SUURSEMINAR ´´KUIDAS VABANEDA DEPRESSIOONIST, HIRMUST, ÄREVUSEST JA HÄBIST

SUURSEMINAR ´´KUIDAS VABANEDA DEPRESSIOONIST, HIRMUST, ÄREVUSEST JA HÄBIST
28.08.2020

TOIMUMISAEG: pühapäev 25.oktoober kell 11.00-18.00

TOIMUMISKOHT: VABA LAVA, Telliskivi Loomelinnak, Telliskivi 60 A, C1-hoone, Tallinn

Olen kutsutud suurseminarile rääkima vabastava hingamise vajalikkusest kehale ja ajule ning millist tervenemist see kehale pakub. Seal toimub palju põnevat.

Sellel seminaril keskendume inimest väga tugevalt kontrollivatele teemadele, nagu depressioon, hirm, ärevus ja häbi, mis on just hetkel maailmas kõige rohkem inimese tervist hävitavamad teemad.

Iseenda igapäevatöös näen ma seda väga palju, kuidas just need probleemid viivad alla inimeste elutahte, elujõu ja nende tagajärjel sulgeb inimene tugevalt ennast kapslisse, millest välja ronida näib suht võimatu. Tihti on tagajärjeks rasked haigused ja kehalised hädad.
Meie moto on, et kõik on kinni Sinu enda tahtes ja teadlikkuses, et saada vabaks või vabamaks just nendest teemadest, mida sellel seminaril käsitleme.
Olen leidnud kõnelema just sellised inimesed, kes iseendasse on julgenud vaadata, elavad tedlikku elu ja julgevad olla nemad ise ka kõige ebamugavamatel hetkedel.

Me kõik, kes me astume seekord lavale, oleme veendunult seisukohal, et meie tervis sõltub eelkõige meist endist ja selle teadvustamine ja ellu rakendamine on üks olulisemaid asju millega iseenda ELU looma hakata.
Esinema tulevad:

Kristiina Garancis, kes räägib psühholoogia seisukohalt lahti, miks tekib inimesel depressioon, häbi, ärevus ja hirm. Kust see kõik alguse saab, kuidas aju seda infot töötleb ja kuidas ajust ka signaale ja blokeeringuid kehasse edasi antakse.
https://iseruum.voog.com/

Alar ja Elina Ojastu, kes tegelevad igapäevaselt circling peegeldus praktikaga, kirjeldavad, kuidas peegeldamine aitab paarisuhtes kõige paremini märgata käitumismustreid ja erinevaid emotsioone, millele väga tihti soovime maski ette tõmmata ja selle taha varjuda.
(www.alarojastu.com; FB: circling/ eheduse praktiseerimine)


 Tiit Trofimov, räägin lahti, mis on kehamälu ja selle tagajärjed, mida kujutab endast aktiivne mediteerimine ning kuidas on võimalik keha tasandil vabastada sinna salvestunud emotsioonid.
(www.tiittrofimov.ee)

Marko Lepik, kes on pikalt tegelenud enda sisse vaatamisega, elanud Tais mungaelu ja koolitanud ennast väga palju erinevate teadlikkust avardavate meetoditega. Tema fookuseks on lõdvestumine, märkamine ja teadvustamine.
Tema motoks on: vabasta enda fookus, treeni enda meelt ja ela mitte automatiseeritult.
https://EQversity.com

Gerly Sepp, kes on 25 aastat tegelenud teadliku enesearenguga, tervendades iseennast nii emotsionaalselt kui füüsiliselt ja kes täna töötab igapäevaselt Rännaku terapeudina, jagab seminaril enda kogemusi, kuidas leida endas rahu ja rõõm ka keset suuri väljakutseid ja kaost, mis elus ette võivad tulla. Gerly kirjeldab, kuidas saame ebamugavatest emotsioonidest vabaneda, kui võtame need endas hinnanguid andmata täielikult vastu ja lõdvestume.
(FB: Rännakuteraapia ja biodünaamiline hingamine)

Argo Sarapuu, kes räägib meile varajasest ärkamisest, külmakogemusest ja kuidas seda igapäevaellu rakendada.
(FB: argo Sarapuu Lifestyle)
Ereli Järv, kes on üks minu lemmik joogaõpetajaid ja on väga heas kontaktis iseendaga, tuleb jagama vaikuse kogemust ning selle vajalikkust igapäevaelus.
(www.joogaruum.ee)

Allan Eesmaa, kes on üks Synctuitioni kaasasutajatest. Tema räägib lahti, mis kasu saaab inimese aju synctuitioni muusikat kuulates, kuidas see mõjub inimese ajule ja milliseid tervenemisi ta seda kasutades enda igapäevaelus näeb.

Monika Palm, kes tuleb rääkima vabastavast hingamisest, selle vajalikkusest kehale ja ajule ning millist tervenemist see kehale pakub.


Deniss Vinogradov, kes on üks tervendavate helide kaasasutajatest ja tegeleb enda igapäevaelus muusikateraapiaga, näitab ja räägib lahti, miks on vajalik muusikaline sagedus inimese ajule ning millist kasu inimene sellest saab.
(FB: tervendavad helid)

Erki Kaikkonen, kes teeb paariteraapiat ja on väga hea tunnetusega terapeut. Tema fookus saab olema paarisuhtel, vajalikkusel võtta vastutus iseenda emotsioonide eest ja miks on tervise huvides vajalik käia paariteraapias, saada rääkida oma lähedastega otse südamest ja ilma valuta.
PILETI SAAD SIIT:

https://www.ticketer.ee/kuidas-vabaneda-depressioonist-hirmust-arevusest-ja-habist