DORPATI KONVERENTSIKESKUSES TARTUS TULE JA LOO ENDALE UNISTUSTE AASTA 2020!

DORPATI KONVERENTSIKESKUSES TARTUS TULE JA LOO ENDALE UNISTUSTE AASTA 2020!
09.01.2020

Tervendaja Monika Palmi praktikum: sinu uue aasta loomine ja väestamine
laupäeval, 11. jaanuaril kl 11 - 13 Dorpati konverentsikeskuses Tartus 

"Kui tahad näha ühiskonnas muutusi, muuda enda elus midagi ilusamaks. Alusta sellest, mis sind õnnelikuks teeb. See on väga suur panus igalt inimeselt, et kogu ühiskonnas saaksid parimad võimalused muutustena ilmuda. 


Ja julgust on vaja selleks, et neid muutusi teha. Iseendaks olemine tähendab ka seda, et sind enam väga ei häiri, mida teised arvavad."

Monika Palm

Anastasia-raamatute autor Valdimir Megre on öelnud, et elu mõte on kauni loomine. Ja see ei ole kellegi teise kui Sinu enda võimuses. Tule ja loo endale unistuste aasta 2020!

Tervendaja ja selgeltnägija Monika Palm on juba mitmeid aastaid Tasakaalukeskuses läbi viinud populaarseid uue aasta loomise-väestamise töötubasid, esmakordselt teeb ta seda Arengutee Klubis.
  • Millisena soovida kogeda aastat 2020? 
  • Mida ootad elult alanud aastal?
  • Mida soovid saavutada töises ja eraelulises plaanis, milliseid suhteid soovid?
  • Kuidas tahaksid end tunda?
  • Mida soovid kogeda ja mida omada (ka materiaalses plaanis)?
  • Pane kirja ka oma kõige salajasemad südamesoovid.

Selles töötoas tegeleme erinevate energeetiliste tasanditega – nii sinu kindlate, piiritletud soovidega kui ka defineerimata ja piiritute võimalustega. Mis siis, kui sinu praegused unistused on alles algus kõigele heale, mida oled soovinud ja enamgi veel?

Monika Palmi praktikumides on palju tunnetuslikku, mida on keeruline sõnadega edastada, kuid energiapuhangut, kergust ja rõõmu kogeb alati. Midagi suurt saabki sündida siis, kui lülitada välja piirav ja kritiseeriv mõistusehääl ja lihtsalt uskuda iseendasse, oma jõusse, oma väesse. Ühendust kõrgemaga ei leia, kui oled muretsev, vinguv, kahtlev, kritiseeriv, skeptiline, üleolev.

NB! Monika Palm soovitab suunata tähelepanu juba enne praktikumi oma soovidele ja unistustele, oleks hea, kui oma soovid iseenda jaoks ka kirja paned.


PS! Kõik praktikumis osalenud saavad e-mailile lindistuse praktikumist!


Et kohtade arv on piiratud, palun anna oma osalemissoovist kindllasti teada: arengutee@gmail.com


Praktikumi osalustasu: 25 € kohapeal tasudes, 22 € ettemaksuna: (Arengutee Klubi, Swedbank, konto nr EE982200221048414673, märksõna: 11. jaanuar + osaleja nimi)