REGRESSIOONIGA EELMISTESSE ELUDESSE

REGRESSIOONIGA EELMISTESSE ELUDESSE
27.10.2016

Eelmise elu regressioon on põnev rännak tagasi aega – eelmisesse ellu, kus sa oled eelnevalt inkarneerunud või elanud. Sinu hing on olnud siin paljudes erinevates eelmistes kehastustes... Eelmistes eludes lahendamata ja tervendamata jäänud küsimused võivad mõjutada järgnevaid kehastusi, kandudes edasi järgnevatesse eludesse ja ilmnedes erinevate probleemidena.

Eelmise elu regressioon võib sobida Sulle, kui: 

- Sind huvitab, kes Sa olid või mida tegid mõnes eelmises elus või su käesolevas elus korduvad sarnased olukorrad, probleemid või käitumismustrid, mida sa seletada ei suuda ja millele lahendust pole leidnud

- Sinu intuitsioon ütleb, et Sinu probleemil on seos mõne sinu eelmise eluga

- Sul on terviseprobleemid, mis korduvad või ei allu mingisugusele ravile

-soovid selgust saada oma elumissioonist ja palju muud.

Regressioon eelmisesse ellu ei ole pelgalt rännak kaugesse minevikku, et teada saada, kes sa olid või mida tegid. See annab võimaluse teadlikuks saada aspektidest endast, mis vajavad tervendamist või muutmist. Protsessi käigus puhastub rakumälu negatiivsetest sidemetest. Selle tulemusena aitab see laheneda neil probleemidel, mis on alguse saanud varasemast kehastusest, mis ei ole enam Sinu kõrgemaks hüvanguks ega teeni Sind eesmärkide täitmisel sellena, kellena kehastud praegu -käesolevas elus. Eelmise elu tervendamine võib aidata tuua hinge rahu ja lubab oma eluga edasi minna.

Regressiooni saab teha eraldiseisva protsessina kui ka koos vabastava hingamisega. 3. Novembril 2016 oli Tallinnas regressiooni õhtu grupitööna koos vabastava hingamisega, mis on lubab regressioonil saadud kogemusel veelgi avarduda ja muutustel integreeruda. Sarnane grupitöö oli Tartus laupäeval 28. jaanuaril. Tallinna töötoa keskmes oli regressioon ühte eelmisesse ellu, mis on kõige enam mõjutanud sinu praegust elu, sündmusi ja valikuid. Tartus toimuvas töötoas oli tähelepanu all üks eelmistest eludesst, kus on alguse saanud mõni käesolava elu kitsaskoht.

22. märtsil 2017 on tulemas Valgas Tiina Loomemajas eelmise elu regressiooni töötuba iseseisva grupitööna, kus kõigil huvilistel on võimalus avastada oma käesoleva elu eesmärk läbi rännaku eelmistesse eludesse. Sellel korral toetavad rännakut ka sobivad kristallid, mis toetavad osalejaid oluliste mälestuste teadvustamisel ja muutuste tegemisel. Täpsem info leiab samalt kodulehelt SÜNDMUSED alt.

Töötuba toimub väikeses grupis ja mugavas  keskkonnas, mis lubab tunda ennast igal osalejal ennast turvaliselt. Peale kogemuslikku protsessi toimub jagamine ja soovi korral antakse nõu, kuidas saadud teadmisi parimal viisil kasutada käesolevas elus.  Osalemise korral varu enda jaoks rahulikku aega, et ei oleks vaja kiirustada.

Ise olen ma teinud regressioone individuaalkohtumistel kui ka grupitöödena väga aktiivselt, alates 2010.aastast. Eelmiste elude olemasolu suhtes tundsin juba kaua aega sügavat huvi enne seda, kui peale erinevate õpingute läbimist ja teadlikkuse avardumist, tundsin valmisolekut sellega ise terapeudina tegelema hakkata. Isiklikult olen oma teatud käesoleva elu sündmuste, valikute ja keeruliste suhete kohta palju selgust ning vastuseid saanud just eelmistest eludest ja vaimsest maailmast. Need teadmised on aidanud mul avardada pilti iseendast, toonud sisemist rahu  ja aidanud palju kaasa ka edasiste valikute tegemisel.  Need on mõned põhjused, miks ma sellega tegelema olen hakanud, et aidata neid, kes samuti vastuseid teatud küsimustele eelmistest kehastustest otsivad.  

Oma vaimse arengu teekonnal on olnud mul palju õpetajaid, nii siin reaalsuses kui väljaspoolt seda. Tugev kontakt oma vaimenergia ja vaimse maailmaga, võimaldab olla teadlik, et eelmise elu tervendamine on üks minu ülesannetest ja viisidest, kuidas aidata inimestel saada paremini oma olemusest teadlikuks, rakutasandil puhastuda ja vabaneda mineviku negatiivsetest sidemetest. Olen sertifitseeritud eelmise elu tervendaja .  Järgin oma südametuld kõigis oma töödes ning igapäevastes tegemistes.

Kui on huvi individuaalseansi vastu, siis täpsema info leiad teenustele klikates Regressiooniteraapia alt.

Armastusega,

Monika