputame end igapäevarutiinist välja, lubame endal vastu võtta mööda Sri Lankat seigeldes vapustavaid elamusi ja saame tegeleda elu toetavate vaimsete praktikatega. Ja mis peamine seda kõike superheas toetavas ja lõbusas seltskonnas. Üks imeline ingel on meil kohalikku elu tuvustamas ja näitamas meile kohti, kuhu tavaturist ei pääse.

Läheme mõnusa grupiga, et jõuaks puhata, nautida maitsvaid taimetoite, imetleda hingeülendavat ilu enda ümber ning imestada maailma mitmekesisuse üle, tegelda enda sisemaailma ja vaimste praktikatega. 

NB! Grupp ongi komplekteeritud ja kuna tahtjaid oli väga palju, siis tegime grupi natuke algselt plaanitust suurema. Alles jäid need 11 imelist inimest, keda tõesti koos seiklemine sügavalt puudutab, kes on valmis uute kogemustega kaasa voolama ja oma mõtetest reaalsete sammudeni jõudsid. Tulemas on üliäge laager-seiklusreis, sest grupis on kõik ainult ühel lainel olevad väga-väga lahedad inimesed. 

Päikeselist sügist soovides,

Monika Palm

 info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331