MÄRTS 2023 AKASHA KROONIKAD

MÄRTS 2023 AKASHA KROONIKAD
01.03.2023

Märtsikuu Akasha üldised energiad

Energiad perioodil 1. - 31. märts 2023.aasta.

Märtsikuu on paljude lõppude ja alguste aeg.  Periood, kus ühel ajal toimub vanade süsteemide struktuuride võitlus ellujäämise ees ja uute kõrgemate visioonide sünd füüsilisse reaalsusesse. See on lootuste aeg neile, kes on seisnud silmitsi pikemat aega raskustega emotsionaalsel või füüsilise tasandil.

Sellel perioodil võib tekkida pingeid ja võitlust  sinna, kus on tegemist võimu jagamise, rahade ning varade jagamisega, omakasuga, vanade ideoloogiatega.  Vanad süsteemid ja ideoloogiad püüavad veel vastupanu osutada üleüldisele energiate harmoniseerimisele. Kõik, mis on võitleb vastu uute ideede ellu toomisele suunatakse transformatsiooni protsessi või kaotab oma jõu ja kaob eksitentsist.

Sellle perioodil alustatud ja ainult omakasule suunatud ettevõtmiste eluiga on lühike. Oluline on, et iga ettevõtmine oleks tehtud teadlikult ühenduses kõrgemate eesmärkidega.  Asjade analüüsimine ei pruugi aidata sind ühendust saada kõrgemate eesmärkide teadvustamisega.  Võta aeg, et rohkem tunnetada südametasandilt oma tegemisi. Kas see on see, mida sina teha soovid? Kas see on see viis, kuidas peaks seda tegema kooskõlas kõrgeimate eesmärkidega?

Sellel kuul on hea kaasata oma tegevustesse kõik tasandid. Sellel kuul teadvusta, miks sa üldse midagi teed. Miks see on sulle oluline? Milline on sinu isklik eesmärk ja milline laiem eesmärk? Kuidas see teenib maailma muutuste protsessis? Millised on vaimsed eesmärgid?  Mida see muudab paremaks sinu elus, teiste inimeste elus, ühiskonnas, kogu maailmas?  Kõik, mida teed omab sügavat tähendust sel kuul.

 Liigne materiaalsusele keskendumine loob takistusi lahenduste loomisesse. Luba ka materiaalsetel ja rahaga seotud küsimustel laheneda läbi südame ja vaimse tasandi.  Oluline on ühendada füüsiline elu hinge tasandiga. Sealt avanevad sellel kuul mitmed müstilised manifesteerumised.

Kui varem mõtlesid, kuidas lahendada oma raha probleeme, siis nüüd tunneta ja ava ennast lahendustele läbi südame tasandi andes need lahendada kõrgemale tasandile. Kui veel tunned, et see on naeruväärne või see kindlasti  sinu puhul ei toimi, siis ilmselt on vaja tegeleda teadvuse avardamise  ja vanade uskumuste süsteemist vabanemisega.

See kuu nõuab väga teadlike valikute tegemist. Suunata oma energia rahu loomisele enda sees ja ümber. Sel kuul leiab erilist toetust kõik, mis on suunatud looduse jätkusuutlikuse tõstmisele,  taimedega tegelemisele, heaolu ja elukvaliteeti tõstvad tegevused. Liigume kõrgema sageduse poole. Kõik leiab toetust , mis aitab tõsta ja tõusta kõrgemale vibratsioonilisele sagedusele.

 Tuleb eristada, mis on mis? Mitte suunata oma energiat, toetust ja tähelepanu valdkondadele, mis on seotud sõja, sõjatööstuse, sõjategevuse, konfliktidega või neid tegevusi toetavate inimestele. See viib madalamele vibratsioonilisele tasemele, võtab ära elujõu ja annab jõudu konfliktide tekkimisele.

Märtsikuus võib ellu tulla on palju ootamatutusi. Sealjuures ka mitmeid lahendusi paremuse suunas. Selleks tuleb olla avatud erinevatele võimalustele, kui siiski sisemises teadmises, mida soovid sel kuul korda saata. See kuu on aktiivsete muutuste kuu. Palju muutusi tuleb nendesse valdkondadesse, suhetesse või kohtadesse, mida on püütud vägisi toimima panna või kuidagi koos hoida. Praegu on aeg endale ausalt otsa vaadata ja lasta minna kõigel, mis seni liiga palju pingutades või üldse pole toiminud.Siis läheb see lihtsamalt.

Märtsikuu energiad toovad ootamatu lõpu sinna, mis seni pole lahenenud või on olnud tunne, et seda polegi võimalik lahendada.  Märts on müstiliste lahenduste aeg. Märtsi kuu energiad on maagilised, sest nüüd on käes periood, kus paljud võivad näha oma elus müstilisi ja imelisi lahendusi. Oluline on sisemine häälestatus sellele.

Märts on hea aeg millegi uue õppimiseks ja ka mitmete tehnikate või nippide omandamiseks ning kasutamiseks, et kiirendada asjade käiku. Samuti uute visioonide ellu toomiseks. Väga oluline on hoida fookus enda asjadel, et asjad toimima hakkaksid. Mitte jälgida, kuidas teistel läheb ja asjata hajutada oma energiat ja sisemist jõudu.

Kui alanud kuu on uute lootuste tärkamise kuu, siis märtsikuu elu toetavas voolus olemiseks on aluseks sinu isiklik hea enesetunne.  Sinu ülesanne on hoida oma meel puhas ja rahulik, siis jõuavad toetavad energiad sinuni. Tee kõik selleks, et olla heas enesetundes, tõsta oma meeleolu, tee trenni, käi looduses, valmista endale meeldivat toitu, tegele sind huvitavate asjadega, vabasta vana piiravaid uskumusi, mõttemustreid.

Selle kuuga peaks selja taha jääma või lahti laskma asjadest, mis enam ei toeta sinu jaoks sel aastal oluliste omaduste arendamist või sinu  vaimset arengut üldse sel aastal. Hea aeg suhete lõpetamiseks, tervenemiseks, võlgadest vabanemiseks, sõltuvustest ja halbadest harjumustest vabanemiseks. Sel kuul on suurem sisemine jõud vajalike muutuste tegemiseks. See on aeg, kus iga inimese helgem pool astub jõusse ja toimub varjupoole lahti laskmine ja sellega rahu tegemine.

Jäta kõrvale kahtlused ja vii eelmisel aastal või kuul alustatud asjad lõpuni.

Märtsikuu toob kaasa uusi võimalusi kõikidesse valdkondadesse, kuid edu sõltub siiski sellest, missuguse sisemise energiaga sa midagi lood. Need, kes pole veel endaga sisemist tööd tegema hakanud, siis selleks on viimane aeg. Kui nüüd keegi tunneb, et äkki see muutuste laine läheb minust  mööda ja ma ei pea midagi iseendas või elus muutma, siis sa eksid. Märstikuu muutused puudutavad kõiki.

Toetavad mõtted ja affirmatsioonid:

  • Ma loon rahu iseendasse ja maailma
  • Ma teen valikuid selle järgi, mida mina ise oma südamest õigeks pean
  • Ma teen valikuid lähtuvalt oma kõrgematest vaimsetest eesmärkidest
  • Ma lasen minna kõigel, mis takistab mul elamast külluslikku elu
  • Ma lasen minna kõigel, mis takistab mind edasi liikumisel oma kõrgeimal teel
  • Ma võtan vastu kõik parimad võimalikud kõrgeimad lahendused

 

 

Armastusega.

Monika Palm

Akasha Kroonikate kaudu

 

 Kui soovid  isiklikku Akasha Kroonkate lugemist või lugemist mõne muu endale olulise küsimuse kohta, siis loe edasi siit  http://www.tasakaalukeskus.ee/akasi-kroonikate-lugemine/