VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES

VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES
02.02.2017

Hingamisgruppi toetab hingamisterapeut MONIKA PALM. (loe lehe lõpus meedias avaldatud artikleid)

Vabastav hingamine on väga lõdvestav ja vabastav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele. Hingamisõhtust on oodatud osalema nii kogenud hingajad, kui ka need, kes soovivad esmakordselt vabastava hingamise kogemust saada. Loome grupis hingates võimsama energia. Hingamisõhtutel käsitleme ka erinevaid teemasid ja tegeleme elu puudutavate erinevate aspektidega. Sügav lõdvestumine aitab ka tervendada peamisi tasakaalutusi kehas, meeles ja vaimus. 

Missugused on  Tasakaalukeskuse esialgsed 2019.aasta plaanid seoses vabastava hingamisega?

Tartus on meil juba seitse aastat igal teisipäeval regulaarselt grupihingamised. Jätkame ka 2019 a. Igal teisipäeval hingamistega.

Rakveres jätkame  vabastava hingamise grupitöödega Rahulolupesas 1x kuus pühapäeviti.

 Tallinnas Tasakaalukeskuse uutes ruumides hakkavad hingamisõhtud olema 2 korda kuus neljapäeva õhtuti.  

Erinevate hingamisõhtute teemad on kokku pandud nii, et need põimuvad kokku tervikuks ja need jätkuvad terve aasta vältel.  Osaleda võib ka nii, et käsitletavad teemad ei ole sinul päevakorral. Alati võib tulla ja tegeleda hingamisprotsessis ka endale olulise teemaga. Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid oma tervendava väega.

Kõikides kohtades võib osaleda ainult üksikutel hingamisõhtutel või võtta hingamisteraapia kuurina.  Kuna eneseareng on protsess ja teekond, siis regulaarsem osalemine annab võimaluse iseenda erinevate aspektidega sügavamini tegeleda ja saada muutustes parimat võimalikku toetust.  Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.

 Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid, muutes kogemuse veelgi värvikamaks.  

Edasi täpsemalt hingamisgruppide toimumisaegadest ja teemadest:

'' SA OLED SEE, MIDA SA MÕTLED''

TARTUS teisipäeval 18.märts kell 18.15 Tasakaalukeskuse stuudios, W. Struve 4.

Meie mõtted kujundavad elu ja kuidas me isennast tajume või millise pildi endast maailmale välja saadame. Juba tuhandeid aastaid on filosoofid ja spirituaalsed õpetajad märkinud, et mõtted on esmane kannatuste allikas. Soovides muuta piiratud kuvandit iseendast ning oma elu edasiviivatesse  ja positiivsetesse muutustesse panustada,  saame läbi vabastava hingamise vabastada nii teadlikud kui ka alateadlikud mõtted, mis sind hoiavad võimetuses olla see, kes sa olla võiksid või sooviksid. Ühendatud hingamises avame leebel moel end armastavale suhtumisele iseendasse, tehes ruumis uuele sisemisele keelele ja toetavatele mõtetele.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

 

TALLINNAS Tasakaalukeskuse ruumis, Torupilli ots 2 -  neljapäeval 14. märts 2019.a.  kell 18.00-20.30/ Osaluspanus 20 EUR

''TÕSTA OMA ELUENERGIAT''

Eluenergia on meie üks kallimaid varandusi. See on seotud meie enesetunde ja heaoluga, tervisliku seisundiga ning võimekusega elada täiel rinnal. Eluenergiatase langus näitab kehas energiablokeeringute olemasolu, mis sisaldavad informatsiooni sinus toimuva kohta või annavad märku vajadusest midagi oma elus muuta.

Mida siis teha, kui tunned, et energiataseme langust ja oled justkui energiast tühi? Kuidas saame ise mõjutada oma eluenergiat? Selllel hingamisõhtul sellest räägimegi.

Vabastavas hingamise protsessis on võimalik lisaks ka energiataseme tõstmisele teadvustada, mis on energiataseme langust mõjutanud, mis informatsiooni see sisaldab ja missugused muutused on vajalikud, et energiatase optimaalne oleks. Grupitöö keskmeks on vabastava hingamisetäispikk protsess, kus taastame ja tõstame oma eluenergiat ning vabastame blokeeringud, mis energia vaba voolu takistavad. Lisaks õpime selgeks ühe teadliku hingamise harjutuse, mida saab igapäevaselt ise kodus kasutada energiataseme tõstmiseks. Kogu protsessi toetavad ka võimsad kristallid. Sul on võimalus avastada, missugune kristall saab sind energiataseme tõstmisel ja hoidmisel ka igapäevaselt toetada.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

 
 
RAKVERES Rahulolupesas, Pikk tn 7 - Pühapäev  17. märts kell 13.00-15.30 / Osaluspanus 15 EUR
 
''HARMOONIA LOOMINE''

Sisemaailmas toimuv peegeldab välist ja vastupidi. Luues endasse harmooniat ja tasakaalu, mõjutab see ka kõike meie elus toimuvat positiivsel moel. Sellel hingamisõhtul hakkame hingamisprotessis looma harmoonilisi energiamustreid, vabastades läbi ühendatud hingamise seesmised ebakõlad. Avastame, missugune kristall toetab igapäevaselt sinu harmoonilist olemist. Hingamisprotsessi toetavad ka kristallid oma väega.

Lisaks õpime selgeks ühe väga spetsiifilise teadliku hingamisharjutuse igapäevaseks kasutamiseks, mis taastab kiiresti harmoonilise olemise, emotsionaalse heaolu, tervistab, reguleerib vererõhku, südame ja aju koostööd.

Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.
 
Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

 

Miks tegeleda vabastava hingamisega?

loob parema enesetunde
aitab vabaneda stressist
annab rohkem energiat
aitab sügavalt lõõgastuda
pakub parema tervise
aitab luua rõõmsama meele
toob mõtetesse selgust
aitab leida emotsionaalse tasakaalu
aitab kogeda meelerahu ning armastusetunnet
toetab spirituaalsuse kasvu

Hingamisõhtu kestus on umbes 2- 2,5 h. Hingamine toimub väikeses grupis. Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Artiklid Monika Palmiga

Ajakiri Buduaar: kevad 2015 avaldatud Monika Palm'i artikkel  lk 241 ''Pingetest priiks - aga kuidas? Alternatiivmeditsiini abiga pingetest vabaks. Loe:  http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/pingetest-priiks-aga-kuidas-alternatiivmeditsiini-abiga-pingetest-vabaks/id/9

Telegram: Alternatiivsed ravimeetodid: mis on vabastav hingamine? Loe SIIT

Monika Palm vabastavast hingamisest saates "Terve Tervis" 18.07.2016:


GoodNews: Vabastav hingamine äratab uuele elule Loe SIIT
GoodNews: Kristalltemplis saab hingamine uue tähenduse Loe SIIT
Elu24: Täna saab vabaneda allasurutud mõtetest ja emotsioonidest Monika Palmi juhendamisel Loe SIIT
GoodNews: Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on? Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine on lõdvestav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine aitab endasse vaadates lahendusi leida Loe SIIT