VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES

VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES
02.02.2017

Hingamisgruppi toetab hingamisterapeut MONIKA PALM. (loe lehe lõpus meedias avaldatud artikleid)

Vabastav hingamine on väga lõdvestav ja vabastav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele. Hingamisõhtust on oodatud osalema nii kogenud hingajad, kui ka need, kes soovivad esmakordselt vabastava hingamise kogemust saada. Loome grupis hingates võimsama energia. Hingamisõhtutel käsitleme ka erinevaid teemasid ja tegeleme elu puudutavate erinevate aspektidega. Sügav lõdvestumine aitab ka tervendada peamisi tasakaalutusi kehas, meeles ja vaimus.

Tallinnas koostääs Maa ja taeva Keskusega ja Rakveres jätkame vabastava hingamise seeriaga ''Kes ma olen ja mida ma tegelikult soovin'' , mis on mõeldud enesearenguks läbi vabastava hingamise protsessi.

Kui soovid iseendast rohkem teadlikuks saada, suuremat rahulolu luua, elust rõõmu tunda ning selgust saada oma sisemistes soovides või kuidas jõuda oma eesmärkideni ja hakata elama oma unistuste elu...siis need hingamisõhtud on just sulle.  Erinevate teemad on kokku pandud nii, et need põimuvad kokku tervikuks ja need jätkuvad terve aasta vältel.  Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid oma tervendava väega.

Tartus alustasime juba ja alustame ka Tallinnas Tasakaalukeskuse uutes ruumides täiesti uue teemade sarjaga ''Kaugemale enesesaboteerimisest''

Osaleda võib ka ainult üksikutel hingamisõhtutel või kogu seerial. Kuna eneseareng on protsess ja teekond, siis kogu seerial osalemine annab võimaluse iseenda erinevate aspektidega süviti tegeleda ja saada muutustes parimat võimalikku toetust. Hingamisprotsessi toetavad lisaks teemadega sobivad kristallid. Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.

Tartus W. Struve 4,

NB! Alates 12. septembrist algavad Tartus ja alates 2. novembrist Tallinnas uus teemadesari '' ENESESABOTEERIMISEST VABAKS ''

Alustame uuel hooajal täiesti uue teemade sarjaga, mis koosneb 14 kohtumisest,  praktikast ja hingamisprotsessist. See on hea võimalus ennast paremini tundma õppides ja saades toetust läbi nende kohtumiste viia läbi ka põhjalikumaid muutusi oma elus. Kursus on kokku pandud nii, et saab osaleda kas kogu seerial või üksikutel hingamisõhtutel.

Inimestel on kalduvus ennast saboteerida erineval moel. Enesesaboteerimine ei lase saavutada seda, mida soovid, ega saada inimeseks, kelleks sa saada võiksid. Sa võid isegi teada, mida sa tahad ja tunda teed, kuidas sinna jõuda, kuid takerdud pidevalt, sest töötad iseendale erineval moel ja põhjusel vastu.

Kui me hakkame teadvustama mustrite mehhanisme  ja aru saama, kuidas ning kus me end saboteerime, saame me võimaluse ennast sellest vabastada. Hakkame suhestuma suurema kerguses  iseendaga ja maailmaga, luues suuremat edu, rõõmu, kordaminekuid ning paremaid suhteid....

Enesesaboteerimise ületamine ja selle all peidus oleva elutarkuse avastamine on oluline  võti iseendaks olemisele ja muutustele, mida soovid. See võib muuta su elu.  

Igal kohtumisel teeme teemaga seonduv praktika.  Hingamisprotsessis vabastame piirangud, mida kasutad enesesaboteerimiseks ja loome ruumi uutele võimalustele ning sinu elu toetavatele arusaamadale. Protsessis toetavad sind imelised kristallid oma vibratsiooniga.

Palun võta kaasa märkmik või vihik ja kirjutusvahend.

 Teisipäev 12. september kell 18.15 ’’ Vabaks enesesaboteerimisest –esimene samm’’

Teisipäev 19. september kell 18.15 ’’  Eluväljakutsete inventuur’’

Teisipäev 26. september kell 18.15 ’’ Toksilistest emotsioonidest vabanemine’’

Teisipäev 3. oktoober  kell 18.15 ’’Avasta teadvustamata vajadused’’

Teisipäev 10. oktoober kell 18.15 ’’ Keeldumise ja vastupanu ankrud’’

Teisipäev 17. Oktoober kell 18.15 ’’ Vabaks süütundest ja häbist''

Teisipäev 24. oktoober kell  18.15 ’’Vabane süüdistamisest’’

Üks enesesaboteerimise vorm on süüdlaste otsimine väljaspoolt iseennast ja teiste süüdistamine oma elus toimuva pärast, oma raskustes ja probleemides. See on enda ohvriks tegemine teistele inimestele, vanematele, lastele, vaenulikkusele, valitsusele, süsteemidele, saatusele jne. Se on enda sees olevate piirangute eitamise vorm, mis  hoiab minevikus ja ei luba elus edasi minna. Sellel hingamisõhtul loome süüdistamist ja neid kinnihoidvate mustrite vabastamist läbi vabastava hingamise. Protsessi väestavad imelised kristallid.

Teisipäev 31. Oktoober kell 18.15  ’’ Kuidas tunda ennast turvaliselt seistes hirmudega silmitsi? ’’

Teisipäev 7.november kell 18.15 ’’ Vabane allasurutud vihast, hirmudest ja raevust’’

Teisipäev 14. november kell 18.15 ’’ Vabandused ja ettekäänded kui viis enda peatamiseks’’

Teisipäev 21. november kell 18.15 ’’ Oma väes olemise kingitused’’

Teisipäev 28. november kell 18.15  ’’ Rahu tegemine mineviku valuga’’

Teisipäev 5. detsember kell 18.15 ’’ Terviklikkus minus eneses’’

Teisipäev 12. detsember kell 18.15 ’’ Avanen  ilu ja headuse märkamisele  iseendas ja enda  ümber’’

Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Osalusapanus 15 EUR. Kohapeal hingamiseks vajalik kõik olemas.

 

TALLINNAS, TASAKAALUKESKUSE TALLINNA RUUMIDES, Torupilli ots 2 (Kesklinn, Keskturu juures)

Alustame  täiesti uue teemade sarjaga ’’Enesesaboteerimisest vabaks’’, mis koosneb 14 kohtumisest, praktikast ja hingamisprotsessist. See on hea võimalus ennast paremini tundma õppides ja saades toetust läbi nende kohtumiste viia läbi ka põhjalikumaid muutusi oma elus. Kursus on kokku pandud nii, et saab osaleda kas kogu seerial või üksikutel hingamisõhtutel.

 Neljapäev 2. november kell 18.15 ’’ Vabaks enesesaboteerimisest – esimene samm’’

Inimestel on kalduvus ennast saboteerida erineval moel. Enesesaboteerimine ei lase saavutada seda, mida soovid, ega saada inimeseks, kelleks sa saada võiksid. Sa võid isegi teada, mida sa tahad ja tunda teed, kuidas sinna jõuda, kuid takerdud pidevalt, sest töötad iseendale erineval moel ja põhjusel vastu. Kui me hakkame teadvustama mustrite mehhanisme ja aru saama, kuidas ning kus me end saboteerime, saame me võimaluse ennast sellest vabastada. Hakkame suhestuma suurema kerguses iseendaga ja maailmaga, luues suuremat edu, rõõmu, kordaminekuid ning paremaid suhteid....

Enesesaboteerimise ületamine ja selle all peidus oleva elutarkuse avastamine on oluline võti iseendaks olemisele ja muutustele, mida soovid. See võib muuta su elu. Igal kohtumisel teeme teemaga seonduv praktika. Hingamisprotsessis vabastame piirangud, mida kasutad enesesaboteerimiseks ja loome ruumi uutele võimalustele ning sinu elu toetavatele arusaamadale. Protsessis toetavad sind imelised kristallid oma vibratsiooniga. Palun võta kaasa märkmik või vihik ja kirjutusvahend.

Osaluspanus 20 EUR. Kohapeal hingamisprotsessiks vajalikud vahendid olemas. Võta kaasa pudel joogivett ja pane selga mugavad riided. Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Neljapäeval 23. November kell 18.00 ’’  Eluväljakutsete inventuur’’

Selleks et liikuda minevikust edasi ja luua tulevikku on hädavajalik vaadata endasse .  Me peame  õppima eristama elutarkust piiravatest tõekspidamistest,  haigetsaamistest ja solvumistest, väärtustama meie kasvamist läbi kogemuste sellisel viisil, et tulevik saab olema helgetes toonides, uutes vibratsioonides ja võiksime elada uuenenud kirega vabana enesesaboteerimisest.  Sellel hingamisõhtul teeme inventuuri  väljakutsetes, mis meie elus on.  Avame ennast elutarkusele, mis aitavad kaugemale astuda enesesaboteerivatest käitumismustritest, msi hoiavad meid paigal elus seal, kus me olla enam ei tahaks.

Osaluspanus 20 EUR. Kohapeal hingamisprotsessiks vajalikud vahendid olemas. Võta kaasa pudel joogivett ja pane selga mugavad riided. Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

 

TALLINNAS, MAA JA TAEVAS Keskuses, Põhja pst 21-1


Tallinnas alustame uue alateemaga '' PEREKOND, ESIVANEMAD JA SUHTED ''

30. märts kell 18.00 ''Peresuhete ja suhtumiste mõjutused.''

13. aprill kell18.00 ''Isaga suhted ja selle mõjutused.''

27. aprill  kell 18.00 ''Emaga suhted ja selle mõjutused.''

11. mai kell 18.00  ''Sisemine laps''

25. mai kell 18.00 ''Esivanemate mõjutused sinu suhetele''

8. mai kell 18.00 ''Suhete tervendamine''

28. juuni '' Projektsioonid suhetes''

12. juuli ''Filtrid ja nende mõju suhetele'' -

27. juuli '' Klammerdumised ja sõltuvused suhetes''.

31. august - Sellel korral on meil vabateemaline vabastava hingamise õhtu kristallidega, kus iga osaleja saab tegeleda enda jaoks olulise teema või küsimusega.

11. september kell 18.00. ''Ootused''

12.oktoober kell 18.00 ''Ruumi hoidmine enda ja teiste jaoks.''

Mida tähendab ruumi hoidmine endale ja teistele? Kui me hoiame ruumi, laseme kontrolli vabaks ja austame erisusi. Kui me hoiame ruumi teistele inimestele, me avame oma südame, pakkume parimat toetust ja laseme minna hinnangutel ja kontrollil...aga kui palju me üldse hoiame ruumi endale? Kui ei ole ruumi enda jaoks sinu elus, siis ei ole seal ruumi ka teiste jaoks? Oled sa juba sellises kohas, kus sa seda teed loomulikul viisil või soovid ennast sellele avada? Missuguseid praktilisi samme see nõuab? Mida see tähendab igapäeva elus suhetes iseenda ja teiste inimestega? Sel hingamisõhtul räägime sellest kõigest ja avame endas loomulikku oskust hoida ruumi viisil, mis muudab meie suhted harmoonilisemaks ja hästi toimivaks.

Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331. Kohapeal on vajalikud vahendid hingamiseks olemas. Palun riietu mugavalt ja võta kaasa pudel joogivett. Osaluspanus 25 EUR.

 

RAKVERES

Jätkame alateemal ’’Perekond, esivanemad ja suhted’’

Pühapäev 12. veebruar  kell  12.00  ''Isaga suhted ja selle mõjutused.''

Pühapäev 12. märts  kell 12.00 ''Emaga suhted ja selle mõjutused.''

Pühapäev 30. aprill 2017 kell 12.00 ''Sisemise lapsega kohtumine''

Pühapäeval 10. september kell 12.00-14.30  '' Esivanemate mõjutused suhetele''.

 Pühapäeval 15.oktoober NB! kell 14.30 -17.00 ''Suhete tervendamine''

Pühapäeval 12.november kell 14.30-17.00 ''Projektsioonid suhetes''

Toimumiskoht: Rahulolu Keskus, Pikk tn 7.

. Teeme teemale vastava praktika, mille ühendame vabastava hingamise tervendava ning selgusttoova protsessi ja kristallide tervendava väega.

Osaluspanus 15 EUR. Hingamisseanss toimub väikeses grupis. Kohapeal on olemas matid ja pleedid. Kaasa võib võtta ka endale väikse padja või soovi korral ka kõik oma vahendid mõnusaks olemiseks protsessis. Riietu palun mugavalt.

Vabastav hingamine väga kogemuslik praktika nii vaimselt kui füüsiliselt, mis

loob parema enesetunde
aitab vabaneda stressist
annab rohkem energiat
aitab sügavalt lõõgastuda
pakub parema tervise
aitab luua rõõmsama meele
toob mõtetesse selgust
aitab leida emotsionaalse tasakaalu
aitab kogeda meelerahu ning armastusetunnet
toetab spirituaalsuse kasvu

Hingamisõhtu kestus on umbes 2- 2,5 h. Hingamine toimub väikeses grupis. Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Artiklid Monika Palmiga

Ajakiri Buduaar: kevad 2015 avaldatud Monika Palm'i artikkel  lk 241 ''Pingetest priiks - aga kuidas? Alternatiivmeditsiini abiga pingetest vabaks. Loe:  http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/pingetest-priiks-aga-kuidas-alternatiivmeditsiini-abiga-pingetest-vabaks/id/9

Telegram: Alternatiivsed ravimeetodid: mis on vabastav hingamine? Loe SIIT

Monika Palm vabastavast hingamisest saates "Terve Tervis" 18.07.2016:


GoodNews: Vabastav hingamine äratab uuele elule Loe SIIT
GoodNews: Kristalltemplis saab hingamine uue tähenduse Loe SIIT
Elu24: Täna saab vabaneda allasurutud mõtetest ja emotsioonidest Monika Palmi juhendamisel Loe SIIT
GoodNews: Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on? Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine on lõdvestav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine aitab endasse vaadates lahendusi leida Loe SIIT