HAMMASTE ENERGEETILINE TERVENDAMINE, TUGEVDAMINE JA TAASGENEREERIMISE AKTIVEERIMINE I OSA

HAMMASTE ENERGEETILINE TERVENDAMINE, TUGEVDAMINE JA TAASGENEREERIMISE AKTIVEERIMINE I OSA
15.08.2017

 

HAMMASTE ENERGEETILINE TERVENDAMINE, TUGEVDAMINE JA TAASGENEREERIMISE AKTIVEERIMINE I OSA
 

7. september kell 18.00 -22.00 Tallinnas, Taevas ja Maa keskuses, Põhja pst 21/1


Kursuse viib läbi pikajalise kogemusega kehatehnikate vahendaja ja tervendaja MONIKA PALM. Rohkem infot www.tasakaalukeskus.ee

Mitmeosalisel kursusel  on võimalus õppida erinevaid  energeetilisi tervendusprotsesse hammaste, igemete ja kogu suupiirkonna  tervendamiseks. Sealjuures  aktiveerime hammaste ja suupiirkonna taasgenereerivaid punktid ehk aktiveerime punkte, mis soodustavad hammaste ning suupiirkonna isetervenemist ja taastumist.

Sellel korral  õpime selgeks ja teeme praktikas ühe võimsa kehatehnika, mida saab kasutada väga erineval moel ja iga kord loob see su kehas uue võimaluse. Näiteks seda kasutatakse  hammaste tugevdamiseks, hambavalude ja põletikuliste protsesside korral. Lisaks saab tasakaalustada ka seda tervendusviisi kasutades teisi kehasüsteemide ja aktiveerida ning tugevdada immuunsüsteemi.Selle kehatehnika kõikidest kasutusvõimalustest kuuleb pikemalt kursusel.

See kursus on suunatud hammaste tugevdamisele ja taasgenereerivate punktide aktiveerimisele. Mis siis kui on võimalik hambaid energeetiliselt tugevdada? Mis siis, kui on võimalik energeetiliste protsesside kasutamisel vabaneda igemeprobleemidest, taastada hamba molekulaarne struktuur või uuesti hoopis väljatõmmatud hamba asemel uus hammas kasvatada? Kõlab ulmeliselt....Kas see on tõde või vale? Selles kõigest me kursusel räägimegi.

Kuna hambad on energeetiliselt seotud ka keha teiste organite ja esivanematega, siis hammastesse muutuste loomine ja tervendamine, loob muutusi kogu keha funktsioonidesse  ja vabastab ka esivanematega seotud piiranguid.

Kustutame kõik kinnijäänud energiad, mis on lukustunud suhu ja on mõjutanud sinu hammaste või teistesse kehapiirkondadesse probleemide tekkimist. Kursuselt saab kaasa ka vajaliku materjali koos kursuse salvestusega MP3 formaadis.

Sellele kursusele tulevad jätkukursused, millele on eelduseks käesoleva kursuse läbimine ja kodune praktika.

Osaluspanus 60 EUR

Kursus sobib neile, kes:

 • on huvitatud alternatiivsetest võimalustest hammaste ja suupiirkonna korrashoiuks või tervendamiseks
 •  tunnevad huvi  energiatöö ja tervendamise vastu
 • Kes soovivad tegeleda isetervendamisega
 • Kes soovivad õppida midagi uut
 • soovivad vabaneda hirmudest hambaarsti või hambapuurimise ees

  Peale koolitust:

  - on osalejal õigus teha seansse sõpradele, tuttavatele või klientidele või iseendale.


  Kindlasti vajalik eelregistreerimine, kas mailiaadressil info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331 või Taevas ja Maa registreerimislingi kaudu, saates lisaks e-mailiga ka oma kontaktandmed.


Mis on kehatehnikad?

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

Monika Palm:

Mind paelub inimese enda vägi, selle avaldumine ja teadlikkuse avardamine. Lisaks huvitavad erinevad võimalused keha isetervenemiseks. Olen üsna pikka aega tegelenud erinevate energeetiliste ja loomuliku tervenemise meetoditega. Lisaks sünnipärasele tervendamisvõimele, olen uudishimulik ja õppinud laias maailmas erinevaid energeetilisi tervendusmeetode. Ka sellel kursusel annan edasi teadmisi ja oskusi, mida olen õppinud ja oma praktikas kasutanud.

Kehatehnikad on väga tõhusad, lihtsalt omandatavad ja ülimalt nauditavad protsessid. Vahva on nende tehnikate juures see, et koolituse läbimisel saab neid nii teiste kui ka vajadusel iseenda tervendamiseks kasutada.