UUE 2023. AASTA KÕRGEIMA POTENTSIAALIGA JOONDAMINE. UUE AASTA TEADLIK LOOMINE, ENERGEETILINE VÄESTAMINE, PIIRAMATUTESSE VÕIMALUSTESSE AVANEMINE

UUE 2023. AASTA KÕRGEIMA POTENTSIAALIGA JOONDAMINE. UUE AASTA  TEADLIK LOOMINE, ENERGEETILINE VÄESTAMINE, PIIRAMATUTESSE VÕIMALUSTESSE AVANEMINE
29.12.2022

UUE 2023. AASTA KÕRGEIMA POTENTSIAALIGA JOONDAMINE.

UUE AASTA  TEADLIK LOOMINE, ENERGEETILINE VÄESTAMINE, PIIRAMATUTESSE VÕIMALIKUSTESSE AVARDUMINE.

Laupäeval 07. jaanuar 2023 kell 12.00-14.00

Tartus: W. Struve 4

Online: igalt poolt, kui sul on internetiühendus.

Õhtu viib läbi energeetiline tervendaja ja muutuste looja, vaimne õpetaja ja selgeltnägija Monika Palm.

Oled sa valmis looma täiesti  teadlikult uut 2023.aastat? Häälestame uue aasta kõrgeimale potentsiaalile ja avame läbi selle oma kõrgeima loomispotentsiaali.

Oled sa valmis kaasama kõik oma soovid ja unistused ja samas looma sellest veel enamat? 

Suurem osa inimesi ei oska või ei julge soovida ega unistada nii, et need ühtiksid sinu jaoks olemasolevate Universumi piiramatute võimalustega nende manifesteerumiseks ja aktualiseerimiseks.

 Mis siis kui me loome veel kaugemale visualiseerimisest, unistuste tahvlitest ja avame end nii oma unistustele ja soovidele, kui ka Universumi suurele plaanile ja piiramatutesse võimalustesse luua parimat võimalikku 2023.aastat?  Soovid sa vabaneda kõikidest takistusetest ja piirangutest, mis seda ei luba?

Oled sa valmis mänguliselt avama end uue aasta loomise piiritutesse võimalustesse ja anda korralikult hoogu sisse alanud aastale?

Mis siis kui see on algus kõigele sellele, mida oled soovinud ja enamgi veel?  Iga osaleja saab uue aasta väestamise salvestuse korduvkuulamiseks. Saad seda salvestust kuulata ikka ja jälle ja anda hoogu uuesti juurde.

Registreeruma on oodatud on kõik avatud südamed. Saada palun oma osalemissoov info@tasakaalukeskus.ee või helista telefonil 5282331.

Osaluspanus on 45 EUR

Kõik, kes varasematel aastatel on käinud uue aasta väestamisõhtutel teavad, kui kiiresti võivad sinu soovid ja unistused teoks saada. Minul endal on alati ka kõik soovid täitunud ja Universum on lisanud sinna ka imelisi üllatusi. Tule ja loo meiega koos ja saa teadlikuks kui võimas loomisvägi sinus endas peitub, et tõusta koos algava uue aastaga taevastesse kõrgustesse.