APRILL 2023 AKASHA KROONIKAD

APRILL 2023 AKASHA KROONIKAD
01.04.2023

Aprillikuu Akasha üldised energiad Energiad perioodil 1. – 30. aprill 2023.aasta

Akasha Kroonikate sõnul toovad aprillikuu energiad natuke leevendust märtsikuu intensiivsusele, aidates paremini aru saada toimuvast. Võib märgata paljude asjade laabumist. Kui sa kuulasid südant ja lasid eelmisel kuul vanad mittetoimivad asjad oma elust lahti, siis võid märgata, kuidas saad sel kuul noppida selle vilju. Asjad laabuvad nagu iseenesest. Tunned, kuidas oled eluvoolus. Asjad tulevad sinuni lihtsamalt.

Intensiivsemaks muutub neil, kes jätkuvalt genereerivad isiklikku vastuseisu ja vastupanu. Igasugune võitlus ja vatupanu pingestab veel lahenduse ootel olukordi. Praegune aeg nõuab igas inimeses endas olevate  pingeseisundite põhjuste vabastamist ja asju teise nurga all vaatamist, mis võimaldab avaneda uutele taipamistele ja selle kaudu uutele võimalustele asjade lahendamiseks. See aitab asjadel laiemas plaanis areneda positiivses suunas.

Eelmise kuu ootamatused, mis võisid tekitada palju segadust, näitavad sel kuul, et kõik pidigi nii minema. Taas püüd liigselt asju kontrollida on loonud takistusi asjade loomulikule lahenemisele.

Ka aprillikuu toob kaasa ootamatusi, kuid valmista ennast juba ette. Mitte seada ootusi ja usalda, et parim on teel sinuni. Ole valmis teistsugustele lahendustele, kui sa arvasid. Teadvusta, mida sa soovid ja lase see siis vabaks.

Selle kuu ootamatused on nagu Universumi test, kas lased nüüd asjadel minna ja usaldad, et see mis tuleb on suuremas pildis sinu hingeeesmärke toetav.

Aprill tõukab tagant, et saaksid sisemiselt õide puhkeda. Energiad võivad kaasa tuua tunde, et soovitakse kogeda vabadust rohkem kui enne ja tekib soov teha midagi teistmoodi kui olemasolev rutiin seda võimaldab. See on nagu sisemine ürgne kutse, millele ei suuda vastu panna. Kuula seda tunnet, mis sinus üles kerkib ja kuhu see kutsub. Jäta vabandused kõrvale ja järgne sisemisele kutsele. Kui soovid puhata, siis puhka. Kui soovid reisida, siis jäta kõik vabandused kõrvale ja tee seda. Kui soovid midagi uut õppida, siis tee seda. Kui soovid oma asju käima lükata, siis tee seda. Sa või avastada üllatusega, milliseid uusi võimalusi need valikud sulle toovad. Sealt võib alguse saada midagi sellist, millest oled unistanud.

Aprilli märksõna on sisemine tasakaal. Sel kuul tasub olla tähelepanelik koostööga. Enne kui asud koostööle kellegagi, siis tasakaalusta ja harmoniseeri ennast teadlikult. Koostöö sujub suurepäraselt kui energiad on sisekosmoses harmoniseeritud ja tasakaalustatud. Muidu tõstavad aprillikuu energiad üles tasakaalustamata osad, mis hakkavad vastupanus üksteisega põrkuma. Koostöö toimib hästi vaid läbi tasakaalu ja harmoonia loomise läbi sisemise töö. Tasakaalustamata osad takistavad leidmast ühiseid lahendusi.

Aprill on aeg sisemiseks puhastamiseks. Oluline on olla kohal ja oma keskmes, sest Infomüras on võib tekkida tunne, et sa ei teagi enam, mis on sinu jaoks õige ja mida sa tahad. Sa võid avastada nagu oleksid enda teelt kõrvale kaldunud. Siis on aeg peatuda ja tulla tagasi oma keskmesse ja vaadata endale otsa ausalt. Kas see, kuhu oled panustanud või mida oled teinud aitab sul elada oma unistuste elu või oled pannud oma energia kellegi teise huvide või eesmärkide täitmisesse. Praegu on aeg, kus sina ja sinu elu unistused ja eesmärgid on oluline panna esmatähtsaks. Võta aeg ja tee endale sisemine inventuur ja puhastus. See toob sulle tagasi palju enam kui oodata oskad.

Aprill on aeg süsteemienergiatest vabanemiseks. Need takistavad isiklikku arengut. Isegi kui sulle on seni tundunud, et kõik on hästitoimiv, võid leida märke, mis viitavad sellele - kerkivad esile kahtlused, asjade ebaselgus,  sisemine segadus.  Teadlik puhastus süsteemienergiatest aitab luua selgust kuhu ja kuidas edasi. Selle tulemusena võid hakata nägema oma elus teisi perspektiive.

Sellel kuul tulevad kasuks energeetilised puhastused, iseendaga kontaktiloomine, südame kuulamine, vibratsioonilise sageduse tõstmine ja sünkroniseerimine uue ajastu energiatega.

Aprillikuu toetavad taotlused ja kinnitused:

  • Minu taotlus on joondada oma energiad sisemisele tasakaalule ja harmooniale
  • Ma luban elul end kanda
  • Ma olen vaba ja suveräänne olend
  • Kõik oma valikud teen ma teadlikult läbi oma südame tasandi
  • Sisemine rahu ja harmoonia saab alguse minust endast ja minu valikutes
  • Ma teen igal hetkel valikuid, mis on minu kõige kõrgeimaks hüvanguks

Armastusega.

Monika Palm

Akasha Kroonikate kaudu

 

 Kui soovid  isiklikku Akasha Kroonkate lugemist või lugemist mõne muu endale olulise küsimuse kohta, siis loe edasi siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/akasi-kroonikate-lugemine/