ACCESS FOUNDATION 4-PÄEVANE KURSUS

ACCESS FOUNDATION 4-PÄEVANE KURSUS
11.02.2017

Access Foundation ehk Põhialuste kursus on neile,kes on läbinud ACCESS BARS klassi.

 Toimumisaeg: 17.-20. märts (4 päeva)

 Tartus, W. Struve 4.

Kursuse viib läbi Sertifitseeritud Access Consciousness® vahendaja  Monika Palm

See kursus on neile, kes soovivad Accessi algtasemest edasi minna ja süvendatult Accessiga tegeleda, midagi oma elus muuta.  Foundation on nüüd täiesti uues kuues ja sobib neile, kes sooviksid olla TÄIELIKUS rahus oma suhete, raha, iseenda, töö, keha, seksi, eluga....

Oled sa märganud, et see reaalsus ei toimi sinu jaoks alati? Kas otsid võtmeid, mis avaksid kõik selle reaalsuse piirangud ja lubaksid sul astuda piiritutesse võimalustesse, et tõepoolest saada kõik, mida sa elus ihaldad.

Access Consciousness® on pragmaatiline süsteem, mis aitab toimida väljaspool selle maailma piiranguid, mis sinu jaoks ei toimi, lukustades Sind lahti teemadest, mille lahendamine on võtnud inimestel aastaid.  Sellega pakutakse vahendeid, mis aitavad muuta seda, mida sooviksid muuta;toetavad seda, mida soovid luua ja kutsub sind elule, mille võimalikkusesse sa poleks uskunud. Vaadates elu probleeme hoopis teisest perspektiivist, muutub kõige muutmine lihtsaks. Selleks, et miski sind limiteeriks, pead sa toimima mõne anti-teadvuse või alateadvuse vormi baasil.  Seega mida sa saad selle asemel valida?

 Mis siis, kui nende nelja päevaga saaksid muuta oma elu nii radikaalselt, et su sõbrad imestaksid, kuidas sa küll seda tegid? :)

BAASTASE. Kui oled läbinud Access Bars koolituse, siis algab alles  tõeline seiklus. Baastasemel tutvustatakse vahendeid, mida saad kasutada igal pool elus. Nende vahenditega oled võimeline looma suuremat selgust ja uut pragmaatilist lähenemist, et käsitleda oma piiranguid suhete, raha, keha, seksi ja kommunikatsiooni osas. Baastase seisneb selle reaalsuse raamistikest väljumisel. Sa hakkad vabastama neid vaatepunkte, mis sind piiravad ja muutes neid, avaneb sul võimalus toimida küsimisest, valikust, võimalusest ja panusest.

Sa avastad, kuidas tõeliselt luua oma elu selliselt kui soovid. See klass annab sulle veel suurema teadlikkuse iseendast, kui piiritust olendist ja kõik need piiritud võimalused, mis sul on. Sind panevad hämmastama võimalused, läbi küsimuse „Mis veel võimalik on?“

Sa saad praktilisi, igapäevaselt kergelt rakendatavaid ja  suurepäraselt toimivaid tööriistu. Paljusid neist käsitleme ainult Foundationi kursusel. Lisaks õpime mõned kehaprotsessid. Kõige suurem võime on oskus muuta ja transformeerida kõike.

Kestus: 4 päeva

Eelnõuded: Access Bars®

Kursusele registreeruda info@tasakaalukeskus.ee 

Osalemistasu Baastase:
Osalustasu 1000 € esmaosaleja
500€ kursuse kordaja 12 kuu jooksul või 16-17 vanuses lapsed
kuni 15 a lastele tasuta osalemine koos vanemaga.

 
Oled oodatud osalema! Tule koge ja õpi midagi täiesti uut! :) 

 

Mis on Access Foundation? Saad vaadata lähemalt alljärgnevast videost...