Regressiooni teraapia ja erinevad rännakud

 

REGRESSIOONITERAAPIA                   

Eelmise elu regressioon ehk rännak eelmistesse eludesse aitab saada informatsiooni oma elueesmärgi kohta, abi erinevatele terviseprobleemidele, leida lahendusi suhteprobleemidele ning aitab mõista, miks te olete oma elus just sellel teel, kus te parajasti olete.

Lisaks on eelmise elu regressiooniga võimalik paljudel juhtudel terveneda nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Tervenemine saab alguse eelmise eluga kontaktis olemise, probleemi algpõhjuse juurde juhtimise ja mõnikord ainult probleemi algpõhjuse mõistmise kaudu.

Eelmise elu regressioon võib olla üldine, kus kliendil on huvi selle vastu, kes ta on olnud eelmises elus või regressioon võib olla ka kindlale eesmärgile suunatud, mis võib näiteks olla seotud mingi kindla koha, isikuga, terviseprobleemi, suhetega või mõne muu spetsiifilise küsimusega.

On võimalik vabaneda foobiatest, negatiivsetest mõttemustritest ja paljudest haigustest, mis ei allu traditsioonilistele ravimeetoditele. Eelmise elu tervendamine aitab paljudel juhtudel kaasasündinud raskete haiguste, krooniliste haiguste, aga ka valude, migreeni, astma, allergia, hirmude, söömishäirete puhul.

Eelmise elu tervendamine võib toimuda viisil, kus klient ise näeb ja kogeb momente elust, mis on seotud tema poolt tõstatatud küsimusega. Teine viis sobib inimesele, kes mingil põhjusel ei soovi ise vahetult näha, tajuda või kogeda eelmises elus läbielatut. Sellisel juhul sobib hästi Eelmise elu lugemine ehk Past Life Reading, kus terapeut kontakteerub kliendi Kõrgema Minaga ja saadud info kliendile edastab. Eelmise elu lugemist võib  omavahelisel kokkuleppel ja seansi eest eelneval pangaarvele ülekandega tasumisel, viia läbi ka Skype`i vahendusel.

Eelmise elu regressiooni seansi pikkus on individuaalne. Arvestama peaks keskmiselt ajavahemikuga 1,5 - 2 h .

Kuni 2 h seansi maksumus on 120 EUR, üle 2 h kestvate seanside puhul lisandub 20 EUR/h.

Spirituaalne regressioon ehk rännak elude vahelisse ellu hõlmab rännakut hingedekoju, oma hingegrupiga kohtumist ning hingede maailmaga tutvumist. Selline sügav vaimne kogemus võimaldab leida vastuseid paljudele meie elu ja eksistensi puudutavatele küsimustele.

Seansi pikkus on umbes 3 - 4 h ja maksumus on 150 EUR.

 

ERINEVAD RÄNNAKUD

Erinevad sisemaailma rännakud, mis pannakse kokku vastavalt teie enda teemadele ja küsimustele, mis nõuavad iseendas selginemist.

Panus on 2h 100 EUR.

EELREGISTREERIMINE:

Monika: +372 52 82331
info@tasakaalukeskus.ee