Access Conciousness®

             ACCESS COUNCIOUSNESS                     

 

Mis oleks kui kogu elu tuleks Sinuni kerguse ja rõõmu ja hiilgusega?
Kas Sa soovid ooma elus midagi muuta? Mis siis, kui see oleks palju kergem kui Sa arvatagi oskad?

Access Consciousnessil on erinevad dünaamilised protsessid ja meetodid, mis aitavad vabastada kõikidest teemadest, piirangutest ja puudujääkidest, mille lahendamine on inimestel võtnud aastaid ja mille võimalikkusse poleks nad uskunudki. Need on vahendid, mis aitavad luua muutusi kõikidesse eluvaldkondadesse. Muudavad seda, mida sooviksid muuta. Toetavad seda, mida sooviksid luua.  Vabastavad Sind kõikidest piirangutest, mis on takistanud Sind muutusi vastu võtmast. Accessi eesmärk on  luua teadlikum maailm ja kutsuda Sind elama elu, mille võimalikkusse poleks Sa uskunud.

Access Consciousness`i looja on Gary Douglas. http://www.accessconsciousness.com/gary-douglas-story.asp . Gary ütleb, et teadlikkus on võime olla käesolevas hetkes ilma hinnanguteta iseenda või teiste kohta. See on võime kõike vastu võtta, midagi tagasi lükkamata ja  luua oma elus kõike, mida sa soovinud oled. Suuremalt, kui Sul hetkel on ja rohkem, kui Sa ette endale kujutada oskad.

          Kust alustada?

Kui soovid individuaalseansina kogeda Accessi, siis võta ühendust Monika Palmiga.

Accessil on ka palju erineva tasemega kursuseid, kus saab ise omandada põnevaid oskusi ja tööriistu muutuste loomiseks erinevates eluvaldkondades. Kui oled alles algaja huviline, siis alustada võiks Barsist. Samuti korraldatakse ka vahel erinevatel teemadel selguseõhtuid, kus võivad osa võtta  alles esimest korda selle meetodiga kokku puutuvad, kui ka juba kogemustega huvilised. Selguseõhtud on erilised selle poolest, et toimuvad päris intensiivsed muutused, vastavalt teemadele, millest räägitakse.

Täiesti eraldiseisev eriliik on kehaklassid, kus tegeletakse kehasse muutuste loomise ja tervendamisega. Enamikel kehaprotsessidel ei ole eelduseks Bars kursuse läbimine. Mõnel siiski on. Sellisel juhul on see infosse ka märgitud.

Aeg-ajalt korraldab Tasakaalukeskus ka mitmeosalisi kursuseid erinevatel teemadel. Kursusel osalemise eeldused või nõuded on alati märgitud infosse.

Teine eriliik Accessi klass on ''Olemitega rääkimine Uus terviklik Maailm'', mis koosneb sissejuhatavast osast ja 2 -päevasest intensiivsest kursusest. Sissejuhataval osas saavda osaleda kõik huvilised. 2-päevase kursuse osalemise eelduseks on Bars kursuse läbimine. Kursus sobib neile, kes soovib omandada või lihvida oma oskusi erinevate energeetiliste vaimolenditega tegelemiseks ja avardada teadlikkust ja võimekust nähtamatu maailmaga seoses.

Kui aga soovid juba süvendatult tegeleda Accessiga,  siis peale Bars kursuse läbimist on sul võimlaus valida osalemist 4-päevasel Access Foundation ehk Põhialuste kursusel. Kõiki Accessi klassidest või kursustelt saab kaasa salvestuse korduvkuulamiseks. Iga kord kui seda uuesti kuulad toimuvad uuesti erinevad muutused. Kursuste kohta rohkem infot kui klikkad nupule KURSUSED.