HALDJAKUNSTNIK ÜLLE PAPAGOI BAMBUSEST, MAHEPUUVILLAST JA SIIDIST KLEIDID NING LOOMING

HALDJAKUNSTNIK ÜLLE PAPAGOI BAMBUSEST, MAHEPUUVILLAST JA SIIDIST KLEIDID NING LOOMING
24.07.2020

Hei, Sina maagiline naine, kes Sa väärtustad kunstnikutööd, naturaalseid materjale, naiselikkust ja soovid kanda erilisi kauneid riideid.
Tutvustame imepäraseid Ülle Papagoi keerukleite, mis kunstnikule vaikselt ja salaja on meeldinud lapsepõlvest saati - nemad on valminud bambusest, puuvillast, siidist, kus sees tuksub tema hing elavamalt kui eales, võnkudes maalingute sügavustes.

“Kas mäletad, kuidas sulle meeldis lapsepõlves keerutada? Paku endale ka praegu, küpse naisena seda imelist võimalust keerelda mahedast puuvillast imepehmes lõpmatuse kleidis.

Lisaks saad valida kõrvailud Sigrid Papagoi ebasümmeetrilisest ehtesarjast, ning programmeerida enda hüvanguks tähevalgust kandvad kristallid. “

Mina olen ennast hellitanud ja oma garderoobi täiendanud nii mõnegi imelise kleidiga. Kui ka sinul on selline soov, siis tõin Tallinnast kaasa erinevaid kleite, aga ka pluuse, toppe ja mahepuuvillasest retuuse. Tartus on võimalik tulla kleite vaatama ja proovima ainult esmaspäeval 27. Juulil ja 28. Juulil minuga eelnevalt kokku leppides, sest mul on ka vastuvõtud. Palun helista mulle 5282331 või kirjuta info@tasakaalukeskus.ee

Tallinnas on nüüd palju mudeleid ja tutvuda saab alates uue nädala kolmapäevast 29. Juulist kolmapäeviti ja neljapäeviti eelnevalt minuga kokku leppides. Tule ja uudista ka kauneid energeetilisi maale ja siidimaalingus mandalaid.

Monika Palm