VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES

VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES
02.02.2017

Hingamisgruppi toetab hingamisterapeut MONIKA PALM. (loe lehe lõpus meedias avaldatud artikleid)

Vabastav hingamine on väga lõdvestav ja vabastav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele. Hingamisõhtust on oodatud osalema nii kogenud hingajad, kui ka need, kes soovivad esmakordselt vabastava hingamise kogemust saada. Loome grupis hingates võimsama energia. Hingamisõhtutel käsitleme ka erinevaid teemasid ja tegeleme elu puudutavate erinevate aspektidega. Sügav lõdvestumine aitab ka tervendada peamisi tasakaalutusi kehas, meeles ja vaimus. 

Missugused on  Tasakaalukeskuse esialgsed 2019.aasta plaanid seoses vabastava hingamisega?

Tartus on meil juba üheksa aastat igal teisipäeval regulaarselt grupihingamised. Jätkame ka 2019 a. Igal teisipäeval hingamistega.

Rakveres jätkame  vabastava hingamise grupitöödega Rahulolupesas 1x kuus pühapäeviti.

 Tallinnas Tasakaalukeskuse uutes ruumides hakkavad hingamisõhtud olema 2 korda kuus õhtuti.  vt. täpsemat infot alljärgnevalt.

Erinevate hingamisõhtute teemad on kokku pandud nii, et need põimuvad kokku tervikuks ja need jätkuvad terve aasta vältel.  Osaleda võib ka nii, et käsitletavad teemad ei ole sinul päevakorral. Alati võib tulla ja tegeleda hingamisprotsessis ka endale olulise teemaga. Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid oma tervendava väega.

Kõikides kohtades võib osaleda ainult üksikutel hingamisõhtutel või võtta hingamisteraapia kuurina.  Kuna eneseareng on protsess ja teekond, siis regulaarsem osalemine annab võimaluse iseenda erinevate aspektidega sügavamini tegeleda ja saada muutustes parimat võimalikku toetust.  Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.

 Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid, muutes kogemuse veelgi värvikamaks.  

Edasi täpsemalt hingamisgruppide toimumisaegadest ja teemadest:

VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA

Uus 5 -osaline hingamisseeria

´´ARMASTUSE ENERGIA BLOKEERINGUTE VABASTAMINE´´

TARTUS 23. juuli kell 18.15 - 20.30, W. Struve 4 Tasakaalukeskuse stuudios. Osaluspanus 15 EUR

TALLINNAS NB! KOLMAPÄEVAL  24. juuli  2019.a.  kell 18.00-20.30/ Tasakaalukeskuse ruumis, Torupilli ots 2 -  Osaluspanus 20 EUR

Alustasime uue 5 -osalise hingamisseeriaga Tartus ja Tallinnas. Osaleda võib kogus seerial kui ka üksikutel kordadel.


Ükskõik kui vana sa oled, ükskõik, mis usku sa oled ja missugune on sinu minevik, iga inimene tahab armastada ja olla armastatud.

Kui sinu elus on armastusest puudu, siis võib asi olla selles, et sa oled armastuse energia liikumise enda elus blokeerinud.

Rumi on öelnud "Meie eesmärgiks ei ole mitte otsida armastust, vaid otsida iseenda seest üles kõik piirid ja müürid, mis takistavad armastuse saabumist ellu" 

Väga oluline on armastada iseennast, kuid väga tähtis on ka see, et õpiksid olema suhtes, armastama teist inimest ja armastavalt suhtlema teiste inimestega. Läbi suhete saame me selgeks paljud õppetunnid, mida oleme saabunud siia ellu kogema. Kui sa tunned, et sinu jaoks on väga raske leida endale sobivat partnerit, kellegagi koos püsida on raske või töö ja lähisuhetes on sageli konfliktid, siis algav hingamise seeria võib olla just sinule. Armastuseenergia mõjutab elu toimimist kõikidel tasanditel. Mõnkord ei olegi teadlikud sellest, mis meid takistab ja me ei tea, kuidas seda muuta. Läbi viie erineva kohtumise tegeleme erinevate aspektidega endas, mis piiravad armastuse energia liikumist sinu elus. 

Kolmas kohtumine ´´Vabaks hirmust, et ma pole piisavalt hea´´ 

Üks kõige suurem hirm, mida paljud meist endas kannavad, on hirm, et ma pole piisavalt hea. See energiamuster on ühenduses sageli piirava uskumusega kui ma pole piisavalt hea, siis järelikult mind ei armastata. Selline  hirm võib juhtida kogu elu ning on paljude kannatuste põhjustajateks.  See on üks piiravatest aspektidest, mis loob me ümber müürid, mis takistab ühenduses olemist armastuse energiaga ja armastuse saabumist ellu. Hirmudel on omadus tõeks saada, sest just sellepärast, et me mingit asja kardame, hakkame hirmu ajendil teatud viisil käituma (sageli teeme rumalaid otsuseid) ning tihti just selle käitumise tagajärjel saabki see hirm tõeks.

Miks me kardame paaniliselt seda, et me piisavalt head ei ole? Kui palju on see meid pannud end tagasi hoidma ja peatama? Kui palju on see takistanud armastust jagamast ja armastuse lubamist om a ellu? Kus see pärit on?

Sellel hingamisõhtul me uurime iseenda sügavustes, mis paneb meid uskuma, et me pole piisavalt head? Hingamisprotsessis vabastame hirmude piirangud, mis meid selles hoiavad. Avame end rohkem elule, armastusele ja sellega seotud piiramatutele võimalustele.

Sellel õhtul on keskmes vabastava hingamise protsess, mis on ühendatud teemakohalise suunatud meditatsiooniga. Protsessis osalevad ka kristallid oma tervendava väega.

Hingamisgruppi on oodatud nii ´´uued kui ka vanad´´ hingajad.

Vajalik eelnev registreerimine 5282331 või info@tasakaalukeskus.ee.

Esimesel kohtumisel on tähelepanu all teema ´´Vabanemine hirmust olla nähtav´´

Teine kohtumine ´´ Vabanemine hirmust ennast avada ja vastu võtta´´

Kolmas kohtumine ´´Vabanemine hirmust ja tunnetest, et ma pole piisavalt hea``

Neljas kohtumine ´´ Vabaks hinnangute andmisest´´

Viies kohtumine ´´Avanemine oma vajaduste teadvustamisele ja väljendamisele.´´

 

VABASTAV HINGAMINE RAKVERES

Toimumiskoht: Rahulolupesas, Pikk tn 7

Toimumisaeg: pühapäeval 11. august kell 13.30

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.

 
Miks tegeleda vabastava hingamisega?

loob parema enesetunde
aitab vabaneda stressist
annab rohkem energiat
aitab sügavalt lõõgastuda
pakub parema tervise
aitab luua rõõmsama meele
toob mõtetesse selgust
aitab leida emotsionaalse tasakaalu
aitab kogeda meelerahu ning armastusetunnet
toetab spirituaalsuse kasvu

Hingamisõhtu kestus on umbes 2- 2,5 h. Hingamine toimub väikeses grupis. Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Artiklid Monika Palmiga

Ajakiri Buduaar: kevad 2015 avaldatud Monika Palm'i artikkel  lk 241 ''Pingetest priiks - aga kuidas? Alternatiivmeditsiini abiga pingetest vabaks. Loe:  http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/pingetest-priiks-aga-kuidas-alternatiivmeditsiini-abiga-pingetest-vabaks/id/9

Telegram: Alternatiivsed ravimeetodid: mis on vabastav hingamine? Loe SIIT

Monika Palm vabastavast hingamisest saates "Terve Tervis" 18.07.2016:


GoodNews: Vabastav hingamine äratab uuele elule Loe SIIT
GoodNews: Kristalltemplis saab hingamine uue tähenduse Loe SIIT
Elu24: Täna saab vabaneda allasurutud mõtetest ja emotsioonidest Monika Palmi juhendamisel Loe SIIT
GoodNews: Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on? Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine on lõdvestav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine aitab endasse vaadates lahendusi leida Loe SIIT