BEEBIDE JA EMADE RING TALLINNAS

BEEBIDE JA EMADE RING TALLINNAS
16.09.2018

 Toimumisaeg: 5.oktoober kell 11.00-13.00

Toimumiskoht: Tallinn, Torupilliots 2 (täpsemad koordinaadid leiate kodulehelt KONTAKTID alt)

Alates 5. oktoobrist algusega kell 11.00 on igal reedel ka Tallinnas Tasakaalukeskuses tore tulemas tore sündmus, kuhu on oodatud kõik emad koos beebidega!

See on emmede ja beebide ring, mille viib läbi kahe väikese lapse ema, pere ja sünnitoetaja ning sünnieelse ja -järgse perioodi toetaja Yoga Duola Nois Niin! See on toetusgrupp emadele, kus tegeletakse sünnijärgset perioodi puudutavate küsimustega, emadust ja naiseks olemist, beebide kasvamist toetavate küsimustega. Samuti tehakse joogat, võimlemist, lauldakse ja ka tantsitakse. Ja seda kõike koos oma armsate beebidega!

Hea huviline!

Ootan Sind koos oma beebiga toredale koosviibimisele. Tutvume, teeme natukene lõbusat ema-beebijoogat. Vestleme teemal, mis puudutab kõiki inimesi läbi elu, eriti naisi - räägime vaagnapõhjalihastest, miks ta meie kehas nii oluline on? Miks on nende lihaste treenimine vajalik läbi kogu elu? Jagan ka oma kogemust ning teeme läbi mõned harjutused. Tunni lõpus laulame naise 
energiat ülendavat laulu. Toimumis aeg on varieeruvalt 1,5h-2h.

Meie beebid on meie prioriteet ja kui see väikene kõhukene tahab vahepeal süüa, nutta või hoopis magada, siis kõik nende vajaduste täitmised on seal kohapeal teretulnud.

Nois endast :

Olen hetkel Yoga Doulana praktikat tegev kahe lapse ema. Teine laps tuli ilmale tegelikult alles jaanipäeval 2018 ning ka tema osaleb meiega üritusel. Esimene laps ja sünnituskogemus oli põhjus, miks ma seda ala õppima läksin. Teise lapse sünd on nende õpingute isiklik läbitud positiivne kogemus, mida soovingi nüüd ja edaspidi inimestele jagada:)

Tunniks vajalikud matid istumiseks ja pikali olemiseks on koha peal olemas. Kaasa võid võtta pudel vett ning oma beebi jaoks vajaliku.
Kohtade arv on piiratud, seega esimesed kiiremad saavad endale kohad:)

Asukoht on Tallinn, aadressil Torupilli Ots 2, Tasakaalukeskuse ruumis. Sisse saab Tartu mnt. poolsest uksest. Juhul kui uks peaks olema kinni, võid helistada +372 56817334.

Oma osalemisest ja küsimustest anna palun märku Yoga Doula Nois Niin messengeri kirjakasti.

Osaluspanus on 10 Eurot

Kindlasti võta kaasa ka hea tuju!:)