VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES

VABASTAV HINGAMINE KRISTALLIDEGA TARTUS, TALLINNAS JA RAKVERES
02.02.2017

Hingamisgruppi toetab hingamisterapeut MONIKA PALM. (loe lehe lõpus meedias avaldatud artikleid)

Vabastav hingamine on väga lõdvestav ja vabastav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele. Hingamisõhtust on oodatud osalema nii kogenud hingajad, kui ka need, kes soovivad esmakordselt vabastava hingamise kogemust saada. Loome grupis hingates võimsama energia. Hingamisõhtutel käsitleme ka erinevaid teemasid ja tegeleme elu puudutavate erinevate aspektidega. Sügav lõdvestumine aitab ka tervendada peamisi tasakaalutusi kehas, meeles ja vaimus.

Tartus jätkuvad vabastava hingamise grupitööd igal teisipäeval Tasakaalukeskuses ja korra kuus laupäeviti Joogastuudios Maitri.

Rakveres jätkame korra kuus vabastava hingamise seeriaga ''Kes ma olen ja mida ma tegelikult soovin'' , mis on mõeldud enesearenguks läbi vabastava hingamise protsessi.Kui soovid iseendast rohkem teadlikuks saada, suuremat rahulolu luua, elust rõõmu tunda ning selgust saada oma sisemistes soovides või kuidas jõuda oma eesmärkideni ja hakata elama oma unistuste elu...siis need hingamisõhtud on just sulle.  Erinevate teemad on kokku pandud nii, et need põimuvad kokku tervikuks ja need jätkuvad terve aasta vältel.  Hingamisprotsessi toetavad ka imelised kristallid oma tervendava väega.

 Tallinnas Tasakaalukeskuse uutes ruumides hakkavad hingamisõhtud olema 2 korda kuus neljapäeviti, kus jätkame 2 korda kuus üle ühe neljapäeva erinevate teemadega, mis on suunatud tervendama oma sisemist last.

Lisaks on võimalus veel osaleda Tallinnas vabastava hingamise õhtutel kaks korda kuus kolmapäeviti koostöös meie kauaaegse koostööpartneri Maa ja Taeva heaolukeskuses.

Kõikides kohtades võib osaleda ainult üksikutel hingamisõhtutel või kogu seerial. Kuid kuna eneseareng on protsess ja teekond, siis kogu seerial osalemine annab võimaluse iseenda erinevate aspektidega süviti tegeleda ja saada muutustes parimat võimalikku toetust. Hingamisprotsessi toetavad lisaks teemadega sobivad kristallid. Palun võta kaasa kirjutusvahend ja soovi korral märkmik.

TARTUS TASAKAALUKESKUSE RUUMIS W. STRUVE 4

Teisipäev 24. Aprill kell 18.15 W. Struve 4, Tasakaalukeskus

Rumi on öelnud: "Sinu ülesanne pole mitte otsida armastust, vaid otsida ja leida üles kõik takistused enda sees, mida Sa armastuse vastu ehitanud oled." Sellel hingamisõhtul me avastame seda enda sisemistest sügavustest. Kogu protsessi toetavad ka imelised kristallid.

Hingamisseanss toimub väikeses grupis. Kohapeal on vajalikud asjad hingamisprotsessiks olemas. Riietu mugavalt. Võta kaasa pudel vett.

Osaluspanus 15 EUR.

TALLINNAS 

TASAKAALUKESKUSE TALLINNA RUUMIDES, Torupilli ots 2 (Kesklinn, Keskturu juures)

’’ TERVENDA OMA SISEMIST LAST'' 

 Tallinnas alustama ka 2018. aastal täiesti uue ja väga põhjaliku sisemise lapse tervendamise teema sarjaga. See koosneb 10-st erinevast kohtumisest, kus uurime erinevaid alateemasid, et tervendada oma sisemist last ning luua endas terviklikkust. Sisemise lapse tervendamine on oluline etapp enesearengus. See on teema, mis sobib ka algajatele ja enesearengu esimeste sammude tegijale suurepäraselt. Lapsepõlve kogemused võivad mõjutada suhet iseendaga, teistega, võimekust, püüdlusi jne.

See laps, kes Sa kunagi olid elab ikka veel Sinu täiskasvanud minas. See millisesse perekonda laps sünnib, see millist elu elavad tema vanemad, millised on nende uskumused ja tõekspidamised määravad käitumise täiskasvanuna.  Lapsepõlve allasurutud haigetsaamised, millest paljud meist ei ole teadlikud, tekitavad sageli tunde turvatunde puudumisest, hingelist valu ja hirmusid. Sul on võimalus õppida tundma oma sisemist last - tema tundeid, soove ja vajadusi, mida me sageli eirame või ei teadvusta, millest hoolimata mõjutavad need meie valikuid ja käitumist täiskasvanuna, tahame me seda või mitte. 10-l erineval kohtumisel teeme erinevaid praktilisi teemakohaseid harjutusi, et kontakti saada oma sisemise lapsega, teadvustada tema tundeid, soove ja vajadusi ja teda tervendada.  Seeläbi end õpime end paremini elus juhtima ja eluga toime tulema. Teemakohase praktika ühendame vabastava hingamise protsessiga ja kristallide tervendava väega.

Neljapäev 1. Veebruar, Tallinnas Torupilli ots 2,  kell 18.00 ’’ Kes on sinu sisemine laps?’’

Sissejuhatus teemasse  alateemal ’ ’Kes on sinu sisemine laps? ’’ Tutvumine oma sisemise lapsega.

Neljapäev 15. Veebruar, Tallinnas Torupilli ots 2,  kell 18.00 '’Kes on sinu sisemine täiskasvanu?''

Sisemine täiskasvanu on üks osa meist endist nagu sisemine lapski, kuid mitte kõik, kes me tegelikult oleme. Mis roll on sisemisel täiskasvanul sisemise lapse tervendamisel? Seda me uurimegi sellel hingamisõhtul, luues suuremat teadlikust ja avardumist. Astume sammu edasi sisemise lapse tervendamisprotsessis.

Neljapäev 1. märts, Tallinnas Torupilli ots 2, kell 18.00 '' Sisemise lapse aktiveerimise päästikud.''

Mis on sisemise lapse aktiveerimise päästikud ja kust need tulevad?

Päästikud on midagi sellist, mis aktiveerivad vanad salvestunud mälestused. Meil on mälestused salvestunud kõigest, mis meiega toimunud on ja  mis on meie jaoks traumaatilised olnud. Aktiveerinud päästik tõmbab meid tagasi aega, kus oleme tundnud end solvatuna, oleme solvunud, vihastunud, ärritunud, muretsenud, haiget saanud, tundnud end maha jäetuna, hüljatuna jne. Päästik paneb meid reageerima viisil nagu tegime seda lapsepõlves, hoides meid kinni tunnetes, mis ei luba sisemisel lapsel terveneda ega situatsioone näha nii nagu need tegelikult on.

Kõigil võib olla erinevad päästikud, mis on seotud meie mineviku või ajalooga. Sageli püüame neid vältida, et end kaitsta. Me ei saa tervendada seda, millest sa teadlik ei ole või mida püüad vältida. Sellel hingamisõhtul avastame sinu peamised sisemise lapse päästikud.  Läbime vajaliku tervendamisprotsessi, mis vabastab sind reageerimistest ja lubab sul hakata  elusündmustele vastama positiivsel ning eluedendaval viisil.Vajalik eelnev regsiteerimine.

Neljapäev 15. märts, Tallinnas Torupilli ots 2, kell 18.00 '' Sisemise lapse ja minevikuvalu tervendamine''

Sellel korral teeme sisemise lapse tervendamisprotsessi, mis lubab minevikuvalust, lapsepõlves kogetud piiravatest tunnetest vabaneda ja haigettegevaid mälestusi tervendada. Teeme teemakohase praktika ja ühendame selle vabastava hingamise ja kristallide tervendava väega. Vajalik eelregsitreerimine. 

Neljapäev 29. märts Tallinnas Torupilli ots 2, kell 18.00 '' Piiride seadmine''

Oskus olla teadlik ja seada vajadusel piire, kaitseb meid manipuleerimise ning kontrollimise eest teiste inimeste poolt. Oma piiride tundmine aitab hoida meil oma individuaalsust ja jääda audentseks minaks. 

Kõikidel inimestel on oma piirid. Oluline on õppida tunnetama ja austama neid. Oskus piire seada ja teiste piire mitte ületada on osa sisemise lapse tervendamise protsessist. Me vajame piiride seadmist ja tuunetamist selleks, et olla terved vaimselt kui ka oma meeles ja  kehas. 

Neljapäev 26. aprill Tallinnas Toruplli ots 2, kell 18.00 '' Tasakaalu loomine sisemise lapse ja täiskasvanu vahel''

Tasakaal lubab meil funktsioneerida parimal moel meeles, kehas ja vaimus. Sellel hingamisõhtul loome sisemise lapse ja täiskasvanu vahel tasakaalu. Toeks on meil protsessis imelised kristallid. Osaluspanus 20 EUR. Vajalik eelnev registreerimne.

Neljapäev 10. aprill Tallinnas Torupilli ots 2 kell 18.00 ''Kuidas mõista paremini ennast ja teisi''

Neljapäev 24.mai  Tallinnas Torupilli ots 2 kell 18.00 '' Kohalolu''

Edasised teemad tulekul.

 

TALLINNAS MAA JA TAEVA HEAOLUKESKUSES

Kristallitempel Maa ja Taeva heaolukeskuses
Põhja pst 21/1 Tallinn

<span style="color: rgb(102, 102, 102); font-family: " trebuchet="" ms",="" "="" helvetica",="" sans-serif";="" font-size:="" 14px;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);"="">kolmapäeval 23. mail kell 18.00 – 20.30

Hingama on oodatud kõik uued uudistajad, samuti juba kogenud hingamisprotsessi nautijad. 
Tervendavat hingamisprotsessi toetavate suurte ametüstgeoodide vahel räägime, kuidas hingamine saab toetada elumuutusi ja tervenemisi.
Tutvume vabastava hingamise erinevate võimaluste ja viisidega, tunnetame vabastava hingamise tervendavat väga ja uurime hingamise mõju.
Riietu mugavalt. Võta kaasa pudel vett.
Hingamisseanss toimub väikeses grupis ning kohtade arv on piiratud. 
Osaluspanus 25 eurot.

Palun registreeri ennast eelnevalt  info@tasakaalukeskus või telefonil 5282331 või

http://kristallitempel.ee/vabastav-hingamine-algajatele/  


 

RAKVERES RAHULOLUPESAS, PIKK 7

Jätkame alateemal ’’Perekond, esivanemad ja suhted’’

Pühapäev 12. veebruar  kell  12.00  ''Isaga suhted ja selle mõjutused.''

Pühapäev 12. märts  kell 12.00 ''Emaga suhted ja selle mõjutused.''

Pühapäev 30. aprill 2017 kell 12.00 ''Sisemise lapsega kohtumine''

Pühapäeval 10. september kell 12.00-14.30  '' Esivanemate mõjutused suhetele''.

 Pühapäeval 15.oktoober NB! kell 14.30 -17.00 ''Suhete tervendamine''

Pühapäeval 19. november kell 14.30-17.00 ''Projektsioonid suhetes''

Pühapäeval 3. detsember kell 14.30-17.00 '' Aasta kokkuvõtte tegemine, vanade asjade lõpetamine ja nendest loobumine ning Jõulurahule häälestumine''

2018 aasta esimene hingamine toimub pühapeval 14. jaanuar kell 14.30-17.00 ,,Millist aastat sina soovid?''

Pühapäev 11, veebruar kell 14.30 '' Minu 2018. aasta väekristall''

Pühapäev 18. märts kell 14.30-17.00  ''Filtrid suhetes''

NB! Kellaaeg on muutunud!!!! Pühapäev 8. aprill kell 13.30 ''Klammerdumised ja sõltuvused suhetes''

Sõltuvussuhted ja klammerdumised on keerukas (psühholoogilis-emotsionaalsete) hoiakute kompleks, mis takistab inimesel elada omaenese täisväärtuslikku elu. Sõltuvusuhted on mustrid, mis panevad sõlmima täiskasvanuna suhte, mis sarnaneb teatud tingimuste poolest sellega, mis tal lapsena vanema(te)ga oli. Uurime sõltuvussuhte mustreid iseendas, vabastame end nendest, mis seejärel võimaldab meil looma hakata täisväärtuslikumat elu.

Pühapäev 13. mai kell 13.30 ''Ootused suhetes''

Vabastav hingamine väga kogemuslik praktika nii vaimselt kui füüsiliselt, mis

loob parema enesetunde
aitab vabaneda stressist
annab rohkem energiat
aitab sügavalt lõõgastuda
pakub parema tervise
aitab luua rõõmsama meele
toob mõtetesse selgust
aitab leida emotsionaalse tasakaalu
aitab kogeda meelerahu ning armastusetunnet
toetab spirituaalsuse kasvu

Hingamisõhtu kestus on umbes 2- 2,5 h. Hingamine toimub väikeses grupis. Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Artiklid Monika Palmiga

Ajakiri Buduaar: kevad 2015 avaldatud Monika Palm'i artikkel  lk 241 ''Pingetest priiks - aga kuidas? Alternatiivmeditsiini abiga pingetest vabaks. Loe:  http://www.tasakaalukeskus.ee/blogi/pingetest-priiks-aga-kuidas-alternatiivmeditsiini-abiga-pingetest-vabaks/id/9

Telegram: Alternatiivsed ravimeetodid: mis on vabastav hingamine? Loe SIIT

Monika Palm vabastavast hingamisest saates "Terve Tervis" 18.07.2016:


GoodNews: Vabastav hingamine äratab uuele elule Loe SIIT
GoodNews: Kristalltemplis saab hingamine uue tähenduse Loe SIIT
Elu24: Täna saab vabaneda allasurutud mõtetest ja emotsioonidest Monika Palmi juhendamisel Loe SIIT
GoodNews: Mis on vabastav hingamine ja milleks see hea on? Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine on lõdvestav kehateraapia meetod, mis sobib kõigile vanusegruppidele Loe SIIT
GoodNews: Vabastav hingamine aitab endasse vaadates lahendusi leida Loe SIIT