VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES

VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES
02.02.2017

Hingamisgruppi toetab hingamisterapeut MONIKA PALM. (loe lehe lõpus meedias avaldatud artikleid)

Vabastav hingamine on väga lõdvestav ja vabastav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele. Hingamisõhtust on oodatud osalema nii kogenud hingajad, kui ka need, kes soovivad esmakordselt vabastava hingamise kogemust saada. Loome grupis hingates võimsama energia. Hingamisõhtutel käsitleme ka erinevaid teemasid ja tegeleme elu puudutavate erinevate aspektidega. Sügav lõdvestumine aitab ka tervendada peamisi tasakaalutusi kehas, meeles ja vaimus. 

Missugused on  Tasakaalukeskuse esialgsed 2019.aasta plaanid seoses vabastava hingamisega?

Tartus on meil juba seitse aastat igal teisipäeval regulaarselt grupihingamised. Jätkame ka 2019 a. Igal teisipäeval hingamistega.

Rakveres jätkame  vabastava hingamise grupitöödega Rahulolupesas 1x kuus pühapäeviti.

 Tallinnas Tasakaalukeskuse uutes ruumides hakkavad hingamisõhtud olema 2 korda kuus õhtuti.  vt. täpsemat infot alljärgnevalt.

Erinevate hingamisõhtute teemad on kokku pandud nii, et need põimuvad kokku tervikuks ja need jätkuvad terve aasta vältel.  Osaleda võib ka nii, et käsitletavad teemad ei ole sinul päevakorral. Alati võib tulla ja tegeleda hingamisprotsessis ka endale olulise teemaga. Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid oma tervendava väega.

Kõikides kohtades võib osaleda ainult üksikutel hingamisõhtutel või võtta hingamisteraapia kuurina.  Kuna eneseareng on protsess ja teekond, siis regulaarsem osalemine annab võimaluse iseenda erinevate aspektidega sügavamini tegeleda ja saada muutustes parimat võimalikku toetust.  Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.

 Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid, muutes kogemuse veelgi värvikamaks.  

Edasi täpsemalt hingamisgruppide toimumisaegadest ja teemadest:

VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA

Järgmine vabastav hingamine TARTUS 4.juuni kell 18.15 - 20.30, W. Struve 4 Tasakaalukeskuse stuudios.

Oled oodatud väekale hingamisõhtule.

Hingamisgruppi on oodatud nii ´´uued kui ka vanad´´ hingajad.

Vajalik eelnev registreerimine 5282331 või info@tasakaalukeskus.ee.

Osalusoanus 15 EUR.

 

  ´´ LUBA ENDAL ÕIDE PUHKEDA´´

RAKVERES Rahulolupesas, Pikk tn 7, pühapäeval 19. mai kell 13.00-15.30. Osaluspanus 15 EUR.

Kas sa oled valmis lubama õitsele puhkeda oma sisemisel lilleõiel koos alanud kevadega. See osa sinu olemusest, mida sa oled ehk iseendas varjanud ja mis on pannud sind tagasi hoidma. Luba endal kui imekaunil õiel avaneda hingamisprotsessis ja näidata oma unikaalset ilu ja ainult sinule omast viisi, kuidas panustada harmoonilisse koostoimimisse kõige ja kõigiga. Protsessi toetavad kristallid oma väega. Vajalik eelnev registreerimine.

 

´´ENESEUSALDUS´´

TALLINNAS Tasakaalukeskuse ruumis, Torupilli ots 2 -  KOLMAPÄEVAL  29. mail 2019.a.  kell 18.00-20.30/ Osaluspanus 20 EUR

Sellel hingamisõhtul on keskmes teema eneseusaldus. Usaldus iseenda vastu on võtmeks sisemiste resursside avamisele, mis toetab ja abistab sind eluteel.. Teeme teemakohase meditatsiooni, mille ühendame vabastava hingamise tervendava protsessi ja kristallide väega, et avaneda iseenda usaldamisele. Oled oodatud väestavale hingamisõhtule.

Registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või helistades mobiilile 5282331. Palun registreerida v'hemalt 1 päev enne hingamisõhtu toimumist.

Osaluspanus 20 EUR.

'' SA OLED SEE, MIDA SA MÕTLED''    

RAKVERES Rahulolupesas, Pikk tn 7, pühapäeval 16. juuni kell 13.00-15.30 Osaluspanus 15 EUR

Meie mõtted kujundavad elu ja kuidas me isennast tajume või millise pildi endast maailmale välja saadame. Juba tuhandeid aastaid on filosoofid ja spirituaalsed õpetajad märkinud, et mõtted on esmane kannatuste allikas. Soovides muuta piiratud kuvandit iseendast ning oma elu edasiviivatesse  ja positiivsetesse muutustesse panustada,  saame läbi vabastava hingamise vabastada nii teadlikud kui ka alateadlikud mõtted, mis sind hoiavad võimetuses olla see, kes sa olla võiksid või sooviksid. Ühendatud hingamises avame leebel moel end armastavale suhtumisele iseendasse, tehes ruumis uuele sisemisele keelele ja toetavatele mõtetele. Kogu protsessi toetavad imelised kristallid.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.

 
Miks tegeleda vabastava hingamisega?

loob parema enesetunde
aitab vabaneda stressist
annab rohkem energiat
aitab sügavalt lõõgastuda
pakub parema tervise
aitab luua rõõmsama meele
toob mõtetesse selgust
aitab leida emotsionaalse tasakaalu
aitab kogeda meelerahu ning armastusetunnet
toetab spirituaalsuse kasvu

Hingamisõhtu kestus on umbes 2- 2,5 h. Hingamine toimub väikeses grupis. Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Artiklid Monika Palmiga

Ajakiri Buduaar: kevad 2015 avaldatud Monika Palm'i artikkel  lk 241 ''Pingetest priiks - aga kuidas? Alternatiivmeditsiini abiga pingetest vabaks. Loe:  http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/pingetest-priiks-aga-kuidas-alternatiivmeditsiini-abiga-pingetest-vabaks/id/9

Telegram: Alternatiivsed ravimeetodid: mis on vabastav hingamine? Loe SIIT

Monika Palm vabastavast hingamisest saates "Terve Tervis" 18.07.2016:


GoodNews: Vabastav hingamine äratab uuele elule Loe SIIT
GoodNews: Kristalltemplis saab hingamine uue tähenduse Loe SIIT
Elu24: Täna saab vabaneda allasurutud mõtetest ja emotsioonidest Monika Palmi juhendamisel Loe SIIT
GoodNews: Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on? Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine on lõdvestav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine aitab endasse vaadates lahendusi leida Loe SIIT