JUUNIKUU 2023 AKASHA KROONIKAD

JUUNIKUU 2023 AKASHA KROONIKAD
01.06.2023

Juunikuu Akasha Kroonikate üldenergiate prognoos

Periood 1. -30. Juuni 2023

Akašha Kroonikate perspektiivist on juunikuu energiad võimsad, mille haripunkt saabub pööripäeval, kui vallanduvad uued muutusi toovad ja loovaid protsesse toetavad energiad. Selle energia mõjud ulatuvad ka juulikuusse. Juunikuu keskpaik tõotab tuua head õnne. Lihtsalt võib märgata, et päris juhuslikud tunduvad kohtumised käivitavad rida uusi sündmusi, mis loksutavad paika teekonna varasemate eesmärkideni. Õhus on tunda, et asjad hakkavad paremini minema. Tööd ja tegemised hakkavad senisest paremini sujuma. Segadused suhetes hakkavad laabuma.  Eelmisel kuul veel toimunud kaootilisuses hakkab tekkima rahunemine. Nii mõnigi hakkab nägema pimeduses tärkavat valgust. Juunikuu energiad toetavad rahunemist ja sisemise rahu loomist. Seda on lihtsam nüüd luua. Kuidagi lihtsamalt tekib selgus kus ja kuidas edasi. Siit on kerkimas palju uusi platvorme, millelt hea eluga edasi minna.  Paljud tunnevad vajadust aega maha võtta. Kui nii, siis kasuta seda võimalust sisemise paradiisi loomiseks - rahu, olemine, ühendus iseendaga.

Juunikuu energiates libastuvad valedele rajatud ettevõtmised ja energiad lammutavad hoogsalt  kõike, mille sisu ei vasta juunikuu energiate nõuetele. Need nõuded on ausus ja tahe teenida inimkonda kõige kõrgemate eesmärkide valguses. Hoolega panna tähele mõtete, sõnade ja tegude kooskõla.

Juunikuu energiad toovad  kaasa uue lainena palju ärkamisi ja tedavuse avardumisi, seetõttu saab üks osa inimestest endale täiesti uue hingamise.

Toetavad affirmatsioonid:

Minus on rahu ja selgus

Ma usaldan elu ja olen alati toetatud kõiges, mida teen.

 

Armastusega,

Monika Palm

Akašha Kroonikate kaudu

 

 Kui soovid  isiklikku Akasha Kroonkate lugemist või lugemist mõne muu endale olulise küsimuse kohta, siis loe edasi siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/akasi-kroonikate-lugemine/