VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES

VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES
02.02.2017

Hingamisgruppi toetab hingamisterapeut MONIKA PALM. (loe lehe lõpus meedias avaldatud artikleid)

Vabastav hingamine on väga lõdvestav ja vabastav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele. Hingamisõhtust on oodatud osalema nii kogenud hingajad, kui ka need, kes soovivad esmakordselt vabastava hingamise kogemust saada. Loome grupis hingates võimsama energia. Hingamisõhtutel käsitleme ka erinevaid teemasid ja tegeleme elu puudutavate erinevate aspektidega. Sügav lõdvestumine aitab ka tervendada peamisi tasakaalutusi kehas, meeles ja vaimus.

Tartus jätkuvad vabastava hingamise grupitööd igal teisipäeval Tasakaalukeskuses ja korra kuus laupäeviti Joogastuudios Maitri.

Rakveres jätkame korra kuus vabastava hingamise seeriaga ''Kes ma olen ja mida ma tegelikult soovin'' , mis on mõeldud enesearenguks läbi vabastava hingamise protsessi.Kui soovid iseendast rohkem teadlikuks saada, suuremat rahulolu luua, elust rõõmu tunda ning selgust saada oma sisemistes soovides või kuidas jõuda oma eesmärkideni ja hakata elama oma unistuste elu...siis need hingamisõhtud on just sulle.  Erinevate teemad on kokku pandud nii, et need põimuvad kokku tervikuks ja need jätkuvad terve aasta vältel.  Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid oma tervendava väega.

 Tallinnas Tasakaalukeskuse uutes ruumides hakkavad hingamisõhtud olema 2 korda kuus neljapäeviti, kus jätkame 2 korda kuus üle ühe neljapäeva erinevate teemadega, mis on suunatud tervendama oma sisemist last.

Lisaks on võimalus veel osaleda Tallinnas vabastava hingamise õhtutel kaks korda kuus kolmapäeviti koostöös meie kauaaegse koostööpartneri Maa ja Taeva heaolukeskuses.

Kõikides kohtades võib osaleda ainult üksikutel hingamisõhtutel või kogu seerial. Kuid kuna eneseareng on protsess ja teekond, siis kogu seerial osalemine annab võimaluse iseenda erinevate aspektidega süviti tegeleda ja saada muutustes parimat võimalikku toetust. Hingamisprotsessi toetavad lisaks teemadega sobivad kristallid. Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.

TARTUS TASAKAALUKESKUSE RUUMIS W. STRUVE 4

Teisipäev 29. mail algusega kell 18.15 W. Struve 4, Tasakaalukeskus

Mis sulle elus rõõmu ja naudingut pakub? Võta see ja lase end elul edasi kanda. Sellel hingamisõhtul ananme elujõudu asjadele, mida sa teha armastad. Kui sa seda veel ei ole teadvustanud, mis on sinu jaoks, siis sellel hingamisõhtul on võimalus iseenda sügavuses teadvustada. Mis on sinu jaoks, millega koos edasi liikudes, täidaks see sind rõõmuga ja aitaks luua suurepärase eluloomingu. Kogu protsessi toetavad ka imelised kristallid.

Hingamisseanss toimub väikeses grupis. Kohapeal on vajalikud asjad hingamisprotsessiks olemas. Riietu mugavalt. Võta kaasa pudel vett.

Osaluspanus 15 EUR.

 

TALLINNAS 

TASAKAALUKESKUSE TALLINNA RUUMIDES, Torupilli ots 2 (Kesklinn, Keskturu juures)

Neljapäev 31.  mai Tallinnas Torupilli ots 2 kell 18.00 ’’Oma väes olemise kingitused’’

Teiste soovide järgi elades või teiste heaks midagi tehes,  jättes seejuures enda soovid, vajadused ja sügavaima tõe tahaplaanile, katkestame kontakti iseendaga ja võimendame enesesaboteerivaid mustreid, mis ei luba olla oma väes. Mis siis kui kuskil sinu südames  on imekaunis aare -sinu oma sisemine jõud ja vägi, mille olemasolust saad sa teada, kui lubad endal astuda kaugemale vanadest piiravatest käitumis ja mõttemustritest ja mida tehes hakkad tundma end mugavalt väljakutsetes, mis sul on. Missugune täiesti uus maailm,  uute võimalustega sulle siis avaneb? Sellel hingamisõhtul avastame, missugune kingitus Universumil sulle varuks on, mis avaneb kui oled teinud valiku olla oma väes. Protsessi toetavad imelised kristallid. Osaluspanus 20 EUR. Vajalik eelnev registreerimine.

 

TALLINNAS MAA JA TAEVA HEAOLUKESKUSES

Kristallitempel Maa ja Taeva heaolukeskuses
Põhja pst 21/1 Tallinn

kolmapäeval 23. mail kell 18.00 – 20.30

Hingama on oodatud kõik uued uudistajad, samuti juba kogenud hingamisprotsessi nautijad. 
Tervendavat hingamisprotsessi toetavate suurte ametüstgeoodide vahel räägime, kuidas hingamine saab toetada elumuutusi ja tervenemisi.
Tutvume vabastava hingamise erinevate võimaluste ja viisidega, tunnetame vabastava hingamise tervendavat väga ja uurime hingamise mõju.
Riietu mugavalt. Võta kaasa pudel vett.
Hingamisseanss toimub väikeses grupis ning kohtade arv on piiratud. 
Osaluspanus 25 eurot.

Palun registreeri ennast eelnevalt  info@tasakaalukeskus või telefonil 5282331 või

http://kristallitempel.ee/vabastav-hingamine-algajatele/  

 

RAKVERES RAHULOLUPESAS, PIKK 7

Jätkame alateemal ’’Perekond, esivanemad ja suhted’’

Pühapäev 12. veebruar  kell  12.00  ''Isaga suhted ja selle mõjutused.''

Pühapäev 12. märts  kell 12.00 ''Emaga suhted ja selle mõjutused.''

Pühapäev 30. aprill 2017 kell 12.00 ''Sisemise lapsega kohtumine''

Pühapäeval 10. september kell 12.00-14.30  '' Esivanemate mõjutused suhetele''.

 Pühapäeval 15.oktoober NB! kell 14.30 -17.00 ''Suhete tervendamine''

Pühapäeval 19. november kell 14.30-17.00 ''Projektsioonid suhetes''

Pühapäeval 3. detsember kell 14.30-17.00 '' Aasta kokkuvõtte tegemine, vanade asjade lõpetamine ja nendest loobumine ning Jõulurahule häälestumine''

2018 aasta esimene hingamine toimub pühapeval 14. jaanuar kell 14.30-17.00 ,,Millist aastat sina soovid?''

Pühapäev 11, veebruar kell 14.30 '' Minu 2018. aasta väekristall''

Pühapäev 18. märts kell 14.30-17.00  ''Filtrid suhetes''

NB! Kellaaeg on muutunud!!!! Pühapäev 8. aprill kell 13.30 ''Klammerdumised ja sõltuvused suhetes''

Pühapäev 13. mai kell 13.30 ''Ootused suhetes''

Pühapäev 3. juuni kell 13.30 ''Ruumi hoidmine endale ja teistele''

Mida tähendab ruumi hoidmine endale ja teistele? Kui me hoiame ruumi, laseme kontrolli vabaks ja austame erisusi? Kui me hoiame ruumi teistele inimestele, me avame oma südame, pakkume parimat toetust ja laseme minna hinnangutel ja kontrollil...aga kui palju me üldse hoiame ruumi endale? Kui ei ole ruumi enda jaoks sinu elus, siis ei ole seal ruumi ka teiste jaoks? Oled sa juba sellises kohas, kus sa seda teed loomulikul viisil või soovid ennast sellele avada? Missuguseid praktilisi samme see nõuab? Mida see tähendab igapäeva elus suhetes iseenda ja teiste inimestega? Sellest me  räägime selle kohtumisel ja avame endas loomulikku oskust hoida ruumi viisil, mis muudab suhted harmoonilisemaks ja hästi toimivaks.

Vabastav hingamine väga kogemuslik praktika nii vaimselt kui füüsiliselt, mis:

loob parema enesetunde
aitab vabaneda stressist
annab rohkem energiat
aitab sügavalt lõõgastuda
pakub parema tervise
aitab luua rõõmsama meele
toob mõtetesse selgust
aitab leida emotsionaalse tasakaalu
aitab kogeda meelerahu ning armastusetunnet
toetab spirituaalsuse kasvu

Hingamisõhtu kestus on umbes 2- 2,5 h. Hingamine toimub väikeses grupis. Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Artiklid Monika Palmiga

Ajakiri Buduaar: kevad 2015 avaldatud Monika Palm'i artikkel  lk 241 ''Pingetest priiks - aga kuidas? Alternatiivmeditsiini abiga pingetest vabaks. Loe:  http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/pingetest-priiks-aga-kuidas-alternatiivmeditsiini-abiga-pingetest-vabaks/id/9

Telegram: Alternatiivsed ravimeetodid: mis on vabastav hingamine? Loe SIIT

Monika Palm vabastavast hingamisest saates "Terve Tervis" 18.07.2016:


GoodNews: Vabastav hingamine äratab uuele elule Loe SIIT
GoodNews: Kristalltemplis saab hingamine uue tähenduse Loe SIIT
Elu24: Täna saab vabaneda allasurutud mõtetest ja emotsioonidest Monika Palmi juhendamisel Loe SIIT
GoodNews: Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on? Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine on lõdvestav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine aitab endasse vaadates lahendusi leida Loe SIIT