Akaši kroonikate lugemine

Isikliku Akaši Kroonikate avamist ja salvestiste lugemist võib kirjeldada kogemusena, millega kaasneb mõistmine, et igas probleemis ja valulikus kohas meie elus leidub võti, mis avab ukse tõe juurde, kus me tunneme ennast hästi ja täiesti terviklikuna.   Iga inimese isiklikul Akaši Kroonikal on kaks osa:  muutmatu hingeplaan ja läbi aegade teadvuse arengut peegeldav dünaamiline lugu hinge teekonnast inimesena.
Akaši Kroonikad on nagu uks, mille kaudu pääseb oma hinge igatsuste, soovide ja tulevikupotensiaalide juurde igal ajal ja igas kohas.  Salvestistest saadud info on täis elutarkust ja võib olla väga inspireeriv ning toetav kõigile täiskasvanutele.

Akaši Kroonikate lugemise seanssi võib läbi viia vahetult, eelneval kokkuleppel läbi Skype`i või soovi korral saada oma saadetud küsimustele vastused kirja teel.

Kokkupuude Akaši Kroonikate energiaga võib aidata väga erinevates eluvaldkondades. Inimesed küsivad tavaliselt tervise, töö, finantside, suhete, oma perekonna ja loomingulise väljenduse kohta. On võimalik uurida küsimusi endale oluliste suhete kohta oma hinge perspektiivist lähtudes ja saada teada tõde enda ja oma hingekaaslaste kohta. On võimalik saada kontakti oma karjääri puudutavate küsimustega ja panusega maailma. Missugused on Sulle antud kingitused, talendid ja võimed. Kuidas neid kasutada oma töös.

 

          AKAŠI KROONIKATE LUGEMINE           

Tervis on üheks võtmeks sinu hinge teekonnal ja on võimalik leida rahu ning harmoonia iseendaga, ükskõik, mis raskused su ees on.

Kui soovid Akaši salvestiste lugemise seanssi, siis on hea eelnevalt mõelda, missugustes eluvaldkondades on Sul raskused ja  mida on oma elus raske muuta. Missuguste valdkondade kohta oma elus sooviksid saada juhatust, informatsiooni, selgust ja mõistmist.

Tähtsamad väljakutsed  võivad saada Sinu elus lahendatud või selgemaks. Isiklikud suhted paranevad loomulikul teel, muutuvad arusaamised oma mõtte-ja käitumismustritest ning hinge tasandi vajadustest. Saadud juhatus ja informatsioon aitab näha meie kõrgeimat väärtust, suunab oma väe juurde kõige armastavamal viisil. Akaši Kroonikad on mitte hinnanguid andev ja mitte kohut mõistev dimensioon teadvuses, mille energia aitab kasvatada meis rohkem kaastunnet ja armastust. Aitab  mõista, et oleme üks kõigega ja aitab olla rohkem harmoonias iseenda ning teistega.

Soovitatav on oma küsimused üles kirjutada, see aitab hoida kogu seansi vältel ennast maandatuna ja keskendununa. Läbi Skype seanssi läbi viies leia vaikne koht ja kirjuta enne üles oma küsimused. Akaši lugemise seanss on mõeldud inimese hinge isiklikuks kasvuks, õppimiseks ja teadvuse arendamiseks. Salvestised pakuvad vaimset toetust, et olla oma hingega rohkem teadlikus suhtes.

Seanss kestab 1,5 h ja maksab 100 EUR. 

Kui soovid Akaši lugemise seansi kohta midagi küsida, siis võib kirjutada info@tasakaalukeskus.ee

UUE AASTA PAKKUMINE

Isikliku Akasha kroonika lugemine 2023. aasta kohta:

- mis on sinu jaoks oluline 2023.aastal

- sinu peamised väljakutsed ja arengupotentsiaalid

- millele on oluline tähelepanu pöörata

- missuguste omaduste arendamine on oluline sellel aastal

- sinu kõrgem tee uuel aastal

- sinu peamised väljakutsed ja nende vastuvõtmine

- vaimsed eesmärgid vaimsel ja füüsilisel tasandil

- soovi korral sinu poolsed lisaküsimused

- sinu uusaasta soovide ja eesmärkide joondamine kõrgeima potentsiaaliga

- takistustest puhastamine

Seansi eest on panus 100 EUR.

Seanss ka salvestatakse hilisemaks korduvkuulamiseks.

 

 

Kõik teenuste hinnad on märgitud ilma käibemaksuta.

EELREGISTREERIMINE:

Monika: +372 52 82331
info@tasakaalukeskus.ee

 

Akashi Kroonikate lugemine TV Kanal 2 saates OHTU 

https://kanal-dl.babahhcdn.com/kanal/2020/02/27/eveliis_ohtu_monika_palm_nycpTRq/eveliis_ohtu_monika_palm.mp4?t=hW3q5F3PP6knEhAN&fbclid=IwAR3cyI1uXcpcEeaufkHd9X1T8HJ8NWo7nvB6sFdIplaVkzEhJqyV6W5KnVY