Akašhi kroonikate lugemine

Isikliku Akašhi Kroonikate avamist ja salvestiste lugemist võib kirjeldada kogemusena, millega kaasneb mõistmine, et igas probleemis ja valulikus kohas meie elus leidub võti, mis avab ukse tõe juurde, kus me tunneme ennast hästi ja täiesti terviklikuna.   Iga inimese isiklikul Akašhi Kroonikal on kaks osa:  muutmatu hingeplaan ja läbi aegade teadvuse arengut peegeldav dünaamiline lugu hinge teekonnast inimesena.
Akašhi Kroonikad on nagu uks, mille kaudu pääseb oma hinge igatsuste, soovide ja tulevikupotensiaalide juurde igal ajal ja igas kohas.  Salvestistest saadud info on täis elutarkust ja võib olla väga inspireeriv ning toetav kõigile täiskasvanutele.

Akašhi Kroonikate lugemise seanssi võib läbi viia vahetult, eelneval kokkuleppel läbi Skype`i või soovi korral saada oma saadetud küsimustele vastused kirja teel.

Kokkupuude Akašhi Kroonikate energiaga võib aidata väga erinevates eluvaldkondades. Inimesed küsivad tavaliselt tervise, töö, finantside, suhete, oma perekonna ja loomingulise väljenduse kohta. On võimalik uurida küsimusi endale oluliste suhete kohta oma hinge perspektiivist lähtudes ja saada teada tõde enda ja oma hingekaaslaste kohta. On võimalik saada kontakti oma karjääri puudutavate küsimustega ja panusega maailma. Missugused on Sulle antud kingitused, talendid ja võimed. Kuidas neid kasutada oma töös.

 

          AKAŠHI KROONIKATE LUGEMINE           

Tervis on üheks võtmeks sinu hinge teekonnal ja on võimalik leida rahu ning harmoonia iseendaga, ükskõik, mis raskused su ees on.

Kui soovid Akašhi salvestiste lugemise seanssi, siis on hea eelnevalt mõelda, missugustes eluvaldkondades on Sul raskused ja  mida on oma elus raske muuta. Missuguste valdkondade kohta oma elus sooviksid saada juhatust, informatsiooni, selgust ja mõistmist.

Tähtsamad väljakutsed  võivad saada Sinu elus lahendatud või selgemaks. Isiklikud suhted paranevad loomulikul teel, muutuvad arusaamised oma mõtte-ja käitumismustritest ning hinge tasandi vajadustest. Saadud juhatus ja informatsioon aitab näha meie kõrgeimat väärtust, suunab oma väe juurde kõige armastavamal viisil. Akašhi Kroonikad on mitte hinnanguid andev ja mitte kohut mõistev dimensioon teadvuses, mille energia aitab kasvatada meis rohkem kaastunnet ja armastust. Aitab  mõista, et oleme üks kõigega ja aitab olla rohkem harmoonias iseenda ning teistega.

Soovitatav on oma küsimused üles kirjutada, see aitab hoida kogu seansi vältel ennast maandatuna ja keskendununa. Seansse tehakse ka läbi online, as Skypes, Messengeris, Zoomi keskkonnas.  Onlines seanssi läbi viies leia vaikne koht ja kirjuta enne üles oma küsimused. Akašhi lugemise seanss on mõeldud inimese hinge isiklikuks kasvuks, õppimiseks ja teadvuse arendamiseks. Salvestised pakuvad vaimset toetust, et olla oma hingega rohkem teadlikus suhtes.

Soovi korral saab Akasha Kroonikate lugemist kombineerida ka energeetiliste muutuste seanssiga. 

Seanss kestab 1,5 h ja maksab 125 EUR. 

Kui soovid Akašhi lugemise seansi kohta midagi küsida, siis võib kirjutada info@tasakaalukeskus.ee

 

UUE AASTA PAKKUMINE

Isikliku Akashi kroonika lugemine 2024. aasta kohta:

- mis on sinu jaoks oluline 2024.aastal

- sinu peamised väljakutsed ja arengupotentsiaalid

- millele on oluline tähelepanu pöörata

- missuguste omaduste arendamine on oluline sellel aastal

- sinu kõrgem tee uuel aastal

- sinu peamised väljakutsed ja nende vastuvõtmine

- vaimsed eesmärgid vaimsel ja füüsilisel tasandil

- soovi korral sinu poolsed lisaküsimused

- sinu uusaasta soovide ja eesmärkide joondamine kõrgeima potentsiaaliga

- takistustest puhastamine

Seanss ka salvestatakse hilisemaks korduvkuulamiseks.

 

EELREGISTREERIMINE:

Monika: +372 52 82331
info@tasakaalukeskus.ee

Akashi Kroonikate lugemine TV Kanal 2 saates OHTU 

https://kanal-dl.babahhcdn.com/kanal/2020/02/27/eveliis_ohtu_monika_palm_nycpTRq/eveliis_ohtu_monika_palm.mp4?t=hW3q5F3PP6knEhAN&fbclid=IwAR3cyI1uXcpcEeaufkHd9X1T8HJ8NWo7nvB6sFdIplaVkzEhJqyV6W5KnVY