JUULI AKASHA KROONIKAD 2023

JUULI AKASHA KROONIKAD 2023
01.07.2023

Juulikuu Akasha Kroonikate üldenergiate prognoos

Periood 1. -31. Juuli 2023.a.

Akasha kroonikad ütlevad, et juulikuu energiad toetavad ülestõusmist ja kõrgemale tasandile liikumist väga loomulikul viisil neil inimestel, kes on seda teadlikult taotlenud või sellel teel juba olnud.

Peamine on usaldus, et kõik mida juulikuu meile avab, toob ellu midagi paremat kui enne.

Energiad toetavad soovi aega maha võtta ja see võib jätkuda juuli keskpaigani. Peale seda muutuvad energiad aktiivsemaks ja võib tunda sisemist kutset tulla tagasi aktiivsemasse ellu, et panna loomeprotsessi uusi tekkinud ideid ja eesmärke.

Juulikuu energiad toetavad eluküllusele avanemist ja integreerimist kõrgemale tasandile. See on periood, mis toetab uue platvormi loomist küllusliku elu loomiseks. Aeg kutsub tähele panema endas puuduseteadvuse fragmente ja nendest vabanema. Juulikuu keskpaigast alates on hea tegeleda teadlikult raha ja finatside, külluse blokeeringute vabastamisega, loovuse, uute ideede elluvimise  ja elukvaliteedi tõstmise teemadega. Kõik, mis selles vallas enne ei töötanud, saab võimaluse transformeeruda kõrgemale tasandile.

Akasha kroonikad ütlevad, et juulikuu energiad kannavad jätkuvalt hea õnne lainel neid, kes on suutnud vabaneda klammerdumisest oma aja ära elanud asjadest, olukordadest. Samuti  inimestest, kellega suheldes puudub harmoonia ja kergus või kellega koos kulgemise teekond on lõppenud.  Inimestest, kellega koos olles on saatnud teid pidevad ebakõlad ja teineteise mittemõistmine. Juulikuu nõuab teadlike valikute tegemist inimestega suheldes. Koondage enda ümber inimesi, kes toetavad sinu ideid, mõtteid ja eluväärtusi. Igal inimesel on oma grupp sarnase energeetilise sagedusega inimesi, kellega sobivus ja koostöö on sünkroonsuses kõrgemate eesmärkidega Seda iseloomustab sügavalt harmooniline koostoimimine.

Kui oled täinud oma eelmise perioodi tsükli ülesanded ja vabanenud klammerdumisest, avab juulikuu võimalusi sissetulekute suurendamiseks,  rahalisteks võitudeks nii äris kui ka loteriis.

Juulikuu energiad kutsuvad järgima oma elu kutset, et teha midagi sellist, mis täidab endale võetud kõrgemaid hinge eesmärke ja väljendama seda füüsilisel tasandil. See võib kaasa tuua uue tegevuskava, muutununud plaanid või täiesti uued lahendused olemasolevatesse olukordadesse.

Alanud periood too kaasa suuri loomepuhanguid.  Kui varem on olnud tunne, et tahaks  viia ellu oma loovaid ideid, aga  midagi  seletamatut on takistanud, siis juulikuus hakkavad vilja kandma ja näevad Ilmavalgust ka need projektid ja ettevõtmised. Võimaluse saavad kõik ideed,  mida pikemat aega plaanitud ellu viia, kuid on olnud asjade ajamises seisakuid ja on olnud tunne, et pole veel päris õige aeg.

Juulikuu keskpaigast alates võib tunda, et raskused on ületatud ja edasliikumine on selline nagu kannaksid sind nüüd edasi kõrgemad jõud.

Kuid ka juulis jätkub laiemas plaanis puhastustuli ja tulevad päevavalgele asjad ja lagunevad ettevõtmised, mis on tuginenud valedele või kus puudub austus kõige elava vastu.

Akasha kroonikad ütlevad, et juulikuu on määrav liikumisel uude küllusel põhinevasse  ajastusse, kus vanad mängureeglid enam ei kehti. Mõtete puhtus ja –selgus, kindel otsus ja teadmine, et  eluküllus on iga inimese sünniõigus ja prioriteet kõrgemale tasandil elamiseks, aitavad püsida kindlalt külluse teel.

 

Toetavad affirmatsioonid:

Küllus on minu sünniõigus

Ma teostan oma sünniõigust, et olla rikas nii vaimselt kui ka materiaalselt

Ma valin teadlikult kogeda küllust ja rikkust kõikidel tasanditel

Ma luban oma ellu piiramatul hulgal rahalist küllust

Ma häälestan end  küllusele, mis on minu tõelise olemuse ja kõrgeima tee tunnuseks

Ma luban juba täna imed ja külluse oma ellu ning võtan need tänutundega vastu

 

Armastusega,

Akašha Kroonikate kaudu

Monika Palm

 

 Kui soovid  isiklikku Akašha Kroonkate lugemist või lugemist mõne muu endale olulise küsimuse kohta, siis loe edasi siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/akasi-kroonikate-lugemine/