2 KEHATEHNIKAT: BMM JA 90% AJUVÕIMEKUSE AKTIVEERIMINE

2 KEHATEHNIKAT: BMM JA 90% AJUVÕIMEKUSE AKTIVEERIMINE
07.02.2017

Tartus 19. veebruar
W. Struve 4, Tartu.

Kursust vahendab pikaajaliste kogemustega sertifitseeritud kehatehnikate vahendaja; Accessi vahendaja ja ''Olemitega rääkimine- Uus Terviklik Maailm vahendaja'' Monika Palm.


BMM ehk
“TEISTE INIMESTE REAALSUSTE BIOMIMEETILISE JÄRELEAIMAMISE KUSTUTAMINE”

Tartus 19. veebruar kell 10.00-14.00

See kehaprotsess seisneb kõikide nende kohtade lahti lukustamises ja elimineerimises, kus me oleme kopeerinud või järeleaimanud teiste inimeste reaalsuseid, vaatepunkte, probleeme, haigusi, kannatusi jne. See võib puudutada ka küsimusi, mis on seotud geneetiliste häirete ja haigustega.

Kui me oleme kedagi teist järeleaimanud ja hakkame püüdma elada nii nagu teeb seda inimene, keda järele aimame, kuid see ei toimi. Me püüame aru saada, kuidas seda parandada, kuid me ei saa, sest need vaatepunktid ei kuulu meile. Enamik inimesi, kes ei saavuta edu soovitud asjdaes, mingil moel on kopeerinud teisi ja see ei luba asjadel kergusega toimida. Kui me elimineerime need järeleaimamised, siis me enam ei funkstioneeri automaatpiloodil ega kellegi teise reaalusest lähtuvalt ja meil on rohkem valikuid luua oma elu ja keha, mida me tõesti soovime. Pikemalt protsessiga seounduvast räägime kursusel.

Selle kehaklassi jooksul vabastame kõike seda, kus oleme üritanud luua oma piiratud reaalsust teiste järeleaimamise teel.

Kui sa ei pea enam kellegi vaatepunkte järeleaimama ja püüdma neid kopeerida, nende piiranguid imiteerida, siis kui palju vabadust sul võiks siis olla oma elus, suhetes, oma kehaga?

Mis siis, kui võiksid luua oma keha ja oma elu viisil, kuidas sina seda teha sooviksid?

Mis siis sinu ja sinu keha jaoks võimalik on?

Kui soovid osaleda ainult selles kehaklassis, siis esmakordsel osalemisel osaluspanus 60 EUR.


90% AJUVÕIMEKUSE AKTIVEERIMINE

19. veebruar kell 14.00-17.00

Acess on suurepärane tehnika, et avardada oma võimekust. Teadaolevalt kasutavad suurem osa inimesi vaid 10% oma ajupotentsiaalist. See kehaprotsess aktiveerib 90 % ajuvõimekusest, mi on olnud magavas seisundis. Mis on siis võimalik meie kehade jaoks, kui me valime avaneda tõelisele võimekusele, mis meie jaoks on võimalik?

NB! Selles kehaklassis osalemise eelnõue on “TEISTE INIMESTE REAALSUSTE BIOMIMEETILISE JÄRELEAIMAMISE KUSTUTAMINE (Lühend BMM) ” kehaklassis osalemine. Isegi kui sa oled seda kehatehnikat juba õppinud, siis vajalik on selles protsessis uuesti osaleda, sest ’’90% ajuvõimekuse aktiveerimine’’ toimub alles vahetult peale BMM protsessi tegemist.

Osaluspanus 2 kehatehnikal osalemisel 110 EUR ,kui esmakordselt BMM kursel osaled.

Osaluspanus 2 kehatehnikal osalemisel 75 EUR, kui oled osalenud varem BMM kursusel.

Kui oled osalenud 4- päevasel Foundationi kursusel minu juures, siis on mõlemas kehaklassis osalemistasu 60 EUR.

Kehatehnikate kohta rohkem http://www.tasakaalukeskus.ee/

Kindlasti vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331, sest kohtade arv on piiratud.

Koolitusel:

- räägime, kuidas oma kehaga paremat kontakti saada ja kustutame kõik vaatepunktid, mis seda takistavad.

- kustutame iga kehatehnika sptesiifikast ja osaleja vajadusest lähtudes kõik vaatepunktid nig piirangud.

- tutvustame kehaprotsessi

- iga osaleja teeb ja kogeb ka ise kehaprotsessi

- saab iga osaleja materjali kehaprotsessi kohta ja lindistuse kursusest järelkuulamiseks.

- on olemas jook ja soolased ning magusad suupisted

Peale koolitust:

- on osalejal õigus teha seansse sõpradele, tuttavatele või klientidele või iseendale.

- on õigus osaleda soovi korral kehaprotsesside vahetusõhtutel

Mis panuseks saavad need kehatehnikad olla sinule ja sinu kehale?

Oled oodatud osalema! Tule koge ja õpi midagi täiesti uut! :)

Accessi Kehatehnikad™

....on loodud Accessi looja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused