Yumeiho teraapia tagasiside

Yumeiho teraapia tagasiside
15.06.2021

Inimese füüsiline seisund on erinev teistest, sellest lähtuvalt ka keha reaktsioonid teraapiale. Peaaegu kõik kliendid on kogenud suuremat energiat, selgust ja kergust. Pole ka ime, kuna vabastame paljud pitsunud närvid kaela ja kogu lülisamaba piirkonnas, mis päästab valla vaba energia liikumise ja parandab verevarustust kogu kehas. Protsessi käigus tehakse ka Atlas lüli korrektsioon, mida osad tervendajad pakuvad välja eraldi teraapiana. ( Yumeiho puhul on see teraapia üks osa ). Põhiline põhjus millega pöördutakse on kinni pigistatud närvid nimme piirkonnas: sümptomid on valu alaseljas, valu kiigumine jalga, käte ja jalgade "suremine" jne. Võin väita, et Yumeiho on üks parimaid tehnikaid sellistest vaevustest vabanemiseks. Väga efektiivne on ta erinevate rühihäirete kõrvaldamisel, eriti hästi alluvad teraapiale skolioosi diagnoosiga noored. 

Üks oluline nüanss on see, et terapeut võtab küll ära või leevendab valu sümptomeid seljas, aga patsient peab peale seda hakkama ise tugevdama oma seljalihaseid  ( füüsilised harjutused ), et sama situatsioon ei korduks, tihti nõuab see niiöelda elustiili muutust.

Millest on vähem räägitud, et antud teraapia, mõjutab väga palju vaagna ja tuhara piirkonda. Mis omakorda on toonud suurt leevendust naistele, kes kannatavad ägedate menstruatsioonivalude käes. Jaapani kliinikus oli juhus, kus lisaks põhi sümptomile, klient vabanes veel 60-st erinevast vaevusest.