„HIRMUDEST VABAKS“ KURSUS TALLINNAS

„HIRMUDEST VABAKS“ KURSUS TALLINNAS
18.04.2017

13. juuli kell 18.00 – 20.30

Tallinn, Tulika 19

Kursuse viib läbi muutuste vahendaja MONIKA PALM www.tasakaalukeskus.ee

Kui palju kordi oled sa tundnud hirmu? Hirmuseisund võib haarata täiesti ootamatult ja erinevates olukordades.  Hirmu tuntakse loendamatu hulka erinevate asjade pärast: tuleviku -, olukordade-, teiste inimeste- , iseenda-, tervise-, majandusliku hakkama saamise -, laste pärast, esinemise ees, suhtlemise-, muutuste ,teiste inimeste ees.... 

Hirm peatab sind olemast kohal ja paneb sind mitteteadlikkusest reageerima selle asemel, et lubada olla sul kohal ja olla võimeline valima midagi muud.  See on põhjus miks me arvame, et meil puuduvad teatud situatsioonides vailikuvõimalused ja sul on tunne, et sa pole võimeline seda muutma.

Kui palju oled sa tundnud hirmu millegi eest...millegi pärast?

Kui palju oled sa hirmul olnud asjade pärast, mis pole veel toimunud ja mida ilmselt paljudel juhtudel ei toimugi?  Kui palju tunned sa hirmu tuleviku eest ja muutuste ees?

Mis on hirm? Mis seda kinni hoiab ja miks tundub, et seda vahel muuta ei saa?

Soovid sa astuda suuremasse teadlikkusse, avardada oma oskusi seda muuta ja astuda hirmudest kaugemale? Oled sa valmis millekski palju suuremaks kui sa ealeski varem loonud oled?

Kutsume teid  mängulisele selguseõhtule koos kustutuslausete ja energeetiliste piirangute vabastamisega, et luua hirmudest enamat!!! :)

ACCESS CONSCIOUSNESS® on tehnikate ja protsesside kogum, millega saab muuta KÕIKE oma ja teiste elude kõigis valdkondades. Osalemiseks ei ole vajalik eelnev kokkupuude Accessiga.

Mida õhtu sisaldab? Millest räägime?

  • Mis on hirmud tegelikult? Ja mis on hirmudega seotud?
  • Tutvume lahedate  töövahenditega hirmude vabastamiseks ja nendega hakkama saamiseks.
  • Avardame vaatenurki hirmude osas.
  • Vabastame hirmud ja hirmudega seotud piirangud.
  • Avame end uutele võimalustele.
  • Soovi korral saab korduvkuulamiseks lindistuse meie lõbusast koosviibimisest MP3-e formaadis

Oled oodatud kogema midagi teistsugust! :)

Osaluspanus  30 EUR.

Vajalik eelregistreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

NB! Enne õhtust seanssi on võimalus soovijatel saada Bars lühiseanssi. Seansi pikkus 20 minutit ja tasu 15 EUR. (kindlasti eelregistreerimisega). Eelnev seanss annab kursusel tugevama tulemuse.