KEHAELEMENTAALIGA ÜHENDUSE LOOMINE JA TERVENDAMINE

KEHAELEMENTAALIGA ÜHENDUSE LOOMINE JA TERVENDAMINE
18.04.2017

Kehaelementaaliga ühenduse loomine ja tervendamine™

14.september kell 18.00 - 20.00 Tallinnas, Taevas ja Maa Keskuse uutes ruumides, Põhja puiestee 21/1

Grupitöö viib läbi Auramediaator, tervendaja, muutuste vahendaja MONIKA PALM

Kõik inimesed ja kõik mis eksiteerib sisaldavad nelja elementi – Tuli, Vesi, Õhk ja Maa. Kõik, kelles või milles sisaldub 4 elementi,  neil on ka Kehaelementaal. See on keha hooldaja ja valvur. Kehaelementaal on otseselt seotud nelja elemendiga.

 Kehaelementaali missioon on tasakaalustada taastada kõige looduses neljas elemendis leiduva manifestatsiooni molekulaarseid mustreid ja mikrorakke erinevatel tasanditel.

Kehaelementaal kuulub naturaalsel moel inimeseks olemise juurde, mille eesmärk on luua meie füüsilist ja energeetilist keha. See side jääb kogu elu ajaks.

Kehaelementaal on seotud nelja elemendiga. Sinu kehaelementaaliga ühenduse loomine ja suhtlemine annab sulle vajalikul viisil teadlikkust ja infot, et saaksid end füüsilises reaalsuses, füüsilises keskkonnas väljendada ja teostada sinule loomulikul tasakaalustatud moel. Seega selline ühendus on oluline ka eluülesande ehk missiooni täitma hakkamisel.

Kehaelementaaliga kontakt ja suhtlemine on aluseks nelja elemendiga tasakaalus olemisele füüsilises kehas. Kui me oleme kontaktis oma kehaelementaaliga ja õpime kuulama, siis saame olla ka paremas ühenduses nelja elemendiga meis endis. See võimaldab olla alati õigel ajal õiges kohas, tõsta oma elukvaliteeti ja saada juurdepääs teadlikkusele parimatest tingimustest, mida füüsiliseks eksistensiks vajame harmoonias elamiseks ja   loomiseks. Seda ka meie planeet Maa meile lahkelt pakub

Kui joonduda selle energiaga, olla ühenduses ja kontaktis, siis lubab see areneda kõikidel olenditel palneedil Maa läbi tervikliku ja küllusliku evolutsiooni. Kui inimolend ei ole ühenduses oma olemuse essentsiga, on keerulisem tunnetada elementide kohalolu.

See  grupitöö koosneb kahest erinevast osast teoreetilisest ja praktilisest:

  • Räägime täpsemalt kehaelementaalist, tema olemusest, panusest eksistentsile, kuidas on kehaelementaal seotud informatsiooniga, mis on seotud inimese igavikulise olemusega, mis saab kehaelementaalist, peale füüsilist surma ja palju muud.
  • Teeme praktika, kus kohtutakse oma keha elementaaliga, loome ühenduse ja avame end suhtlemisele, õpime temaga koostööd tegema ja looma kehas tervenemist. Praktika on selleks, et luua kehasse tervenemist, kehaga suhtlemise arendamiseks, et manifesteerida oma unistusi ja demanifesteerida seda, mida sa enam oma ellu ei soovi.  
  • Praktilisest osast saab ka kaasa lindistuse iseenda jaoks kasutamiseks.

Oled oodatud osa saama unikaalsest informatsioonist ja praktikast! Sobib neile, kes soovivad arendada isetervendamisoskusi ja kehaga suhtlemist.

Vajalik eelnev registreerimine info@tasakaalukeskus.ee või 5282331.

Osaluspanus 60 EUR koos salvestusega praktika korduvaks kuulamiseks ja tegemiseks.

Selles grupitöös osalemine on eelduseks ’’Keha elementide  aktiveerimine sügavamal tasandil kehas’’ töötoas osalemiseks.