LÕVIVÄRAVAD 2023 JA TEEMANTTÄHETULE LAPSED

LÕVIVÄRAVAD 2023 JA TEEMANTTÄHETULE LAPSED
28.07.2023

Lõvi värava portaal on võimas energeetiline värav, mis avaneb igal aastal 26. juuli ja jääb avatuks 12. augustini. Nii nagu ma olen varasemalt juba kirjutanud, siis igal aastal 8. kuu 8. päeval toimub kosmiline joondamine, mida kutsutaksegi Lõvi Väravateks. See on aeg kosmilise energia voolamiseks füüsilises ja vaimses reaalsuses. Selle aja jooksul intensiivistub kosmiline energia, mille haripunkt on 8. Augustil. Seda tuntakse ka kui galaktilise uue aasta algusena. Lõviväravate avamine tähendab Maa uue päikesetsükli algust ehk planeedi uut aastat.  Selline nähtus tekib spetsiifilise joondumise tõttu Maa, päikese, Siriuse - tuntud ka kui Suur Keskpäike - Maa võrgupunkti, Orioni vöö tähtkuju ja Giza suure püramiidi vahel.

Siriust on olnud austatud erinevates tsivilisatsioonides Maal kogu aeg. Kui Sirius tõuseb taevasse, joondub Orioni vöö Giza Püramiidiga. Meie vaatepunktist Maalt tähendab see seda, et Siirius liigub Maale lähemale.

Uute energiate vool Maale on jätkunud juba kaua aastaid. Selline sisenemine on järk-järguline, mis on ühtviisi võimaldab inimeste teadvusel üha rohkem avarduda ja teisest küljest sissevoolatav energia on seotud inimesete suutlikusega uut energiat vatsu võtta.

Sirius on täht, millel on suur vaimne tähendus erinevates iidsetes tsivilisatsioonides. Sageli nimetatakse seda "vaimseks päikeseks".  Sirius kiirgab võimsaid valguslaineid, mis kannavad jumalikku tarkust kõrgematest dimensioonidest.

Lõvi Värava portaali avamise ajal kannavad need valguslained Siriuselt ülestõusu valguskoode. Need koodid on energeetilised sagedused, mis sisaldavad arenenud teadmisi, mida saab integreerida meie energiavälja. Kui me lubame voolata neil koodidel  läbi oma teadvuse, on neil potentsiaal äratada meis uinuvaid aspekte ja aktiveerida meie DNA.

Kui Siriuse kiired tungivad läbi Lõvide Värava portaali planeedile Maa, kiirendavad nad isiklikku ja vaimset evolutsiooni. Ülestõusmise valguskoodide integreerimine võib viia sügavate teadvuste nihkedeni, laienenud teadlikkuseni ja sügavama ühenduseni meie Kõrgema Minaga. See periood pakub võimalust kasvamiseks, transformatsiooniks ja joondumiseks meie tõelise eesmärgiga.

Viimastel kuudel on inimkond avardanud oma teadvust kiirendatult. Me läheneme nüüd täielikult Galaktilise Inimese seisundile. See tähendab, et meil on ärkvelolekus juurdepääs kosmilistele ja galaktilistele sagedustele. See annab meile loomulikul viisil juurdepääsu informatsioonile, teadlikkuse, valguse, armastuse ja tervendamise avardunud kihtidele.

See uus laienenud teadvuse seisund võib tähendada, et mõnikord võib tunda end"veidralt" ja "avarust", nagu oleksime "väljaspool" iseennast. Energiaväli on nii lai ja võimas, et mõnikord võib tunduda, nagu oleks võimatu oma energiat oma füüsilises kehas hoida. Lisaks, kui liigume kiiresti beetasagedustelt alfa-, teeta-, delta- ja oomega- ja kaugemale, võib kogeda ka peapööritust ja peapööritust, kui keha harjub nende uute võimete ja funktsioonidega. Integreerumiseks võib kuluda veidi aega, kuid peagi valdame neidki energiaid, nii nagu on see toimunud ka eelnevate suurte muutuste ajal Ülestõusmisprotsessis.

Lõvi Väravate avanemisega on võimalus neid energiaid integreerida ja joondada ning samal ajal valmistuda järgmiseks põnevaks loomise ja muutumise tsükliks. Selle muudab intensiivsemaks ja loomingulisemaks teemanttähetule energia saabumine ja aktiveerimine ning teemanttähetule laste olemasolu Maal.

Teemanttähetule lapsed

Võite mäletada, kui tähtsad olid Indigo- ja Kristallilapsed Ülestõusmise teekonna alguses. Indigod olid laste põlvkond, kes sündisid energiaga, et olla "süsteemide lõhkujad", et lõhkuda vanu energiaid ja süsteeme ja valmistada teed Uuele Maale. Esimene laine olid vaimsed sõdalased, teine ​​laine Südamesõdalased, kes omakorda valmistasid teed kristalllastele. Siis tulid rahusõdalased.

Kristalllapsed olid selgete, puhaste ja galaktiliste hingede põlvkond, kes hoidsid energiat, et saaksite ühenduse luua oma inglite ja galaktiliste peredega ning taasühenduda Maaga.

Niisiis, siin näete põlvkondade mustrit, kus arenenud hingede sissetulevad lained hoiavad ruumi käimasolevaks ülestõusmiseks ja ümberkujundamiseks.

Lapsed on väga olulised!

Nüüd on Teemantähetule  laste aeg, kes hakkasid planeedile jõudma 2017. aastal. Nad on nüüd poolel teel oma esimesest lainetsüklist ja nende energiat on tunda, kui neil on ruumi järgmisteks sammudeks Uue Maa loomisel ja avaldumisel.

Nad on puhtad hinged ja südamed ning võimsad olendid. Teemanttähetule energia ise on võimas loomise ja avaldumise energia. Need lapsed on võimelised avalduma ja looma, liigutades energiat ja sagedust armastuse ja rõõmuga. Nad on siia tulnud selleks, et õpetada, kuidas keskenduda oma uuele energiale, mida saate kõrgtasemel manifesteerida ja luua ning seeläbi luua uut Maad. Nad hoiavad ruumi, et saaksite järgmise sammu astuda.

Nad on teie lapsed ja lapselapsed ning osa teie kogukondadest. Nad toovad kaasa jumaliku tingimusteta armastuse ja avardunud Tähetule teadvuse.

Need aitavad teil luua ühenduse oma südamega ja tõstavad teie sagedust uuele tasemele. Nad ühendavad teid teie hingepuhtusega, kes te olete, sest miski muu ei tööta nende sotsiaalsetes sidemetes. Kui olete selle põlvkonna ühe ilusa hinge eest hoolitseja, peate neid toetama, et nad saaksid täielikult kehastuda oma füüsilisse kehasse, et nad saaksid täita oma ülesannet luua Veevalaja Energiate ühenduse Uue Maaga.

Sellel perioodil on oluline:

  • Olla emotsionaalses tasakaalus või seda luua.
  • Vajadusel tegeleda emotsionaalse,mentaalse, füüsilise tervendamisega.
  • Veeta aega rahus. Võite tunda vajadust lihtsalt olla ja mite midagi teha. Väga oluline on endale seda lubada.
  • Käia jumaliku armastuse teed.
  • Püsida oma südamekeskuses, puhtas südames ja hinges ning olla kooskõlas taeva ning maaga.
  • Keskenduda südamele ja tingimusteta armastuse teele. Kui teie ümber on kaos, siis lubada sellel enda ümber olla, ise aga keskenduda armastusele ja harmooniale iseenda sees.
  • Valmistuda teadlikult uueks saabuvaks tsükliks,  lülitudes ümber kõrgeimale isiklikule sagedusele

Soovin teile maagilist ja rõõmsat planeedi uut aastat ning sujuvat transiiti läbi Lõviväravate!

Selle protsessi toetuseks ja läbi Lõviväravate saabuvate energiate integreerumiseks ja joondamiseks ning enda sujuvaks lülitamiseks kõrgemaile isiklikule sagedusele teeme energeetilise praktika esmaspäeval 7. Augustil kell 18.00 onlines. Täpsem info on kohe tulemas. Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee.

Armastusega,

Monika Palm