SIIRIUSE VÄRAVAD

SIIRIUSE VÄRAVAD
02.07.2023

Siriuse värav 4.-8. juuli ~Igal aastal juuli esimesel nädalal aktiveerub Maa ja tähe Siriuse vahel püha energiavärav, mis toob kaasa kõrgendatud vibratsioone ja vaimseid edusamme. See energiavärav tekib siis, kui Päike satub kokku tähe Siriusega, mis asub 14 kraadi juures vähi troopilises sodiaagis.

Päikese ja Siriuse konjunktsioonina 4.-8. juulist on meil kõigil võimalik ligi pääseda sellele kõrgsageduslikule energiale ja kasutada seda loominguliseks inspiratsiooniks, ettevõtlikeks püüdlusteks, tehnoloogilisteks uuendusteks ja intuitsiooni suurendamiseks. Siriust on pikka aega austanud paljud iidsed kultuurid ja teda peetakse meie Vaimseks Päikeseks.

Meie Päikest peetakse selle planeedi elujõuks.

Päike hoiab endas sünni, soojuse, elatuse ja valguse energiat. Päike on see, mis hoiab meid elus ja kohal selles Maises reaalsuses.

Sirius, mis särab 23 korda eredamalt kui meie oma Päike, on meie “Vaimne päike” ning see aitab meid aktiveerida ja nihutada kõrgematele hingelise teadlikkuse tasanditele. Kui Päike, meie Maa tiirleb, soojendab meie keha, Sirius, kaugel meie galaktika sügavustest, soojendab meie hinge.

Olgugi, et täht Sirius asub meie planeedist nii kaugel, näib tal olevat oluline koht paljude iidsete kultuuride lugudes üle kogu maailma.

Vana-Egiptuses peeti Siriust jumalanna Isise staariks, kes valitseb surma ja taassünni tsüklite üle, ning šaakalipäist jumalat Anubist, kes suutis kõndida elavate maailma ja surnute maailma vahel.

Iidsetes šamaanlikes kultuurides arvati, et Sirius on portaal jumalatele ja läbi Siriuse värava tehtud rännakud toovad jumalikke sõnumeid. Usuti ka, et Sirius on taevavärav ja oli koht, kus meie hinged pidid läbi rändama, et lahkuda sellest maailmast ja siseneda järgmisesse.

Näib, et paljude iidsete kultuuride jaoks joondub Sirius vaimse ärkamise ideega ja paratamatute transformatsiooni tsüklitega, mis tekivad, kui me liigume läbi selle Maise teekonna ja kaugemalegi. Kaasaegses astroloogias hoiab Sirius ka vabaduse vibratsiooni. Selle energia võib aidata meil vabastada piiranguid ja väljendada vabalt oma tõelist olemust. See vabaduse energia võib toimida ka inspiratsioonina, aidates meil minna välja ja muuta oma eesmärgid ja unistused reaalsuseks.

Arvatakse, et Sirius on koduks ka tulnukate rassile, kellel on äärmiselt arenenud tehnoloogilised uuendused ja psüühilised võimed.

Kuigi on palju täheseemneid, mis tunnevad end juba Siriusega seotuna, võib selle värava ajal muutuda lihtsamaks saada sõnumeid Siriani olenditelt või ehk meenutada Siriuselt eelmisi või paralleelseid elusid.

Kogu see energia kõrgsageduslik energia muudab juuli esimese nädala väga potentsiaalse aja Maal, kus saame avada ja edendada oma vaimset teadlikkust, saada sõnumeid Jumalikult ning leida endas ja oma elus uue vabaduse.

See on ka aeg, kus võime leida end rohkem avatuna kõrgemate olenditega ühenduse loomisele ning austama enda surma ja taassünni tsükleid ning kuidas need on aidanud meil hingeliselt edasi areneda. Selleks, et saada see võimas hingeenergia enda ellu, oleks juuli esimene nädal ideaalne aeg mediteerimiseks, kolmanda silma aktiveerimiseks ja oma hingejuhtide, kaitseinglite või kõrgema mina poole suunamiseks.

Samuti oleks ideaalne aeg teha aurapuhastus ja tegeleda selle nimel, et leida rohkem vabadust oma loomingulistes või ettevõtlikes projektides. Kui töötad tehnoloogias, võid tunda end ekstra toetatuna mis tahes uuendustega, millega töötad, või võid saada äkilise inspiratsioonipuhangu.

Kosmiline Meedia