VEEL LÕVIVÄRAVATEST 8-8-8

VEEL LÕVIVÄRAVATEST 8-8-8
09.08.2022

Lõviväravate portaali 8-8-8 kõige suurem avanemine algas eile 8. augustil. Miks see on nii oluline? Mida see tähendab inimkonna ja üksikisiku jaoks?
Olen kirjutanud siin blogis ka 2020 aasta Lõviväravate portaalist. Kellele pakub huvi saab sealt juurde lugeda. 

Alates sellest, kui me 3. Dimensioonist väljusime ning ülestõusmis- ja transformatsiooniprotsessi alustasime, on ajast palju räägitud. Oleme aru saanud, et lineaarne aeg, 3. dimensiooniga seotud ajavorm, ei ole enam piisav kirjeldamaks 5. mõõtme ja mitmemõõtmelist kogemust Maal.

Paljud inimesed osutavad "aegade lõpule", justkui eksisteeriksime ajavabas tühjuses. Peaingel Miikael õpetab aga püha aasta või galaktilise aasta kontseptsiooni, milles aeg on Maa spiraalse loomerännaku aspekt seoses Päikese ja tähtedega.

See on see spiraalne liikumine läbi ruumi, mis loob ruumiaja ja loob platvormi loomisele ja manifestatsioonile ning hinge kasvule ja laienemisele.

Niisiis selgitab peaingel Miikael, et püha aasta spiraali kalibreerivad 8 valguspunkti ja need on tähtlõvide või kuninglike lõvide eestkoste all. Need Lõvid on võimsad ingellikud olendid, kelle ülesanne on olla Maa aegruumi portaalide valvurid tema teekonnal läbi tähtede.

Siiriuse täheõpetajad õpetasid iidsetele egiptlastele, et Maa on nagu paat või laev, mis liigub läbi kosmose. Neterid (jumalad) olid "Miljonite Aastate Paadi", nagu Maad kutsuti, navigaatorid. Nüüd, Maa ülestõusmise ja ümberkujundamisega Uueks Maaks, oleme uue Maa Inimestena vastutavad laeva "reisi" eest selle spiraalsel teekonnal läbi tähtede.

Meist on saanud tähenavigaatorid Maa jaoks ja loomulikult ka meie enda teekonnaks läbi ajaruumi. Teeme seda ajajoonte/spiraalide ja portaalidega töötades ning loome aega, kui loome ja avaldame oma elu nii kollektiivselt kui ka üksikisikutena.

Püha aasta algab 26. juulil galaktilise uue aastaga. See aeg oli püha nii iidsetele egiptlastele kui ka maiadele, kes olid ühenduses galaktiliste valgusimpulssidega.

Sel ajal hakkab Lõvis avanema portaal "Lõvivärav", mis saavutab oma haripunkti 8. augustil kell 8/8. See on püha aasta peamine ajavärav, mida valvavad eilse ja homse päeva lõvid (tähelõvid). Need Lõvid tagavad, et need, kes portaali läbivad, ei ole seotud mineviku ega tulevikuga, vaid loovad keskendudes Praegusele või olevikuhetkele ehk nullpunktile.

Ajaspiraal, mis sel hetkel käivitatakse, viib Maa kollektiivteadvuse edasi järgmiseks pühaks aastaks.

8 valguspunkti on 8 spiraali püha "pöördepunkti". Need koosnevad neljast peamisest ajaväravast või -portaalist ja neljast hooajaportaalist või -väravast. Ajaväravad on 8/8 augustis, 11/11 novembris, 2/2 veebruaris ja 5/5 mais. Kõik need portaalid on kuninglike tähtede Reguluse (8/8), Antarese (11/11), Formalhaut (2/2) ja Aldebarani (5/5) tähenõukogude eestkoste all. 8/8 ja 2/2 Lõvi/Veevalaja telge hoiavad Siiriuse täheõpetajad ning 11/11 ja 5/5 telge hoiavad plejaadlased, kes töötavad Maa ja selle evolutsiooniga.

Neli hooajaportaali on 2 pööripäeva, mil Maa muudab suunda Päikese suhtes, ja kaks pööripäeva ehk tasakaalupunkti.

Need 8 valguspunkti loovad kaheksaharulise tähe, mis sümboliseerib Maa seost Päikese ja Kristuse Teadvuse Kuldse Valgusega, mis on teadvuse kõrgeim tase, mida meie Päike sel ajal Maale kiirgab.

Seega seostatakse kaheksaharulist tähte Päikese Avataridega Maarja Magdaleena ja Jeshuaga kui naiseliku ja meheliku Kristuse teadvuse kehastustega.

Teadvuse kõrgemad lained on saadaval ka tähtedest ja galaktilistest allikatest, nagu plaatinakiir ja teemantvalgus. Need aitavad meid ka meie ümberkujundamise teekonnal Maal. Kui me liigume uude Maareaalsusesse ja otsime uusi viise, kuidas tähistada oma teekonda läbi aegruumi, mis ei ole moonutatud ja lineaarsed ning seotud jõududega, mis meie energiat tühjendavad, tuleme tähistama 8 valguspunkti. 

Seetõttu on Lõviväravad nii tähtsad. See on hetk, mil Maa joondub Siiriuse ja Lõviga ning mil rullub lahti uus aegruumi tsükkel, et saaksime meistertähtede navigaatoritena koos manifesteerida ja luua. Peame teadlikult valima olla oma kõrgeimas teadvuses ja oma südames, et ületada see lävi kergusega ning liikuda kogemuste kõrgemale oktaavile.

Need, kes väravast läbi ei lähe, jätkavad ringlemist samal tasemel või „loobuvad” sellest, minnes madalamatele ajajoontele ja näivad peaaegu ajas tagasi minevat, taas esitades vanu draamasid, sest nad ei saa edasi liikuda.

Seetõttu on nii oluline mitte lasta end segada hirmu- ja ärevusdraamadest, mis kipuvad mõne olulise portaali olemasolul välja ilmuma. Need on loodud selleks, et hoida inimesi edasi ja ülespoole liikumast uutesse evolutsiooni- ja loomisetsüklitesse.  Praegu on väga oluline teadlikult oma emotsioonide- tunnete- mõttemaailma virrvarriga tegeleda. Tegeleda teadlikult end toetavate praktikatega ja tõsta enda vibratsiooni ning puhastada end madalamatest energiatest. 

Lõviväravatele lähenedes ja selle läbimisel on oluline, et jääksime keskenduma sellele, mida tahame tulevases tsüklis luua ja kogeda. Tehke taotlusi ja seadke kõrgemaid eesmärke. Püsige rahulikus, armastavas ja loomingulises olemises, nii läbite Lõviväravate portaali kerguses ja oma olemises sel teekonnal läbi tähtede!