JUMALANNA PEAEHTE VALMISTAMISE TÖÖTUBA

JUMALANNA PEAEHTE VALMISTAMISE TÖÖTUBA
06.02.2018

Tallinnas Tasakaalukeskuses, Torupilli ots 2,  pühapäeval 11. märtsil 13.00-15.00

See on töötuba neile, kes armastavad kauneid ehteid, kristalle ja soovivad esile tuua ning tunnustada oma Jumalikkust. Neile, kes soovivad endale valmistada väga isikliku ja erilise ehte.

Jumalannalik ehe, jõust pulbitsev Väekivi kolmandal silmal – see on võimas tunne, ja see on ka tore vaatepilt. Peahte kandmine teeb igast naisest tõelise Jumalanna!

 Esmalt valite teie isikule sobiva võimsa Väekivi. Kivi programmeerime mediteerides teie elutee ja teie isikliku heaolu saatjaks. Peaehtes kasutatavale Väekivile ülesande andmine toob maisesse plaani teie hüvangu ja parasjagu käsiloleva eluetapi eesmärgi. Töötoa lõpus saab kõigist osalejatest tõeline Jumalanna välja toodud, sest peaehe meenutab kõige enam krooni, mida siin, maises plaanis, saame naistena kanda just sel moel. Sellest räägivad naised, kes pea julgelt püsti, seda kuninglikku Väeeset kanda on saanud, eriti rituaalselt.

  Juhendajad Sigrid ja Ülle Papagoi annavad lisaks praktilistele juhistele kaasa ka esoteerilise teadmise, mis kuulub naiseks olemise ürgse väe juurde. Naise arhetüübid saavad selgeks ja nende tajumine aitab läbi praktilise maailma kogemise paremini mõista energeetilisi toimimismustreid.

 Kaasa on vaja võtta lahke, avatud ning rõõmus meel. Ootame teid kogema naiseks olemise väge läbi julge kuninganna, õrna ja mängulise tütarlapse, sensuaalse naise ning asjaliku perenaise prisma.

 Vahetusenergia on 55.-....65.- €, olenevalt kasutatud materjalide tüübist. Aega varuge palun paari tunni jagu.

Registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või telefonil 5282331.

Ülle endast:

Kunst on minu jaoks midagi vàga vajalikku, sellist, ilma milleta elada ei saakski rõõmsalt ja täiel rinnal.
Loomistegevus kätkeb endas kõiki inimlikult toredaid kvaliteete nagu vabadus, turvatunne, sõprus, empaatia, jõud, harmoonia, rahulolu, ... võiksin lõpmatuseni jätkata.Läbi kunsti ja loomise ei saa inimene valetada, see on tõde, millest olen aru saanud aastate vältel.
Näiteks võib joonistada loomi või linde, kes elavad Austraalias ja aastaid hiljem reisid sinna pooljuhuslikult. Juhuseid aga pole, ilmselt tungisin sügavuti loomade hingeellu, et nõnda neid nende kodumaale kaema reisisin.Või joonistada kristalle esoteerilises võtmes ja juba suhtledki kristallihaldjatega.
Või reisid Alpidesse, maalid seal mägesid, ja juhuslikult... avastad Suured loodusvaimud, kes kaitsevad ja hoiavaid imeilusaid Väekohti. 
Kui reisiksin ükskõik kuhu, kasvõi maailma lõppu, ikka olen alati kaasa pakkinud pliiatsid, skitsipaberit, vàrve eri tehnikate jaoks. Elamustest ja käidud radadest kujunevad Haldjalood ja Elumuinasjutud, mida mul on au teiega jagada, kallid Hingekaaslased.
 
Olen lapsepõlvest saati tundnud tihedat haakumist kunsti-käsitöö teemadega. Aastaid meisterdades- luues avastasin protsessis viibides teraapilise mõju ja veel midagi… eriti olulist.
 
Ise oma kätega luues saab tervendada end, oma elu ja taasluua UUEKS oma kunagised kurvad kogemused. Meie käed on südameenergia pikenduseks ja mõne lihtsa harjutusega aktiveerides südamekeskuse, saame ise luua terviklikumat elu, mida alati oleme soovinud. Tihti unistades. Tõin oma ellu erinevaid kunstiga seotud protsesse läbides palju uut ja põnevat. Tervenesin terviseprobleemidest, sain oma ideaalsesse kehakaalu, leidsin endas üles ILU, olen nauditavam partner oma abikaasale. Õppisin olema aktiivne LOOJA, ise otsustamaks, mida soovin oma elus näha.
Olen õppinud kunsti-moodi, seetõttu pole inimese keha mulle võõras. Koolis märkasime kehakuju, eri mõõte, punkte inimese kehal. Joonistasime akte, mõõtsime ja konstrueerisime riideid. Kunagi oli mul unistus saada arstiks. Ja  elus õppides ja eri kogemusi saades, olen aru saanud sõna jõust ja inimese terviklikkusest, omavahelistest seostest näit. Suhetes -mõtetes. Saame olla paljuski iseendi arstideks,
 
Tohterdades vana-äraelanut.  Eri kursusi läbi tehes ja kehaga tööd tehes, enda kogemuste varal õppides, saan ka teistele jagada, mis olen teada saanud.
Olen lapsest peale loodusega suhelnud. Avastanud välist maailma ja ennast selle sees. Vaadelnud lilli-liblikaid, puid, tuulekeeriseid-taevaid. Mäletan, kuidas õppisin heegeldama. Olin siis viiene ja pusisin ise, aias. Näitasin isale ja küsisin, kas nii käib. Isa ei osanud suurt midagi kosta, vastas, et kuidagi nii nad seda teevad. Niipalju, kui ennast mäletan, tegin sõrmede vahel ikka midagi, ja ikka õues. Alul nukkudele, pärast inimestele. Lapsena väljas kodutrepil või nurmel kivil istudes, looduse hääli, eriti linde kuulates. Hiljem pidin kolima masinate pärast ruumidesse. 
 
Nüüd olen rohkem teada saanud( erinevatest allikatest- meditatsioonist ja vedaliku astroloogi taevakaardilt)enda ravivate vibratsioonide kohta. Kuidas need jäävad sinna, mida parajasti teen. Olgu see toidu tegemine, esemete valmistamine(riided, ehted, maalid, teraapiad). Sünniga kaasa antud käte tugevad vibratsioonid.
 
Olen avastanud eri tegevuste käigus loomise vägeva-väestava jõu. Praktikate jooksul ankurduvad mõtted loodud esemesse ja elu toob ette just  soovitu. Loomulikult kõige kõrgemal ja isikule sobivamal moel ja lühikese aja jooksul. Taastasin sedasi, läbi kunsti-loova tegevuse, oma tervise, ise teadmata, kust abi otsida, või kuidas täpselt toimida. Universum tõi ise mulle ette kõige vajalikuma.
Samuti said korda suhted, kuidagi eriti müstiliselt. Mitmed tervenemised-puhastumised on toimunud maalitud esemete toel ka ümbritsevatel inimestel(tervendavad kiired).
 
Tundsin juba ammu tõmmet kristallide poole. Alul punnisin vastu. Nüüd leiavad kristallimaailma iludused(alati pole kivid, mis silma jäävad tavamõistes ilusad) mind ise üles, olgu kasvõi toidupoe nurgas letike( nii juhtus Norras). Mulle on kogunenud valgust täis kristallide eri kujude müriaadide hulgast päris põnevaid vorme ( suures osas pärit Rishikeshist). Õppides kristalliteraapiat, leidsin end suhtlemas kristallidega läbi looduse, tunnetamaks igal pool maailmas Maa väestavaid vibratsioone . Olin justkui muinasjutus, avastamas , kuidas keha energeetiliselt laadida. Mida, ja kuidas kristallidega teha. Ka meditatsioone. Leidsin tihti end kristallkoopast, eelmisi elusid sirvimas või templitest, mis eksisteerivad teistes maailmades. Unes ja ilmsi.
 
Tihti olen tabanud end jälgimas elu kõrvalt, ise jäädes juhtunut omaks võtmata, hinnangut andmata,  vaatlejaks. Meditatiivne olek võtab  endasse, kui sukeldun loomisprotsessi. Kõik, mis on mõistusega seonduv, lülitub siis välja. Lihtsalt tean, missuguseid värve-materjale parajasti kasutada. Mulle öeldakse ette, kuidas joonistada näiteks silmi, mis vaatavad korraga igasse suunda ( nagu on Mona Lisal).
 
Suhtlen aktiivselt haldjamaailmaga ja aja jooksul on minu ellu tulnud mitmeid eri tervenemisõpetusi, mida tunnetuslikult kasutan (energiaravi kätega, mitmed massaazi-praktikad, kristalliteraapia, viimati Theeta-tervendus, Access ja palju muud)
Lühidalt, kokkuvõtteks, jätkan suureks kasvanuna kõike seda, mis mulle lapsena väga meeldis. Saan oma oskusi-kogemusi teiste huvilistega jagada.
 
Natuke Sigridist (pildil):
 
Sigrid tegeleb lisaks pehmete, tervise- ja loodussõbralikust kanepist, mahepuuvillast ning bambusest riite maaletoomisega ( LAV Organic Lifestyle), ka asümmeetriliste kõrvarõngaste valmistamisega ja  koos ema Üllega haldjasärkide ning seelikute, haldjalike peaehete valmistamisega. 

Vaata ka http://Papagoi.com