BEEBIDE JA EMADE RING TARTUS

BEEBIDE JA EMADE RING TARTUS
04.08.2018
Hea huviline!
 
Tartus, W. Struve 4, Tasakaalukeskuse ruumis
 
Kolmapäeval 10.oktoobril kell 11.00-13.00

Ootan Sind koos oma beebiga toredale koosviibimisele. Tutvume, teeme natukene lõbusat ema-beebijoogat. Vestleme ja jagame oma lugusid emmede jaoks olulistel teemadel - seekord arutame ja jagame oma mõtteid, rõõme ja murekohti emaks ja naiseks olemisest. Koosviibimise lõpus laulame naise väge ülendavat laulu. Toimumis aeg on varieeruvalt 1,5h-2h.

Meie beebid on meie prioriteet ja kui see väikene kõhukene tahab vahepeal süüa, nutta või hoopis magada, siis kõik nende vajaduste täitmised on seal kohapeal teretulnud.

Kes olen mina? Minu nimi on Nois ning olen hetkel Yoga Doulana praktikat tegev kahe lapse ema. Teine laps tuli ilmale tegelikult alles jaanipäeval 2018 ning ka tema osaleb meiega üritusel. Esimene laps ja sünnituskogemus oli põhjus, miks ma seda ala õppima läksin. Teise lapse sünd on nende õpingute isiklik läbitud positiivne kogemus, mida soovingi nüüd ja edaspidi inimestele jagada:)

Tunniks vajalikud matid istumiseks ja pikali olemiseks on koha peal olemas. Kaasa võid võtta pudel vett ning oma beebi jaoks vajaliku, riietu ise ka mugavalt.
Kohtade arv on piiratud, seega esimesed kiiremad saavad endale kohad:)

Oma osalemisest ja küsimustest anna palun märku Yoga Doula Nois Niin messengeri kirjakasti.

Osaluspanus on 5 Eurot

Kindlasti võta kaasa ka hea tuju!:)

Nois