VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES

VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES
02.02.2017

Hingamisgruppi toetab hingamisterapeut MONIKA PALM. (loe lehe lõpus meedias avaldatud artikleid)

Vabastav hingamine on väga lõdvestav ja vabastav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele. Hingamisõhtust on oodatud osalema nii kogenud hingajad, kui ka need, kes soovivad esmakordselt vabastava hingamise kogemust saada. Loome grupis hingates võimsama energia. Hingamisõhtutel käsitleme ka erinevaid teemasid ja tegeleme elu puudutavate erinevate aspektidega. Sügav lõdvestumine aitab ka tervendada peamisi tasakaalutusi kehas, meeles ja vaimus. 

Missugused on  Tasakaalukeskuse 2018.aasta sügishooja plaanid seoses vabastava hingamisega?

Tartus on meil juba seitse aastat igal teisipäeval regulaarselt grupihingamised. Jätkame ka 2018 a. sügishooajal samal ajal. Jätkuvad ka hingamisõhtud korra kuus  laupäeviti Joogastuudios Maitri.

Rakveres jätkame ka sügishooajal vabastava hingamise grupitöödega Rahulolupesas. 

 Tallinnas Tasakaalukeskuse uutes ruumides hakkavad hingamisõhtud olema 2 korda kuus neljapäeva õhtuti. 

Lisaks on võimalus veel osaleda Tallinnas vabastava hingamise õhtutel kaks korda kuus kolmapäeviti koostöös meie kauaaegse koostööpartneri Maa ja Taeva heaolukeskuses.

Erinevate hingamisõhtute teemad on kokku pandud nii, et need põimuvad kokku tervikuks ja need jätkuvad terve aasta vältel.  Osaleda võib ka nii, et käsitletavad teemad ei ole sinul päevakorral. Alati võib tulla ja tegeleda hingamisprotsessis ka endale olulise teemaga. Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid oma tervendava väega.

Kõikides kohtades võib osaleda ainult üksikutel hingamisõhtutel või võtta hingamisteraapia kuurina.  Kuna eneseareng on protsess ja teekond, siis regulaarsem osalemine annab võimaluse iseenda erinevate aspektidega sügavamini tegeleda ja saada muutustes parimat võimalikku toetust.  Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.

Hingamisõhtu sissejuhatav osa antakse kohapeal osalejatele edasi viisil, olles energeetilises ühenduses iga osaleja Kõrgema Olemusega, mis avab nende enda teadlikkust ja taipamist tema jaoks hetkel olevatest küsimustes, millega edasi hakkame sügavamalt tegelema hingamisprotsessis. Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid, muutes kogemuse veelgi värvikamaks.  

Edasi täpsemalt hingamisgruppide toimumisaegadest ja teemadest:

TARTUS TASAKAALUKESKUSE RUUMIS W. STRUVE 4

''SOOVID SA VABANEDA KIIRUSTAMISEST JA TUNDEST, ET ELU SINU EEST ÄRA JOOKSEB?

Teisipäev 18. september kell 18.15-20.30
Tartus, W.Struve 4, Tasakaalukeskuse ruumis.

Hingamisgruppi toetab Monika Palm.

Väga sageli paljud meist tunnevad, et kogu aeg on kiire. Nii kiire, et ei jõua oma tegemistega kuhugile. Tegemata asjad kuhjuvad, tekivad pinged, üleväsimus, tüdimus või isegi soov käega lüüa oma eesmärkidele, soovidele ja unistustele. Pidev kiirustamine on takistuseks ja peatab oma eesmärkideni jõudmise, luues tunde, et elu justkui jookseb oma võimalustega sinu eest ära ja alati oled sa nagu elurongist maha jäänud. Miks see niimoodi on? Kuidas lihtsate vahenditega seda igapäevaselt muuta? Selle hingamisõhtul me sellest kõigest räägimegi. Läbi hingamisprotsessi vabaneme kiirustamisest ja klammerdumisest. Loome ruumi rahule, rõõmule ja rahulolule oma igapäevastest tegemistest. Loome oma soovide täitumiseks toetava energiavoo. Protsessi toetavad kristallid.

Hingamisseanss toimub väikeses grupis. Kohapeal on vajalikud asjad hingamisprotsessiks olemas. Riietu mugavalt. Võta kaasa pudel vett.

Osaluspanus 15 EUR.Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

 

TALLINNAS 

TASAKAALUKESKUSE TALLINNA RUUMIDES, Torupilli ots 2 (Kesklinn, Keskturu juures)

Tallinnas Tasakaalukeskuses algavad vabastava hingamise grupitööd uuesti septembris 2 korda kuus neljapäeviti.

'' SINU SUHTUMINE MÄÄRAB SELLE, KUIDAS MAAILMA KOGED''

Neljapäev 20. september kell 18.00-20.30.

Kas sa oled tundnud rahulolematust oma eluga või mingi valdkonnaga oma elus? Kas soovid, et sind ümbritsevas maailmas midagi muutuks või oleks teisiti?

Sinu suhtumine määrab, kuidas sa maailma koged. Muutes oma suhtumist, hakkab muutuma ka kõik sind ümbritsev, mida enda ümber näed. Sellel hingamisõhtul uurime hingamisprotsessis oma vanu piiravaid suhtumiste mustreid, vabastame need ja loome ruumi uutele. Kogu protsessi toetavad ka imelised kristallid. 

Osaluspanus 20 EUR.

Hingamisseanss toimub väikeses grupis. Kohapeal on vajalikud asjad hingamisprotsessiks olemas. Riietu mugavalt. Võta kaasa pudel vett. Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

''SELGUS''

Neljapäeval 4. oktoober kell 18.00-20.00, Torupilli ots 2, Tasakaalukeskus 

Väga sageli puudub meil selgus selles, mida edasi teha soovime või puudub selgus olukordades, millega silmitsi parajasti seisame või meile ei ole selge kuhu ja kuidas edasi liikuda.

Selgus aitab luua ruumi uutele võimalustele, parimatele lahendustele ja annab impulssi edasi liikumisele. 

Sellel hingamisõhtul räägime sügavamalt teemast: missusgused on selguse loomiseks vajalikud elemendid. Miks meil puudub selgus? Mida hõlmab endast selguse saavutamise protsess? Mis kasu on veel selguse loomisest ja mida see annab, kui oled selle saavutanud? Mida tähendab selgus igapäeva elus ja mida vaimses tähenduses?

Kui soovid luua suuremat selgust iseendasse, siis oled oodatud sellele hingamisõhtule. Protsessi toetavad imelised kristallid.

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele ja oma elujõu suurendamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. 

Osaluspanus 20 EUR. Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

 

TALLINNAS MAA JA TAEVA HEAOLUKESKUSES

Kristallitempel Maa ja Taeva heaolukeskuses
Põhja pst 21/1 Tallinn

kolmapäeval 26. september kell 18.00 – 20.30

Hingama on oodatud kõik uued uudistajad, samuti juba kogenud hingamisprotsessi nautijad. 
Tervendavat hingamisprotsessi toetavate suurte ametüstgeoodide vahel räägime, kuidas hingamine saab toetada elumuutusi ja tervenemisi.
Tutvume vabastava hingamise erinevate võimaluste ja viisidega, tunnetame vabastava hingamise tervendavat väga ja uurime hingamise mõju.
Riietu mugavalt. Võta kaasa pudel vett.
Hingamisseanss toimub väikeses grupis ning kohtade arv on piiratud. 
Osaluspanus 25 eurot.

Palun registreeri ennast eelnevalt  info@tasakaalukeskus või telefonil 5282331 või 

http://kristallitempel.ee/vabastav-hingamine-algajatele/  

 

RAKVERES

RAHULOLUPESAS, PIKK 7

Pühapäev 23.september kell 13.00 -15.30 ''SISEMISE RAHU LOOMINE'' 

 Sisemine rahu tuleb seestpoolt, mitte väljastpoolt. Üks osa vaimsest kasvuprotsessist on õppida looma sisemist rahu ja mitte olla sõltuvuses oma ootustest asjade toimimise või inimeste käitumise ja reageeringute osas. 

Sa soovid luua sisemise rahu tunde enda sees, et olla võimeline kiirgama seda seisundit ka teistele, mis saadab hingevalgust väljapoole. Sa ei vaja siis enam, et teised inimesed või välised olukorrad vastavalt sinu ootustele muutuksid. Kui sinust saab rahukeskmes olemine, siis hakkab kogu väline maailm muutuma ja peegeldama sinu rahu seisundit - kõik probleemid lahenevad parimal moel. Kogu protsessi toetavad ka imelised kristallid. 

Osaluspanus 15 EUR. 

Pühapäev 28.oktoober kell 13-00-15.30 ''SELGUS''

Väga sageli puudub meil selgus selles, mida edasi teha soovime või puudub selgus olukordades, millega silmitsi parajasti seisame või meile ei ole selge kuhu ja kuidas edasi liikuda.

Selgus aitab luua ruumi uutele võimalustele, parimatele lahendustele ja annab impulssi edasi liikumisele. 

Sellel hingamisõhtul räägime sügavamalt teemast: missusgused on selguse loomiseks vajalikud elemendid. Miks meil puudub selgus? Mida hõlmab endast selguse saavutamise protsess? Mis kasu on veel selguse loomisest ja mida see annab, kui oled selle saavutanud? Mida tähendab selgus igapäeva elus ja mida vaimses tähenduses?

Kui soovid luua suuremat selgust iseendasse, siis oled oodatud sellele hingamisõhtule. Protsessi toetavad imelised kristallid. 

Pühapäev 11.november kell 13.00-15.30 '' EMOTSIONAALNE VABADUS''

Soovid sa vabaneda võibolla aastatega kuhjunud blokeeringutest ja allasurutud emotsioonidest, mis ei lase eluenergial voolata? Sellel hingamisõhtul avame end sügavale armastusele ja usaldusele iseenda ja ümbritseva vastu, et olla lõdvestunud ja tunda rohkem rõõmu elust. Kogu protsessi toetavad ka imelised kristallid.

Pühapäev 9.detsember kell 13.00-15.30 ''STABIILSUSE JA TURVATUNDE LOOMINE''

Stabiilsus ja turvatunne on need, mida paljud inimesed oma elus kogeda sooviksid. Sellel hingamisõhtul avame seda teemat ja räägime, mis on tõeline stabiilsus ja turvatunne? Millele on vaja tähelepanu pöörata, et seda meie elus oleks? Leiame enda sees üles kitsaskohad, mis pole lubanud stabiilsust ja turvatunnet saavutada.? Mida peaksime tegema, et tunda end elus turvaliselt? Protsessi toetavad imelised kristallid.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Miks tegeleda vabastava hingamisega?

loob parema enesetunde
aitab vabaneda stressist
annab rohkem energiat
aitab sügavalt lõõgastuda
pakub parema tervise
aitab luua rõõmsama meele
toob mõtetesse selgust
aitab leida emotsionaalse tasakaalu
aitab kogeda meelerahu ning armastusetunnet
toetab spirituaalsuse kasvu

Hingamisõhtu kestus on umbes 2- 2,5 h. Hingamine toimub väikeses grupis. Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Artiklid Monika Palmiga

Ajakiri Buduaar: kevad 2015 avaldatud Monika Palm'i artikkel  lk 241 ''Pingetest priiks - aga kuidas? Alternatiivmeditsiini abiga pingetest vabaks. Loe:  http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/pingetest-priiks-aga-kuidas-alternatiivmeditsiini-abiga-pingetest-vabaks/id/9

Telegram: Alternatiivsed ravimeetodid: mis on vabastav hingamine? Loe SIIT

Monika Palm vabastavast hingamisest saates "Terve Tervis" 18.07.2016:


GoodNews: Vabastav hingamine äratab uuele elule Loe SIIT
GoodNews: Kristalltemplis saab hingamine uue tähenduse Loe SIIT
Elu24: Täna saab vabaneda allasurutud mõtetest ja emotsioonidest Monika Palmi juhendamisel Loe SIIT
GoodNews: Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on? Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine on lõdvestav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine aitab endasse vaadates lahendusi leida Loe SIIT